IQ 80• 29 января 2025

Зіпсовані нігті майстром чи можна отримати в лікарні заключення?

Майстер зіпсував нігті на ногах
Чи можна піти в лікарню і отримати заключення що це механічне пошкодження і приблизно срок цього пошкодження?
Хочу написати скаргу в держпродспоживслужбу на цей центр, де робили
Дона Ко Ко• 29 января 2025
А как вы собрались им счета арестовывать? У вас пока нет даже никаких доказательств что они нарушают закон. Не считать же за доки фото ногтей. Но и это как поможет именно вам арестовать счета? Минуя суд и исполнителей?
Неначасі• 29 января 2025
Ответ дляIQ 80
В мене є фото до процедури, після і зараз
Не хвилюйтесь, я юрист, який вміє збирати докази, писати скарги та позиватись в суді)
стремный вы юрист, если такой бред тут пишите, я бы к вам не обратилась
Неначасі• 29 января 2025
Ответ дляIQ 80
Я знаю
Але на практиці в мене інший профіль, тому для мене це нова практика)
ну побегайте еще по паре подвалам с непонятными ’мастерами’, вот и опыт появится
Неначасі• 29 января 2025
Ответ дляIQ 80
За розумні поради дякую, дівчата ❤️
Більше не відповідаю в темі
Всім тихої ночі!)
шо попало, насчет что вы дурнэ, это единственный ваш правильный вывод в этой теме...’юрист’ блин
Неначасі• 29 января 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Ви серьезно?
Ви в ВУЗі повинні були на перших курсах вивчати основи судочинства. Вне залежності від спеціалізації.
она это не успела нагуглить)
Мира всем• 29 января 2025
Ответ дляIQ 80
Я не хочу судитись
Я хочу поскаржитись
В суді можна арештувати тимчасово рахунки на які приймає гроші салон, проблем створити інших, перевірок, але мені цього не хочеться
Хочу написати скаргу та забути
Можливо їх перевірять, вони не можуть не надати відповідь на скаргу, тому в роботу візьмуть
І в Гуглу відгуки з фото
Бо сьогодні я, завтра ще 10 дівчат, які змовчали, потім грибок розносить будуть такі майстри і працювати дали
На звилинку, я заплатила 1000 за це без покриття, що вважаю далеко не маленькою сумою для такої процедури
Для того, що ви написали не потрібне заключення лікаря..
Пліснявілий сир• 29 января 2025
Я думаю жалобу можно и без заключения написать. И попаильно сделаете, автор. А то берут деньги немалые, а потом ещё лечи.
Без Баяна• 29 января 2025
Ответ дляIQ 80
Юристы такие вопросы не задают, а наоборот за деньги консультируют сами.
Без Баяна• 29 января 2025
Ответ дляIQ 80
Я не хочу судитись
Я хочу поскаржитись
Хочу написати скаргу та забути
І в Гуглу відгуки з фото
Какой знакомый слог...
Вы - та мусульманка из темы о песцовой шапке?
TaFo• 29 января 2025
Ответ дляIQ 80
Чесно, поки не почало відро стати я не зрозуміла, що ж проблема, тим паче там в приміщенні було холодно, а в мене синіють нігті через стан здоровʼя,я не побачила, що нігтьова пластина червона, а не така як має бути, бо реально нігті були сині від холоду
есть фото ведра?
Ростки жимолости• 29 января 2025
Ответ дляIQ 80
Собака, як немає чим зайнятись, то яйця лиже
короткопамятна• 29 января 2025
Ответ дляIQ 80
Так, а что врач сказал, какой диагноз, как лечат? Это все врач напишет вам, но вы ж суд не пойдете, это бесполезно
Я_и_моя_собака• 29 января 2025
Ответ дляIQ 80
Я знаю
Гонщиця ви, а не юрист. Маєте інший профіль, тому звернулися на мамський сайт, щоб вам допомогли зібрати доказову базу)))
Звичайно, тут у вас набагато більше шансів зустріти матьорого спеца. З колегами порадьтесь, у вас має їх трохи бути з різних сфер
Телячі ніжноСті• 29 января 2025
Ответ дляIQ 80
Покажите нам эти фото, чтоб оценить картину
Кофе в лобби• 29 января 2025
Автор, врач вам укажет просто диагноз, все остальное делает судмедэксперт