Библиотекарь• 29 января в 18:55
Як навчитися водінню
Вже п´ятий урок а я як та обізяна з гранатою то поворот пізно увімкну то на перехресті затуплю то іще щось інструктор постійно робить зауваження. Мені здається що я вже ніколи не навчусь водити. Можливо це мені не дано. Є люди яким дано а є я. Обідно тільки що гроші вже заплатила
Пэрисхилтонша• 29 января в 19:34
Ответ дляДелайКак_Я
Розумію вас з механікою
Зараз чоловік придивляється на нове авто - автомат, а мені не хочеться. Хочу механіку, це ж цікавіше, ти ж якби повʼязан з автівкою, як володар перстнів😅
я навіть не пробувала автомат і мені геть не хочеться )
а раніше була впевнена, що постійно буду дивитись на приборну панель, аналізувати, коли переключити передачу ) а зараз все робиться механічно, не замислюючись)
Пэрисхилтонша• 29 января в 19:37
Ответ дляДелайКак_Я
Ні😂
Там була дорога в одному керунку біля парковки
Ну що, не звернула уваги
Буває ) я якось не звернула увагу на знак одностороннього руху ) добре вчасно задумалась, що щось не те і розвернулась, поки машин не було на зустріч )
ДелайКак_Я• 29 января в 19:38
Ответ дляПэрисхилтонша
Теж не пробувала
Чоловік каже, що всі його знайомі, хто спробував автомат до механікі не повертаються
Библиотекарь
• 29 января в 20:57
Ответ дляГола з конопель
Досвід приходить з кілометрах. І хочу вас заспокоїти - є водії з правами,але їздять так,що ти починаєш розуміти для чого іконки в салоні.
Вчіться,не нервуйтесь . Все буде ок.
Дякую за підтримку
Библиотекарь
• 29 января в 21:00
Ответ дляПэрисхилтонша
завжди кажу - якщо я навчилась, то навчитись може точно КОЖЕН!
я взагалі також була впевнена на 1000%, що воно мені не дано, оці всі розмови про ’ти почуєш по мотору’, ’ я кайфую від водіння’ мене просто дратували, бо мені це було геть не зрозуміло!
а потім прийшов час і я сіла і поїхала (на початку війни на машині точно було зручніше добиратись)... так потихеньку, не сильно людною дорогою їздила щодня... с кожним разом все впевненіше.
а потім взагалі поїхала за 300 км, купила нову для себе незнайому машину (габарітніше, аніж була перша), та сама сіла за кермо і поїхала додому, в тому числі по вечірньо-п’ятничному переповненому центру Києва
тепер я не увляю себе без машини ) і дійсно чую мотор, і дійсно взагалі не напрягає механіка, і дійсно кайфую за кермом, особливо коли їду сама )
так що моя порада - наполегливо ЇЗДИТЬ, не робити довгі перерви (як я), просто набиратись досвіду і повірьте - потім будете згадувать це з посмішкою)
Дякую вам за підтримку
Библиотекарь
• 29 января в 21:02
Ответ дляЭлька-Карамелька
Я уже будучи с правами, нанимала инструктора для выездов в город. С инструкторм же не страшно. И да, он будет говорить про ошибки, иначе как ему учить то? 5 занятий это с полного ноля или Вы уже пытались ездить?
З повного нуля
Элька-Карамелька• 30 января в 12:51
Ответ дляБиблиотекарь
З повного нуля
Ну тогда слишком рано паникуете)) Я как Вы, только хуже. В автошколе практики ни одного дня не было. Как стартовать , трогаться под горку и парковаться училась по ютубу, только это мне помогло понять как вообще это работает. Купила машину, учили рандомные мужчины, было страшно даже сидеть в ней. С инструктором села и поехала в город вообще без страха, а вот сама 2 года езжу и до сих пор паникую .