Пушкининиана• 28 января 2025
Дівчата, хто не вживає алкоголь, що ви смачненького пєте?
Розкажіть, чим балуєте себе на свята, чи просто для настрою.
волосатое стекло• 29 января 2025
Ответ дляМастер Пис
А як це недобір білка? Перепрошую що розпитую, якісь ознаки чи аналізи?
Справа в тому що в мене зайва вага, і багато чула що требв їсти білок тоді не так тягне на солодке..
Анализы показали, после того, как начала пить протеин, то вырос показатель с 58 до 75