Добротная• Изменено 29 января 2025

Не поднимается рука выгнать кошку на улицу

Живем на сьемной квартире, кошке 5 лет
Все было нормально у нас дома, она ходила в свой лоток
Пришлось переехать в другой город и кошка тут чудит
Пообсыкала всю квартиру, все коврики, на подоконник срет
При чем хозяева не хотели нас брать с животным, но мы уговорили ее мол кошка умная
И она действительно была нормальной!
А тут от нее одни проблемы
В квартире воняет ссаньем
И я боюсь если придет хозяйка то нам пи ….пец
Квартира конечно савдеп ,но у меня на столько хватило денег
Взять и вынести кошку во двор?
Задираю носа• 29 января 2025
В мене так було з кішкою (стерилізованою) після переїзду вона почала всюди гадити, але я терпляче її носила на горщик, все мила і прала безкінечно, це тривало біля 4 місяців.
І все налагодилось. Я розуміла, що вона у стресі або мітить, або мстить. Я її не лупила, не орала. Кішці 6 років.
автор Добротная • 29 января 2025
Ответ дляЗадираю носа
Я тоже не луплю
Мою
Убираю
Но квартира не моя
Задираю носа• 29 января 2025
Ответ дляДобротная
Я тоже не луплю
Мою
Убираю
Но квартира не моя
Якщо до цього не було проблем з туалетом, треба перетерпіти. Це не вихід на вулицю.
А скільки часу пройшло від переїзду?
Задираю носа• 29 января 2025
Ответ дляДобротная
Я тоже не луплю
Мою
Убираю
Но квартира не моя
Мені допомагав цей розчин в пранні і прибиранні.
Марфа Українівна• 29 января 2025
Ответ дляПолуничка
Чем?
Бо пісяють без памперсів і на дивани, і на підлогу. Бачила я таких
автор Добротная • 29 января 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Все отмыть, проверить кошку на цистит. Не выгоняйте, жалко
Но кошка не только ссыт
Она срет
Просто где шла там и посрала
Пару дней назад на подоконнике
автор Добротная • 29 января 2025
Ответ дляСтатус Ква
Ну так і авторка платить не як за хороми. Саме через те, що власники не хочуть/можуть зробити хороми і ціна відповідна.
А з приводу ’замінюється за рахунок квартирантів’ насмішили. Авторка розвернеться і піде, залагова сума з мінімальною арендою хоч би клініг перекрила.
Плачу 7 тысяч за 2-ку
Міс Всесвіт• 29 января 2025
Ответ дляДобротная
Да, не кошка засрала мебель
Но и у меня нет желания вымывать это все
Я этим не пользуюсь
Если не секрет, сколько аренда ?
Золота орда• 29 января 2025
Ответ дляДобротная
Но кошка не только ссыт
Она срет
Просто где шла там и посрала
Пару дней назад на подоконнике
А что вам ветеринар сказал? Что с анализами? Или вы с сентября так и не сходили к нему с кошкой?
АнтиТанкист• 29 января 2025
Ответ дляДобротная
Но кошка не только ссыт
Она срет
Просто где шла там и посрала
Пару дней назад на подоконнике
закройте ее в небольшом пространстве с горшком, водой и едой, чтобы он был рядом и не надо было искать его.
Она ваш горшок в коридоре просто может не искать. Можно поставить 2 горшка с разными наполнителями. Горшок возьмите большой. держите чистым.
Если кошка так изменила поведение, - это реация на стресс или нездоровье.
АнтиТанкист• 29 января 2025
Ответ дляДобротная
Мы с сентября тут живем
Не просто ж так я пишу, бо уже задолбалась
как часто это происходит? каждый день? раз в неделю?
З вишневого садка• 29 января 2025
переезжайте в другую квартиру где примут с животным и его ньюансами
В моїй хаті моя правда• 29 января 2025
А вона у вас стерильна?
Куколка-мяуколка• 29 января 2025
Ответ дляДобротная
Я тоже не луплю
Мою
Убираю
Но квартира не моя
Но кошка то ваша..это как пять лет у вас и на улицу вынести ? Это член семьи. Интересно что делали/ будете делать с детьми / родителями пожилыми , с ними тоже такие же проблемы бывают.
вентиляторная• 29 января 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Автор , у кішки стрес . Ми самі зараз переїхали 3 дні тому , то наша взагалі не їсть і не пʼє, і ій насилу воду даю , про туалет я взагалі мовчу … Але я розумію , тому ми це переживемо. Ваша кішка на вулиці не виживе , вона десь забʼється , і там з голоду помре , або собаки роздеруть. Зможете з цим жити?
Чого зразу так? Сусіди переїхали, котика випускають гуляти. Спочатку боявся, а тепер перший біжить їсти, коли вуличних годую.
