Допоможіть знайти• 25 января в 16:03
Розлучення
Всім привіт! Можливо хто знає, чи зараз можна розлучитися онлайн, щоб не їхати до суду та і взагалі не бути там присутнім… Знаю, що розлучення через Дію наразі не можливе
Клин_Кляйн• 25 января в 16:06
Я розлучалась два роки тому. Заяву і документи надіслали поштою, суд пройшов без нашої присутності.
Фісташкова кава• 25 января в 16:07
Через електронний суд можна подати всі документи, і заяву про розгляд без участі.
Морская свинка• 25 января в 16:11
Ответ дляКлин_Кляйн
Це працює мабуть коли нема дітей лише?
Конфиденциальность• 25 января в 16:13
Ответ дляКлин_Кляйн
А потім як проходить строк, вам потім на руки доки давали?
Клин_Кляйн• 25 января в 16:13
Ответ дляМорская свинка
Це працює мабуть коли нема дітей лише?
Неповнолітня дитина є. У нас ніхто з обох не затягував розлучення. Подали позов, відповідач надіслав заяву, що згоден з позовними вимогами і просить розглянути справу без його присутності.
Клин_Кляйн• 25 января в 16:15
Ответ дляКонфиденциальность
Надіслали на електронну з пошту з електронним підписом. Я оригінали паперові в суді не брала, поки не знадобилися.
Конфиденциальность• 25 января в 16:24
Ответ дляКлин_Кляйн
Зрозуміло, бо на розлучення бивший через адвоката подавав вже і набути чинності судова справа повинна бути. І не зрозуміло як воно далі. Тільки бачу в дії засідання, потім справа діють строки. Вже і так всі етапи пройшли. Скоріш може в дії і побачу. Хочеться шоб вже скоріше закінчити з цим всім.
Допоможіть знайти
• 25 января в 16:26
Ответ дляКлин_Кляйн
Ви розлучалися через дію чи через електронний суд? І як довго була ця процедура?
Клин_Кляйн• 25 января в 16:33
Ответ дляДопоможіть знайти
Через звичайний суд, але документи не особисто відносили, а поштою надсилали. Щось у нас там через електронний суд не вийшло, не пам´ятаю вже що.
2 місяця зайняло. Засідання призначили через місяць після отримання документів і ще через місяць постанова набула чинності.
Аноним ФЕЯ• 25 января в 17:21
Не впевнена,але думаю що можна і навіть треба.Але якщо люди почнуть одружуватися онлайн - то це вже деградація і ніяких емоцій,весілля,зате економія коштів)
Допоможіть знайти
• 25 января в 17:28
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ну, я думаю, хто схоче, той зіграє весілля, а хто ні-то варіант онлайн саме то
Аноним ФЕЯ• 25 января в 17:30
Ответ дляДопоможіть знайти
Який брєд оружуватись онлайн.