Несемо світло разом• 29 января в 15:44

Як знайти роботу студенту у Львові?

Дівчата,потрібно знайти роботу сину у Львові.Начебто і оголошень повно,але кол центри,вантажники і таксістм лише.Підкажіть варіант пошуку.Бакалавр філолог.
Тримбулька• 29 января в 15:45
А що саме хоче знайти ваш син? Філолог досить специфічна професія, цікаво,чим обумовлений був вибір?
Сирожено_пирожено• 29 января в 15:46
странный запрос. какие вакансии Вам нужны, те и ищите
Дую на вітер• 29 января в 15:48
Автор, работу ищут студенты сами, а не родители им на форуме
So_so• 29 января в 15:53
Пусть посмотрит какие вакансии есть не для студентов и в эти компании направит запрос о стажировке. Какая филология?
Снежнакомка• 29 января в 15:54
Ответ дляДую на вітер
І що ,вас так зачипило? Автор, питає варіанти пошуку, а не на форумі шукає роботу. Хоче допомогти сину порадою. Правильно робе, підтримує бажання працювати, а не сидіти на шиї батьків.
So_so• 29 января в 15:55
Мак берет студентов, кстати
Дую на вітер• 29 января в 15:56
Ответ дляСнежнакомка
Меня не зацепило, а удивило).
Моя племянница на втором курсе, дочь подруги - на третьем. Где и как они искали свои работы - родители понятия не имеют).
Снежнакомка• 29 января в 15:58
Подивіться на олх, work. ua. Хоча, думаю дивились там. Моя донька, з 1 курса, теж у Львові працювала в ТЦ. Зараз звільнилась, шукає іншу підработку, залишає резюме, в пошуку. Всі хочуть, щоб на повний день, а вона на денному навчається, хоче вдома працювати. Короче, так, проблемка.
Снежнакомка• 29 января в 16:02
Ответ дляДую на вітер
Меня не зацепило, а удивило).
Ну, і що? У вас такий досвід, у інших - інший. Моя, теж, сама знайшла. Якби я могла і вона звернулась, я б допомагала шукати, обов´язково.
Хитрый Лис• 29 января в 16:03
Макдональдс
автор Несемо світло разом • 29 января в 16:26
Ответ дляТримбулька
Вибір ,бо є здібності до англійської мови.Хоче заробляти гроші,але не лохотроном на телефоні.
автор Несемо світло разом • 29 января в 16:27
Ответ дляДую на вітер
Меня не зацепило, а удивило).
А я хочу допомогти,можливо порадити.І це нормально бути в курсі справ і проблкм дитини.
автор Несемо світло разом • 29 января в 16:29
Ответ дляSo_so
Англійська мова,запроси є,але ніхто не бере без досвіду.
So_so• 29 января в 16:29
Ответ дляНесемо світло разом
Сначала бесплатно
автор Несемо світло разом • 29 января в 16:30
Ответ дляSo_so
Сначала бесплатно
Якби ж з гарантією,а непросто безкоштовно виконати роботу. Таких варіантів не було
So_so• 29 января в 16:54
Ответ дляНесемо світло разом
С гарантией чего? Моя дочка, например, 3 мес (всё лето) пахала по 45 часов в неделю абсолютно бесплатно, чтобы ’просто’ получить нужную строчку в резюме.
И параллельно ещё работала репетитором, потому что деньги нужны.
И только серьёзная компания взяла её на оплачиваемый испытательный срок, а после него уже на работу
Ро30BbIu_CJIoHuK• 29 января в 18:54
Ответ дляНесемо світло разом
Репетитор онлайн, як варіант
автор Несемо світло разом • 29 января в 20:17
Ответ дляSo_so
Гарантією працевлаштування.І кошти потрібні все ж таки.
Задолбулька• 29 января в 21:59
Як у сина з комунікабельністю і математикою все ж-таки? ЗЕД хороша сфера, але не усі потягнуть і не усім підійде. Спочатку можна піти на підхваті, папірці перекладати.
автор Несемо світло разом • 30 января в 08:46
Дякую за поради