PORKA• Изменено 29 января в 13:31
Люди, ви якщо їдете до нас, то хоча б говоріть не як в себе
.
Зажуженная Жужжа• 29 января в 14:19
Ответ дляАлесс
До вас це куди? Отдельное государство?
В німецію мабуть, шпрехен дойч , в нас краіна вільна , кожен говорить як хоче , то в тих нащадків фашистів щось все плющить, мову заставляють вчить
Хата на мати• 29 января в 14:25
Ответ дляPORKA
А що я маю проти тремпелю? Ви взагалі зрозуміли що я маю на увазі? Приїхало двоє наших дівчат, які робили вигляд, що вони іноземки. Я не про російську мову
Ну, то треба було вдати, що ви глухо-німа, якщо іноземну не шарите
Чумацький Шлях• 29 января в 14:38
Ответ дляСегодня я не я
Ужас, даже слова ’тремпель’ не знают?
Я до соцсетей тоже не знала. Киев. 49 лет. Называем ’плечики’
Сон і дрімота• 29 января в 14:44
Ответ дляPORKA
Я працюю в магазині. Приїхало дві жінки і попросили принести два вішаки на польській. Я попросила дівчат віднести їм. І вони потім ще дивуються.
Нічого не зрозуміло... Якою мовою вони попросили у Вас вішак? Слово ’вішак’ означає одне й те саме українською та польською мовами - вішалка для одягу, спеціально зараз перевела перекладачем.
Колишня муза• 29 января в 14:48
Ответ дляДжавеліна
Та ти шо! А нічого що тремпель є в українському словнику і походить від німецького drempel?
И что такое drempel? )))
Бжоли-бандерівці• 29 января в 14:52
Ответ дляPORKA
Ну так, але просто для чого так робити? Видавати з себе іноземок і прікалуватись
прікалуватись - просите это на каком, а то сижу записываю как правильно разговаривать и не знаю какому языку отнести это слово
Херсон це Україна• 29 января в 14:56
Ответ дляPORKA
А як можна зрозуміти, якщо у вас потік слів замість інформації
Херсон це Україна• 29 января в 14:56
Ответ дляPORKA
Може просто слово забули, і сказали, яке знали
ПироженкА• 29 января в 14:58
Ответ дляКукарачка
Язык жестов, пожалуй, учить нужно. К нему, вроде, пока ни у кого претензий нет
вона різна у різних країнах :)
Фляшунька• 29 января в 15:21
Ответ дляPORKA
В чому провокатор? Приїхали двоє наших дівчат. Могли б і російською попросити.
А могли б і китайською