Аюшка• 28 января в 19:13

Приостановление Трампом помощи Украине на 90 дней

❗️Офіс USAID в Україні отримав наказ призупинити всі проєкти та видатки на них. Це сталось після розпорядження Держдепу США щодо зупинки програм допомоги іншим країнам на 90 днів.
Уже обсуждали?
Это хитрый план Трампа закончить войну? Просто не будут давать бабки.
Кто что думает по этому поводу?
LudaSHS• 28 января в 19:40
Ответ дляТанюша
Я ж кажу, точно знаю що вони поставляли антиретровірусної препарати для хворих віч.
Вартість курсу на місяць біля 1000 долл.
Чи зможе наша країна надалі закуповувати ці препарати щоб роздавати людям
То депутат піарився від радості що грантів не буде, бо може йому не далм.
Його в фб всі вже затягали.
Але ж є інший напрямик usaid, дуже важливий простим людям і пораненим і хворим

В ще це коливання курсу може бути і далі знову інфляція, знову на простих людей
А депутатам до сраки то все
Танюша• 28 января в 19:41
Ответ дляМимо_шла
Я думаю такие проекты пройдут аудит
Ну так там і раніше перевірки подвійні були, мама не горюй. Там такі вимоги для виконання проектів, все прозоро, все контролюється
Пикарда• 28 января в 19:41
Ответ дляТанюша
Тобто ви думаєте що триста тисяч полеглих солдатів не заставили президента думати, а тисяча старих людей що залишились без хати заставить?
Я думаю якщо ’прикрити 💵 кормушку’, а пенсії, ЗП бюджетникам, військовим плати звідкись треба - може зрозуміє всю глибину кризи в державі.
Perfect look• 28 января в 19:41
Ответ дляPeres Lal
Смарагдовые перекупят, будут таблоиды филиалом потужных перемог.
Ага, дулю они из всего уже кармана вынутут, то уже их честно украденное.
samtaymss• 28 января в 19:41
Удалено администрацией...
spart-5037• 28 января в 19:42
Ответ дляМимо_шла
Вас сильно волнует вот такая деятельность?
Она проверят все финансирования и через 90 дней решат, что продолжат финансировать
После того как они проверят все, они офигеют как минимум раз ..... надцать..... и вообще ничего не продолжат.
Все, что не делается, все к лучшему
Танюша• 28 января в 19:43
Ответ дляПикарда
Ну так кормушка прикриється в саму останню чергу, вже після відміни пенсій і зарплат бюджетк
samtaymss• 28 января в 19:43
Ответ дляПикарда
Удалено администрацией...
Мимо_шла• 28 января в 19:43
Ответ дляspart-5037
Все, что не делается, все к лучшему
К лучшему или худшему покажет время, мы повлиять на это не можем, поэтому просто наблюдаем.
LudaSHS• 28 января в 19:44
Ответ дляVlada-Maria
зате зеленими щурами на догоду рашці зупинено інше
Вже посли “Великої сімки” закликають Україну якнайшвидше вирішити конфлікт з АОЗ – на кону 300 млрд грн на рік
https://inshe.tv/politics/2025-01-28/900311/
Про кидання необстріляних/ненавчених бригад на найгарячіші ділянки і викошування під нуль, без доукомплектування, боєздатних і вмотивованих вже мовчу. Як і про браковані міни, броніки, посилання на штурм без вогневого прикриття... все це пазлики однієї ’картинки’
Так Н Й таймс дали статтю теж. Спач Умерова з Безрукою, знову своїх тягнуть. Там Тетяна Ніколаєнко вже аж кіпить
LudaSHS• 28 января в 19:44
Ответ дляlilu1990
Шо значить доведеться? Ну пля мене такі добивають. Перемовини залежать від трампа і путіна. Тут немає більш ніяких факторів які їм заважають
Опек відмовилися ціну на нафту спускати
Будо засідання сьогодні
Перший акт провалено
samtaymss• 28 января в 19:44
Удалено администрацией...
samtaymss• 28 января в 19:45
Удалено администрацией...
Perfect look• 28 января в 19:45
Ответ дляТанюша
Курс гривны вообще на дно улетит, печаль конечно
samtaymss• 28 января в 19:46
Пришло время платить по счетам всем тварям,кто обокрал народ и спродал оружие
alex-3f3c• 28 января в 19:46
Хорошо что у нас на районе успели поставить в котельной какую-то большую хрень, недели три назад проезжал и видел глобальную движуху, куча машин и кранов привезли что-то большое, какую-то установку или генератор, что-то очень большое, рядом возвели какое-то здание типа Чернобыльского саркофага, на всех машинах была надпись USAID
Vlada-Maria• 28 января в 19:46
Ответ дляLudaSHS
нуашо, чим умєров гірший від рєзнікова? він теж не лох, а тут таке мимо пропливає)
ну, і ще цікава новина в картинку ’пазликів’
Кабмін: Підстав для санкцій проти Портнова наразі немає
https://bukvy.org/kabmin-pidstav-dlya-sankczij-pro...
тримає ніс за вітром, пахан приїде скоро?
А це взагалі ’вишенька’
Ірпінський суд півтора року не виносить вирок росіянину, якого звинувачують у розстрілі батька й сина в Бучі
https://mipl.org.ua/irpinskyj-sud-pivtora-roku-ne-...
Майже 16 тис. росіян в’їхали до України у 2024 році – Держприкордонслужба
https://www.komersant.info/mayzhe-16-tysiach-hroma...
AnnaOst• 28 января в 19:47
Ответ дляPrervana
Первые на вылет - так называемая свободная пресса) с интересом понаблюдаю, как будут деньги на проекты и зарплаты изыскивать
Вже просять підтримати...але там і нормальні чуваки були бігус інфо наприклад
Ну і юсейд дофіга давав бізнесу після початку ввйни
LudaSHS• 28 января в 19:49
З фб
На стратегічному рівні все кришталево ясно: ми (тимчасово?) втратили мільярди доларів зовнішніх валютних надходжень, які витрачалися в країні та підживлювали її економіку. Ці гроші використовувалися для підсилення спроможності держсектору проводити необхідні реформи, відновлення енергетики, побудови шкільних бомбосховищ, фінансування програм для ветеранів, ВПО і людей з інвалідністю. Вигодонабувачами допомоги, в першу чергу, були не ГО і місцеві бізнеси, що реалізовували відповідні проєкти, а українські громадяни та держава, які отримували додаткове джерело підтримки. Любити ви чи ненавидите громадянське суспільство, це не змінює факту, що заморозка допомоги USAID в умовах війни на виснаження це погана новина. ’’

