Аюшка• 28 января в 19:13

Приостановление Трампом помощи Украине на 90 дней

❗️Офіс USAID в Україні отримав наказ призупинити всі проєкти та видатки на них. Це сталось після розпорядження Держдепу США щодо зупинки програм допомоги іншим країнам на 90 днів.
Уже обсуждали?
Это хитрый план Трампа закончить войну? Просто не будут давать бабки.
Кто что думает по этому поводу?
Пикарда• 28 января в 19:30
Закидайте 🍅, но я надеюсь что не только Трамп ’прикроет кормушку’ именно 💵. Может хоть это подтолкнет Зелю ’и компанию’ всерьёз начать переговоры.
Любая война заканчивается переговорами, об этом было сказано много-много раз и такой весьма сильной позиции, как весной 22г в этом году похоже не будет, а вот прилеты и разрушения, смерти есть каждый день.

Дуже шкода людей, які могли б зараз бути живі і жити у себе вдома, якби майже 3 роки назад історія пішла б ’по фінському сценарію’.
Наскільки я знаю, хоч Фінляндія і втратила Карелію, в Раши ’кишка тонка’ їх ’асвабаждать’ вже 85 років і живуть вони не бідно.
Танюша• 28 января в 19:30
Ответ дляLudaSHS
Це стосується гуманітарки і освітніх, для впо, інвалідам. проектів і грантів. Культура, фільми, навіть Біхус інфо, вони давали грант на журналістику.
Все те, що стосується устаткування і підготовка лікарів і вчителів, заморозили.
Чи треба проводить аудіт - так , Американці мають робити і знати куди що.
Як це вплине,?
Ну ті ліки, устаткування протези інвалідам, станції різні, типу устаткування для лікарень за рахунок грантів - це погано, що стоп. Поки знову все запрацює

Ще зменшення надходження валюти приведе до росту її курсу

Програм Pda, Usai, воєнки поки наче не стосується ця заборона ..

Ще стоп розвиток підприємництва і грантів на свою справу.
Я не можуть бути впевнена на всі 100відсотків, але здається ця організація поставляла нам антиретровірусної терапію для хворих на віч.
Люди в нас отримували їх безкоштовно.
Чи не зникнуть ці препарати з лікарень?
Бо матимемо ще епідемію нову
Мимо_шла• 28 января в 19:30
Ответ дляАюшка
Не факт что решат продолжить финансирование
С нашей то коррупцией!!
Вы скин откройте и посмотрите куда 7 миллиардов грантов пошло
inna5577• 28 января в 19:31
Люди, жалуйтесь, а то она уже всех неугодных забанила
lilu1990• 28 января в 19:31
Їхні гроші - їхні правила
tanysha777• 28 января в 19:32
Ой божечки, як же тепер портніков буде харчєваться
Танюша• 28 января в 19:32
Ответ дляМимо_шла
К сожалению пострадают и обычные люди, но и очень много просто грантоедов
Навіть ці грантоїди свою зарплатню залишають в кав´ярнях, магазинах, перкуранях.
Чим бідніший мій сусід, тим біднішою стаю я
Peres Lal• 28 января в 19:32
Ответ дляLudaSHS
Прикольно зупинили так званих антикорупціонерів, пресу що писала про проблеми. Жалко таблоїд Тексти, я багато його читала.
Смарагдовые перекупят, будут таблоиды филиалом потужных перемог.
Танюша• 28 января в 19:34
Ответ дляПикарда

Тобто ви думаєте що триста тисяч полеглих солдатів не заставили президента думати, а тисяча старих людей що залишились без хати заставить?
lilu1990• 28 января в 19:34
Ответ дляМимо_шла
Вас сильно волнует вот такая деятельность?
Она проверят все финансирования и через 90 дней решат, что продолжат финансировать
Ебаут на грантові кошти?
tanysha777• 28 января в 19:34
Заридали грантоїди
Ana Fernandes• 28 января в 19:34
Ответ дляlilu1990
Ебаут на грантові кошти?
И загин киноманов
Мимо_шла• 28 января в 19:35
Ответ дляТанюша
Я не знаю какие именно проекты финансировались, но это деньги США и они могут решать что с ними делать.
На сколько я поняла им надо пройти аудит и возобновят
LudaSHS• 28 января в 19:35
Ответ дляАюшка
Не о военке сейчас речь
Кроме войны есть и другие сейчас существенные вещи
Так
Нажаль хаб волонтерсткий закривається от вже, там де ветерани інваліди проходили реабілітацію,
Також стоп в постачанні устаткуванні , такі великі тренажери де наші вчаться ходити, також стоп програмі навчання лікарів наших що працювали на цих апаратурах. Це як приклад
Лікування, реабілітація 3 місяці це довго.

Я за перевірку всіх грантів, за правильне використання коштів грантів. Але нажаль прості люди це відчують.

