Кумедна• Изменено 28 января 2025
У мене ніколи не було нічого хорошого у житті
Я виросла в селі в релігійній родині, хотіла скоріше з´їхати від них. Потім з´їхала і поступила в університет. Думала знайду друзів там, але мене булили і я закрилася в собі. На роботу пішла куди брали, бо не вірила в себе, думала, що всі кращі за мене. Зараз працюю де прийдеться, бо не беруть без релевантного досвіду. Чоловіки мало на мене звертали увагу в молодості. Мабуть, через той заправлений і знервований вигляд. Зараз я взагалі на це забила. Буду доживати як є. В житті ніколи нічого приємного не було.
Варена цибуля• 28 февраля 2025
Ответ дляКумедна
В цьому вся справа, бо в моєму віці люди шукають схожих професійно або в матеріальному плані. Бо я фінансово, наприклад, не потягну катання на лижах
А это правда так дорого?
Кумедна
• 01 марта 2025
Ответ дляВарена цибуля
Ну мне 28, но уже ничего не хочу
Личной жизни?