Фантазерша• 29 января 2025
Нужна была справка о доходах за 5 лет ,где я раньше работала.Начало 90-х.
В одной организации документы были в подвале , подвал затопило водой и все документы испорчены.Справку мне не выдали.Вторая фирма частное малое предприятие нельзя найти,в реестрах указан городской телефон,который давно не действителен и не обслуживается городом.Юридический адрес этой фирмы указан только номер дома,а квартиры нет.Дом 9 этажный,несколько парадных.Вот такая ответственность у директоров и бухгалтеров частных фирм,как говорится,концы в воду.Им на людей наплевать.
Смажена полуничка• 29 января 2025
Ответ дляФантазерша
Можно брать 5 лет+персонификация с 2000 года.Я узнавала.
Я поступила проще ) оформила маму на работу за 2 года до пенсии с хорошей ЗП .
ДелиВерка• 29 января 2025
Ответ дляВареничніца
довідка з роботи про стаж потрібна, якщо проблеми з трудовою
Що ви ставите мордолапки?
В мене купа історій коли роками в судах доводять факт роботи на тому чи іншому підприємстві.
І коли автор, теоретично, бере довідку про зарплату за 90 роки, несе довідку в пенсійний. Пенсійний виїжджає на підприємство, і звіряж зарплату з документами.
І тільки після цього беруть до уваги довідку.
Була ситуація коли підприємство знаходилось а зоні обстрілів ( діюче підприємство) а пенсійний фонд відмовився направляти своїх співробітників туди. І все. Вважай довідки немає.
А ти хочеш, подавай в суд
Пригаю-цибаю• 29 января 2025
Ответ дляФантазерша
хм, мне помнилось что это уже не работает...
Вы уже будете выходить?а сколько вам сейчас лет?
Ответ дляВареничніца
в пенсионном данньіе с 1998 г. У меня, по крайней мере
З 1998 года по 07.2000 пф може розглядати як підтвердження стажу, якщо до трудвої є якісь питання. Щоб включити ці данні в п´ятирічку потрібна довідка з підприємства, якщо воно діюче + перейменування, або з архіву, якщо це підприємство здало докі в архів
Фантазерша
• 29 января 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
Можно и не брать 5 лет.По желанию.
Вареничніца• 29 января 2025
Ответ дляДелиВерка
Що ви ставите мордолапки?
А ти хочеш, подавай в суд
тобто, ви знаєте історії, де доводиться стаж в суді, а пенсийний винен? Буде позитивне рішення суду - буде стаж в пенсійному.
І якщо довідки про з\п немає, що повинен перевіряти пенсійний?
Бодіпозітівна• 29 января 2025
Ответ дляВареничніца
не гоните. Я перед вііходом на пенсию посчитала свою пенсию. Все совпало.
гонять гавно по трубам. то вам пощастило. троє!!! знайомих батьків, які були навіть власниками фірм і малювали собі чудові зарплати, подили з них податки, вийшли на пенсію ні з чим. одній фірмі 17 років, інший 28. один їздить, хліб розвозить, в додаток до пенсії
Фантазерша
• 29 января 2025
Ответ дляБодіпозітівна
А почему ?Плохо им посчитали в ПФ?
Вареничніца• 29 января 2025
Ответ дляБодіпозітівна
ну гоняйте гавно по трубам, якщо вам так більше подобається.
пенсійний рахує пенсію на підставі наявних документів.
звідки я знаю про знайомих ваших знайомих? Може, зарплату вони собі і гарну малювали, а ЄСВ не сплатили. Все, ні стаж, ні зарплата не зараховуються
Ответ дляБодіпозітівна
Мало малювати собі зарплати, пенсійний виїзджає з перевірками. Якщо не підтверджується, довідка до уваги не берется
Вареничніца• 29 января 2025
Ответ дляФантазерша
А почему ?Плохо им посчитали в ПФ?
в пенсионном считает не сотрудник, а программа.
Кто сомневается в расчетах - зайдите в личньі кабинет и проверьте.
Єто я не вам, єто я обвиняющим пенсионньій в неправильном расчете.
Язвочка• 29 января 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Хто там де гоняє не знаю, але то сміхотворний стаж 17 років. Тут яку б не намалювали зарплату, вийде пшик. І, по друге, є умовності в цьому ’платили з них податки’, там теж не все могли платити
Язвочка• 29 января 2025
До речі, свекруха теж ходила і казала, що була висока зарплата в 90х. Розраховувала на пенсію хоч трохи нормальну. Взяла довідку з того заводу (в архіві) а по ній у неї не все так райдужно, ніяких високих зарплат. І вийшла пенсія ледь не мінімалка.
Але і пенсійний в цьому не винен: вони працювали з тим, що їм дали.
Ума Палата• 29 января 2025
Ответ дляФантазерша
Меня не отправляли за свой счет.Зарплату за все 5 лет я не помню,она менялась каждый квартал.Помню только пару месяцев.
дані про зп мають зберігатися в пенс фонді
Фантазерша
• 29 января 2025
Ответ дляУма Палата
В ПФ данные с 1998 года.Мне надо с 1991 по 1996г.
Гравіцапа• 29 января 2025
Ответ дляСоображалочка
Не дуже розумію навіщо зарплата за той час? Для пенсії потрібно просто ваш стаж, а ті 100 карбованців кому потрібні в якій валюті тоді платили?
Там применяется коэффициент. Я таких справок выдала десятки, у нас были очень хорошие зарплаты и те 5 лет очень существенно повлияли на размер пенсии