Приклади кули йшло
Але все таки, аудит повинен бути, він і був, що ж
Знову вигрібуть прості і незахищені
Зато хтось радіє що Сша припинило допомогу гуманітарну, і опля клац пальцями, мир буде
О_Юми• 28 января в 19:50
Ответ дляPrervana
І хто тепер буде безкоштовно нахвалювати потужного?
Agnessa7• 28 января в 19:50
Мене цікавить, чи будуть продовжувати видавати безкоштовні ліки, які я дотепер отримувала раз на 3 місяці від свого захворювання!? а вони недешеві!
lilu1990• 28 января в 19:51
Ответ дляLudaSHS
Опек відмовилися ціну на нафту спускати
Будо засідання сьогодні
Перший акт провалено
Та так у трампа всюди: де попросиш по хорошому - не розуміють. Приходиться по плохому. У них же певне є план б
Perfect look• 28 января в 19:51
Ответ дляО_Юми
Зато без манек классно будет )
Один плюс )
LudaSHS• 28 января в 19:51
Ответ дляAgnessa7
Дивлячись за рахунок якої програми ці ліки були.
lilu1990• 28 января в 19:51
Ответ дляsamtaymss
Шо і Кучмі теж? І йулі?
Мама Никитки-2• 28 января в 19:52
Ответ дляLyudaT
Ви ж розумієте, що мова не про військову допомогу
Військову також зупинили. Виключення лише для Єгипту та Ізраїлю.
Perfect look• 28 января в 19:52
Ответ дляМама Никитки-2
Писали же, что оставили именно военную помощь, для Украины, а соц помощь пока заморозили
LudaSHS• 28 января в 19:53
Ответ дляМама Никитки-2
Голос америки були в пентагоні і отримали коментар, Pda не скасовано, те що виділено того року -йде
lus_so• 28 января в 19:53
Ответ дляOlvia1987
Союзника?
А кого? Петріоти вам зеленський в гаражі збирає? Чи 80% бюджета, своїми роялті, нам квартал 85 наповноює?
LyudaT• 28 января в 19:54
Ответ дляМама Никитки-2
Ні, вже тільки лінивий не написав, що це не стосується військової допомоги.