Тут не так жалко тих хто кіно знімає і книжки пише на ці кошти, журналістів. А цих людей , яким держава не забезпечує все , я про цей напрямок
mymoly• 28 января в 19:36
Ответ дляPeres Lal
Некоторые медийники уже сбор средст на поддержку штанов объявили.
Тре затягнути пояси
Танюша• 28 января в 19:37
Ответ дляМимо_шла
Я ж кажу, точно знаю що вони поставляли антиретровірусної препарати для хворих віч.
Вартість курсу на місяць біля 1000 долл.
Чи зможе наша країна надалі закуповувати ці препарати щоб роздавати людям
LudaSHS• 28 января в 19:37
Ответ дляТанюша
Люди в нас отримували їх безкоштовно.
Чи не зникнуть ці препарати з лікарень?
Бо матимемо ще епідемію нову
Писали що багато закупівель робить usai для лікарень
Це прямо дуже сильно вдарить
Кажуть що лікарів які навчаються на складних апаратах відкликають з навчання
Пикарда• 28 января в 19:37
Ответ дляТанюша
Люди в нас отримували їх безкоштовно.
Чи не зникнуть ці препарати з лікарень?
Бо матимемо ще епідемію нову
Так може розрахунок на те що:
1) ’відлучать від цицьки’ корупціонерів
2) бідолахи які залишаться без ліків, протезів, їх родичі і т.д. таки піднімуться на бунт і знову ж таки нинішню владу ’спустять з небес на землю’, і доведеться їм зайнятися перемовинами. Хоча б ’заморозити’ війну, без капітуляцій, без дня перемоги жодной сторони
Olvia1987• 28 января в 19:37
Ответ дляPeres Lal
Святой Марафон будут смотреть.
Понравилась боротьба з корупцією у підвішеному стані
Мимо_шла• 28 января в 19:37
Ответ дляТанюша
Я думаю такие проекты пройдут аудит
lilu1990• 28 января в 19:37
Ответ дляAna Fernandes
И загин киноманов
Ну на таке я би точно гроші не давала.
автор Аюшка • 28 января в 19:38
Ответ дляinna5577
Я вам хамила???
lilu1990• 28 января в 19:38
Ответ дляPeres Lal
Хто?
Vlada-Maria• 28 января в 19:39
Ответ дляLudaSHS
Pda - надходження військового різного готового. з складів Пентагону - не зупинено.
usai - виробництво зброї американцями на своїх заводах за рахунок бюджету Сша - не зупинено поки
Там весь 2025 рік законтрактований
зате зеленими щурами на догоду рашці зупинено інше
Вже посли “Великої сімки” закликають Україну якнайшвидше вирішити конфлікт з АОЗ – на кону 300 млрд грн на рік
https://inshe.tv/politics/2025-01-28/900311/
Про кидання необстріляних/ненавчених бригад на найгарячіші ділянки і викошування під нуль, без доукомплектування, боєздатних і вмотивованих вже мовчу. Як і про браковані міни, броніки, посилання на штурм без вогневого прикриття... все це пазлики однієї ’картинки’
Perfect look• 28 января в 19:39
Ответ дляМимо_шла
Это не про деньги на войну, это не только про Украину.
На восстановление энергетики и всего остального. Грубо говоря на все, кроме вооружения, заморожено.
Танюша• 28 января в 19:40
Ответ дляПикарда
Так може розрахунок на те що:
1) ’відлучать від цицьки’ корупціонерів
Давайте реально дивитись на речі.
Що робить Україна? Забрала виплати у Впо - а що ви хотіли? Інтегруйтесь!
Повертаються впо на окуповані, а , ну так ви зрадники!
І тут так буде.
Вже зараз проблема інвалідів це проблема інвалідів.
І проблеми носіїв віч стануть проблемами носіїв віч ( самі винуваті що заразились)
lilu1990• 28 января в 19:40
Ответ дляПикарда
Так може розрахунок на те що:
1) ’відлучать від цицьки’ корупціонерів
Шо значить доведеться? Ну пля мене такі добивають. Перемовини залежать від трампа і путіна. Тут немає більш ніяких факторів які їм заважають
Vlada-Maria• 28 января в 19:40
Ответ дляlus_so
По перше, не тільки нам зупинили. По друге, це гроші на гуманітарні проекти, не на війну. І третє, фінансування будь якого з проектів, може бути відновлено раніше, ніж після 90 днів, за умови подання звітності.
Ну, а в цілому, треба було рясніше брудом поливати союзника, вони ж просто дають гроші і не чують, як на них гавкають.
ну, так може це і є ціль, особливо на фоні наступу рашки
samtaymss• 28 января в 19:40
Удалено администрацией...
Olvia1987• 28 января в 19:40
Ответ дляlus_so
Союзника?