Добротная• Изменено 29 января 2025
Не поднимается рука выгнать кошку на улицу
Живем на сьемной квартире, кошке 5 лет
Все было нормально у нас дома, она ходила в свой лоток
Пришлось переехать в другой город и кошка тут чудит
Пообсыкала всю квартиру, все коврики, на подоконник срет
При чем хозяева не хотели нас брать с животным, но мы уговорили ее мол кошка умная
И она действительно была нормальной!
А тут от нее одни проблемы
В квартире воняет ссаньем
И я боюсь если придет хозяйка то нам пи ….пец
Квартира конечно савдеп ,но у меня на столько хватило денег
Взять и вынести кошку во двор?
И она действительно была нормальной!
А тут от нее одни проблемы
В квартире воняет ссаньем
Взять и вынести кошку во двор?
Коржик• 29 января 2025
Млять, не спрашивает как помочь кошке, как убрать запах, а ищет оправдание своей малодушности.
Жги, Господь, этим людям уже ничем не помочь.
ОдинРазНадетое• 29 января 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Автор , у кішки стрес . Ми самі зараз переїхали 3 дні тому , то наша взагалі не їсть і не пʼє, і ій насилу воду даю , про туалет я взагалі мовчу … Але я розумію , тому ми це переживемо. Ваша кішка на вулиці не виживе , вона десь забʼється , і там з голоду помре , або собаки роздеруть. Зможете з цим жити?
Единственное адекватное мнение во всем этом потоке создания.
куркулиха• 29 января 2025
Ясно понятно теперь почему кошка гадит. В таком сраче , ее ссаки и какахи не сильно портят интерьер
Не заздріть тьоті• 29 января 2025
Ответ дляПетриківна
Скоріше за все в квартирі жив кіт, який вже дзюрив на ті килимки...
Точно. Знайшли винуватого. Тепер можна далі сцяти кошенятці.
Марфа Українівна• 29 января 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Це привід ще раз замислитись тим хто здає житло)))
З дітьми ще гірше.
Мишка-шалунишка• 29 января 2025
Ответ дляДобротная
В тот же лоток, в который и дома ходила
В коридоре в углу
Сфоткайте
Не заздріть тьоті• 29 января 2025
Ответ дляМарфа Українівна
З дітьми ще гірше.
Завжди живуть люди з дітьми. Максимум це розмальований диван, але це хімчистка і всі її робили самі вкінці. А не вонь від кішечки.
Помилуйте мадам• 29 января 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Конечно, сможет. Она же написала, что готова выкинуть. От нас просит поддержки
Хвігура мічти• 29 января 2025
Кішки погано переносять зміну обстановки, переїзди. В неї стрес, тому змінилась туалетна поведінка. Це пройде, дайте їй час. Можна звернутись до ветеринара. Ви знайшли самий простий вихід.
Блін. У мене зараз кіт після операції, його туалетна поведінка також не на 5+, але я над ним трушусь, щоб викарабкався, а ви ось так просто на вулицю. Жесть.
Не заздріть тьоті• 29 января 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Адекватне виключно для кішечки. Я ж кажу. Всім срати на чуже майно. Нехай пісяє. Ми це переживемо)) оце мені хоч хтось ще скаже ’а можна с котиком’...
Статус Ква• 29 января 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Яким таким, якщо раніше кішка поводила себе нормально?
Таким, які засцикають/засирають квартиру. Що власник буде робити з вашим ’нормально’?
Хвігура мічти• 29 января 2025
Ответ дляСтатус Ква
Це все вимивається, в крайньому випадку замінюється за рахунок квартирантів. Тим паче, що там не квартира, а склад меблів, які давно треба викинути, а рука не підіймається. Хороми блін 🤦♀️
Чесно брешу• 29 января 2025
Не понимаю тех, кто заводит дома котов. Потому что при любых проблемах коты ссут и срут по всей квартире и хозяева живут по сути в туалете
. У меня раньше в детстве был кот, прожил у нас 15 лет, был очень умный и чистоплотный, но все равно при этом случались периодические промашки. После этого взяли другого кота, и вот он очень любил ходить в туалет по-маленькому и по-большому на кровать, на подушки, одеяла, простыни, пледы. Еле от него избавились (вернули прежним хозяевам) и больше никаких котов в доме.
