Пушкининиана• 28 января 2025
Дівчата, хто не вживає алкоголь, що ви смачненького пєте?
Розкажіть, чим балуєте себе на свята, чи просто для настрою.
Цікавий писочок• 28 января 2025
Ответ дляволосатое стекло
Протеиновый милкшейк
А где Вы их покупаете?
Цікавий писочок• 28 января 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Бросаю пить. Прочитала вас и стало грустно. Может ну его?
Не то слово грустно
волосатое стекло• 28 января 2025
Ответ дляЦікавий писочок
А где Вы их покупаете?
Сама колочу. Беру протеин без добавок, взбиваю с бананом, молоком, можно немного варенья смородинового и вкуснятина, как молочный коктейль из детства
Цікавий писочок• 28 января 2025
Ответ дляволосатое стекло
А где сам протеин продаётся? Он одинаковый или разный бывает? Он придает вкус или можно и без него и будет как молочный коктейль?
Уравнобешенная• 28 января 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Бросайте бросайте
Побачите 50 відтінків сірого цього світу
волосатое стекло• 28 января 2025
Ответ дляЦікавий писочок
WPI я беру изолят. Если нет непереносимости, то можно WPC.
Пацака-задирака• 28 января 2025
Ответ дляпарИла я парИла
В мене був такий бойфренд, що взагалі не пив. І це було дивно. Новий рік, 14 лютого, весілля. Не п´є і все. Мене реально це напрягало. Бо в компаніях він просто сидів. А потім перестав туди ходити, бо всі п´ють, а він - ні. Тому залишне хоч на свята, якщо це можливо) з ним було якось нуднувато..
парИла я парИла• 28 января 2025
Ответ дляУравнобешенная
Бросайте бросайте
Поки норм, бо морда зранку ще страшніша, трохи побуду тверезою, далі буду по обставинам дивитись
Цікавий писочок• 28 января 2025
Ответ дляПацака-задирака
Для мене взагалі свята перестали існувати, я ще їсти не можу, не те що пити, то тепер взагалі ніяких развлекух, двіжух і зустрічей, звісно сумно якось, але по-іншому ніяк, мій максимум це попити кави в кав´ярні або з кавою пройтися по вулиці
Глубоководная селедка• 28 января 2025
Ответ дляПацака-задирака
Ой, я мало того, что не пью алкоголь, так ещё и кофе, чай не пью. Воду обожаю. Иногда могу фреш с охотки выпить и все. Но в компании своих мне не скучно. С посторонними втыкаю, но я интроверт, меня сложно затащить на корпоратив или к тем, с кем не общаюсь, голова болеть начинает
Мастер Пис• 28 января 2025
Ответ дляволосатое стекло
Ой, а що це? Завжди було цікаво навіщо люди таке п´ють)
Може він корисний?
КоКоКоКоКоКо...• 28 января 2025
Кола, соки , лимонад. Коктейли - если в заведении , безалкогольные
Рання пташка• 28 января 2025
багато років не вживаю нічого і не хочеться, не повірити) вода тепла)
Пацака-задирака• 28 января 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
А чоловік у вас який? Аж цікаво стало))
волосатое стекло• 28 января 2025
Ответ дляМастер Пис
Може він корисний?
Белок, у меня недобор белка, врач назначил
волосатое стекло• 28 января 2025
Ответ дляРання пташка
И я теплую воду, чай и редко без кофеин кофе
парИла я парИла• 28 января 2025
Ответ дляПацака-задирака
Ну, повністю кидати я не планую. Просто вже здавалось, що я алкоголік, тому вирішила довести собі, що можу протриматись 21 день, після вже і не дуже хочеться. Як буде привід, то випʼю
Глубоководная селедка• 28 января 2025
Ответ дляПацака-задирака
А чоловік у вас який? Аж цікаво стало))
Ой, из тех, кто пойдёт на сто поменять шины, а выйдет с кучей новых номеров в телефоне))
Мастер Пис• 29 января 2025
Ответ дляволосатое стекло
А як це недобір білка? Перепрошую що розпитую, якісь ознаки чи аналізи?
Справа в тому що в мене зайва вага, і багато чула що требв їсти білок тоді не так тягне на солодке..