Шикаю і викаю• 29 января 2025
Автор, скажіть, який наповнювач використовується і як часто прибираєте в лотку. Я вам також свою історію розкажу.
Кіна не буде• 29 января 2025
Автор, кішка Вам загадила хату? Підлога вся в смітті.
Починайте з себе. Можливо у тварини протест проти таки умов
Ясамаякрасивая)• 29 января 2025
Я в подібній ситуації купила ще один лоток, поставила лотки так, щоб кішка, знаходячись в будь-якій частині квартири, мала змогу зразу піти на нього при потребі. Періодично сама ставила кішку в лоток, коли вже пройшло достатньо часу від останнього її походу в туалет. Давала їй смаколики в якості заохочення після успішного походу на лоток ), щоб закріпити в неї оцю послідовність: лоток-смаколик-усюсюкання хазяйки )
Швендяю містами• 29 января 2025
Ответ дляАленький носочек
Як раз нормальні люди з тваринами будуть дбати в про тварину, в про вашу квартиру. А такі як автор, яка хоче викинути тварину, яка з ними вже 5 років, на смітник, так само будуть ставитесь і до вашого майна
А де авторка пише, що ХОЧЕ викинути кішку? Мені здалося, що вона шукає вихід, бо так само не виживе на вулиці, коли її виженуть з квартири.
Швендяю містами• 29 января 2025
Ответ дляДобротная
Но кошка не только ссыт
Она срет
Просто где шла там и посрала
Пару дней назад на подоконнике
Авторко, я теж у минулому винаймала житло, усі власники були проти тварин, тому я розуміла, що у крайньому випадку, якщо для моєї родини буде вибір, жити разом з кішкою на вулиці або відвезти її в село до родичів, я оберу друге.
Добре, що житло без ремонту, якщо власники будуть категоричні, запропонуйте їм доплату за тварину або якусь чималу суму задатку на випадок, якщо кішка щось непоправно зіпсує. Бо кішка - це ваша відповідальність, незважаючи на умови житла, його не можна зробити ще гіршим.
Зараз вам пишуть, яка ви погана, та коли ваша кицька обісцить квартиру так, що виправити можна буде лише кап ремонтом, створіть тут тему і побачите, що порадниці про тваринку й не згадають, а обіллють вас щедро помиями за те, що ви зіпсували житло.
Братья Капли• 29 января 2025
Стерилвзована?
Братья Капли• 29 января 2025
Принесіт ь в квартиру маленьке кошеня з вулиці.
Я не жартую.
Я тупо підібрала ще дорослу кицю з ввулицв
Вулична завжди просилася на двір. І як прещент - мені таскала мишок, птахів. А кімнатна- почалаходити на горішок
Пишу з калідору• 29 января 2025
Исключите цистит, почки (ХПН, МКБ). Коты могут ходить по маленькому, где попало, если им больно. Ищут мягкие тряпочки, дорожки, постель, тапочки.
Маю сечі• 29 января 2025
Ответ дляДобротная
Но кошка не только ссыт
Она срет
Просто где шла там и посрала
Пару дней назад на подоконнике
купите ей все же закрытый туалет домик, только по началу крышку снимите, чтобы не боялась
Яйцеголовая• 29 января 2025
Все так повелись на троля
Зачем выставлять фото квартиры, если проблема в кошке? Очевидно , чтоб обсудили квартиру, ну и бесчеловечность конечно же.
годовасик• 29 января 2025
Она не чувствует себя в безопасности, поэтому пытается оставить везде свой запах. Создайте ей безопасное место, может коробка в укромном уголке или где то на возвышенности, постелить туда ее подстилку. А запах мочи выводите перекисью водорода, помойте водой, залейте перекисью, пусть постоит, ещё помойте, если пахнет, снова залейте перекисью, потом снова помойте. Коврик выстирайте с перекисью и вообще уберите. Перекись убирает запах кошачьей мочи, проверено на сиденье автомобиля, после не кастрированного кота. У вас кошка стерилизована? У стерильных кошек запах мочи слабее, если не стерилизована, то когда привыкнет к квартире, станет ходить на горшок, стерилизуйте.
годовасик• 29 января 2025
Ответ дляДобротная
В тот же лоток, в который и дома ходила
В коридоре в углу
Можно перенести горшок в другое место попробовать.
Жена_КотораяСтена• 29 января 2025
Ответ дляДобротная
Мы с сентября тут живем
странно...тогда несите к вету..это ненормально.
мы переезжали,кот сразу пошел в свой лоток, ну два дня посидел под кроватями перед этим..без еды,воды и горшка..
ну я понимаю пару раз не туда сходил бы от стресса, но не месяцами....
годовасик• 29 января 2025
Ответ дляЗадираю носа
Коты на мстят, они не умеют выстраивать причинно следственные связи и строить планы.
годовасик• 29 января 2025
И не понятно, у ветеринара были? Здоровье проверили?