Интересует работа для мальчика 14 лет, онлайн или оффлайн (в Киеве) но всего на пару часов в день, так как еще есть школа и уроки или на выходных возможно. Где такое искать?
Ольга_1301• 28 января 2025
Навіть не знаю.
Його що офіційно не захочуть, бо багато геморою з таким прийомом, що не офіційно, бо великі ризики.
Коли мені прилітають резюме 16-річних, то я лякаюся, а 14, то взагалі треш.
double-mama• 28 января 2025
По КЗОТу работать может, но вот найти ему работодателя вы сможете только среди ваших знакомых . Дети не интересны работодателям совершеноо
double-mama• 28 января 2025
Ищите среди своих знакомых. По закону он может работать, но работодателям не интересен просто совершенно.
Ana Fernandes• 28 января 2025
Ответ дляkvitanka
Еще вариант: делать что-то своими руками на продажу и продавать через интернет. Например, украшения из фоамирана, бисера и т.д.
Это скорее вариант как потратить деньги))
double-mama• 28 января 2025
Ответ дляkvitanka
Чтобы продавать что-то необходимо открыть ФОП, а сделать это можно только с 16 лет
Десь бачила, що здається в Сільпо є програма з працевлаштування саме для підлітків, але не впевнена щодо віку (з 14 чи 16) та щодо робочого часу (чи буде там варіант до 2 годин на день).
Можна ще пошукати серед місцевих маленьких бізнесів, але то буде швидше за все неофіційно.
Або по сусідах - кому що треба, гуляти собаку, ходити по продукти, чи щось таке.
Ana Fernandes• 28 января 2025
Ответ дляkvitanka
Главное, что ребенок будет занят чем-то полезным)
Денег это не принесет
Passiflora_• 28 января 2025
У нас в місті до війни діти з малозабезпечених сімей могли з 14 років підробляти на літніх канікулах, був такий соціальний проєкт. Зараз не знаю, чи існують такі програми. Діти працювали у парках, типу листя гребли, доріжки замітали тощо.
Ольга_1301• 28 января 2025
Краще вже надати багато часу навчанню, щоб заощадити батькам на репетиторах.
Краденые абрикосы• 28 января 2025
Ответ дляMirabel
Кстати, хорошая идея. Я об этом не подумала даже
Ничего хорошего,если собаку покусает другая ,или сбежит, оно вам надо?
Ольга_1301• 28 января 2025
Ответ дляMirabel
Або перетримка котів, якщо Ви дозволите.
Краденые абрикосы• 28 января 2025
Ответ дляMirabel
У нас тоже есть собака при чем крупная, выгуливает по вечерам. Все что угодно может случится где угодно, зачем сразу самое плохое думать
А вы думайте, ваша то ваша,а чужие могут быть с разным поведением.
Ответ дляMirabel
Мой тоже думает раздавать листовки, но пока не нашёл, где возьмут в таком возрасте
Ну донька неофіційно працювала. Теж 14 років. Вони з подругами спостерігали, біля яких магазинів роздають рекламки, по вулицям брали всі підряд. А потім просто приходили і питали, чи може бути для них робота.
Ответ дляlnnel
Молодець, ваша донька. Треба і моєму сину таку ідею підкинути