66сезон666серия• 29 января в 15:37
Кеди на підвищеній підошві. Якого бренду?
Шукаю на весну шкіряні кеди чи кросівки на трошки підвищеній підошві (десь до 3 см). Щоб підходили на широку стопу і не були дуже тверді.
Серед яких брендів дивитись, щоб не за всі гроші світу, максимум 3000 грн?
Буду вдячна за фото.
Глаза_в_3_карата• 29 января в 15:42
У меня асикс джапан. Хуже пары обуви никогда не было. Хотя асикс люблю... Но именно эти на высокой подошве оказались невероятно неудобными.
66сезон666серия
• 29 января в 15:43
Ответ дляГлаза_в_3_карата
.
66сезон666серия
• 29 января в 15:44
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Я дивилась на них в інтертопі.
66сезон666серия
• 29 января в 15:44
Ответ дляНоворічна пальма
Я такі взяла
Виглядають зручними. А що це за модель?
Фісташкова кава• 29 января в 15:52
Всі кеди, які я міряла, мені мега незручні чомусь. З товстою підошвою тим більше. Вони якісь дубові...
Новорічна пальма• 29 января в 15:54
Ответ для66сезон666серия
Виглядають зручними. А що це за модель?
Адідас адіматік, але це не шкіра, а замш. Зручні
66сезон666серия
• 29 января в 16:03
Ответ дляМарс атакует
Converse посмотрите.
Всі конверси, що я міряла, були на вузьку ступню.
Смажена полуничка• 29 января в 16:18
Кеди Vans на ширшу ногу, є магазини де можна приміряти, а купити у баєра зі знижками, оригінальний сайт часто дає 40% знижки, подруга міряла, казала що мега зручні.
Пасхальний тролік• 29 января в 16:52
Конверс полукеды на высокой подошве мегаудобные и на широкую ногу.
Глаза_в_3_карата• 29 января в 18:05
Ответ для66сезон666серия
Я дивилась на них в інтертопі.
Я их меряла в интетопе, вроде все ок. Купила на розетке, тоже меряла, ходила, забрала... Вышла на улицу и офигела. Болит очень и свод стопы, и икры, и растерла адски пятки.... Размер мой, запас есть, сидят идеально. Но если сидеть))) но теперь смотрю на вансы на такой подошве... Но вансы всегда удобные были и может не подведут....
66сезон666серия
• 29 января в 18:25
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ніколи не мала ванси в гардеробі. Що в них з розмірною сіткою, їй можна довіряти?
Глаза_в_3_карата• 29 января в 19:54
Ответ для66сезон666серия
Сын носил, размер в размер были всегда. Но там и подошва обычная, мега удобные, говорит. А я хочу на высокой... Сама вансы не носила, но на весну присмотрела)