Natalia505• 29 января 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
На це майно срали і сруть в прямому сенсі. Порядок і чистота не надто когось турбули чи турбує. Власниці пофіг і тим хто живе. Кішка тепер в усьому винна.
Статус Ква• 29 января 2025
Ответ дляХвігура мічти
Ну так і авторка платить не як за хороми. Саме через те, що власники не хочуть/можуть зробити хороми і ціна відповідна.
А з приводу ’замінюється за рахунок квартирантів’ насмішили. Авторка розвернеться і піде, залагова сума з мінімальною арендою хоч би клініг перекрила.
МЕСТО_Встречи• 29 января 2025
Ответ длякуркулиха
И с сентября месяца не можете помыть квартиру?
Люди, Вы странные, откуда вы видите что квартира не мытая? Все старое и облезлое - это да, но это хозяйская мебель. Мой/не мой, картинка не изменится( Мытое оно выглядит также как немытое, тем более на фото. По хорошему там все нужно вынести, сделать ремонт и мебель новую внести. А так
но вонь от кота это жуть( бедные хозяева квартиры и автор
Не заздріть тьоті• 29 января 2025
Ответ дляNatalia505
Чистоту можна зробити, а вонь прибрати неймовірно важко. Є таке як ціна-якість. І це не привід загажувати ще більше. Я здаю гарну квартиру не дорого але де гарантія що така ж кішечка не отримає стрес від переїзду і не буде сцяти мені там. А всі будуть радити почекати)))
Я ж кажу після кота моєї бабусі нові люди знімали паркет бо він все зассяв
Семенівни сусідка• 29 января 2025
Ответ дляХвігура мічти
Змінюється підлога, в щілини якої позатікала котяча моча? Ви уявляєте які це кошти?
Natalia505• 29 января 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
На підлогу подивіться, техніку, жир, бруд і шматки валяються невідомо чого. Я вам можу килим зфоткати, залишився від власників років 30 йому, порівняєте. Як виглядає чиста річ з тією що у автора. Власників не бідні, вони ледачі.Заселяти людей в такі умови, себе не поважати.
Голова колгоспу• 29 января 2025
Ответ дляДобротная
Да
Тогда давайте успокоительные, у нее стресс из-за переезда, кошки очень привязаны к месту. Сходите в ветклинику они вам подскажут какие именно
МЕСТО_Встречи• 29 января 2025
Ответ дляNatalia505
Старая «засраная» мебель это одно, ее можно просто выкинуть) проблемы от кошки масштабнее, придетсяобои переклеивать и пол снимать, по другому от запаха мочи не избавиться, он годами будет
Семенівни сусідка• 29 января 2025
Ответ дляNatalia505
Так автор там живе з вересня, це 4 місяці
Статус Ква• 29 января 2025
Ответ дляNatalia505
Перш за все - себе не поважати жити в такому бруді. Власниця десь там, а авторка там живе, дихає цим, сідає, стоїть, ходить мимо всього цього.
куркулиха• 29 января 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Автор, перелогинтесь, сильно писанина узнаваема.
Тра Ля Ля• 29 января 2025
надеюсь вас выкинут отовсюду вслед за кошкой.
По факту: У кошки стресс, у кошки от стресса может быть обострение заболевания, и ее банально надо показать ветеринару.
Не заздріть тьоті• 29 января 2025
Ответ дляСтатус Ква
На ринку є квартири за 5к і за 55к і ті і інші потрібні бо достаток різний у людей. Чи ви думаєте що людина мала зробити ремонт обов´язково? А якщо немає за що. Тому люди і здають дешево. А інші знімають бо теж немає зайвих грошей
Не заздріть тьоті• 29 января 2025
Ответ дляСама не знаю
Я как хозяйка квартиры вас бы выгнала всех, вы себе уедите а ей столько бед, это же вонь кота не выстирается , я понимаю жалко но человеческий труд и затраты тоже жалко, кот пусть на улице живет тогда
Я с вами!!!
Natalia505• 29 января 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Нас приймали за комунальні, такого не було. Справа не в ціні, у відношенні до себе і оточуючих. Це свинарник і кішка в шоці.