А чим він хворіє?На вигляд вроді нічо..Українська правда
2 ч. ·
У п’ятого президента заявили, що його син Олексій з 2019 року був знятий з усіх видів обліку і перебуває за кордоном — законно.
За словами адвоката, ТЦК виконує накази з ОП, надсилаючи сину Порошенка повістки.
2 ч. ·
Ответ дляМама Никитки-2
Як зручно. Як перед виборами піар потрібен був то і форму одягнув і навіть за 200 км від Краматорська посидів в оточенні охоронців.
А тут захворіло)). А меньшенький тоже хворіє?
Нет,тусит с русскими репперами в лондонских ночных клубах и орет ’рассияяя в Лондоне’видео было .ужас просто
Ответ дляIrinnkA
Коли є можливість не пускати дитину на війну то нею треба скористатися. І до речі, наш президент теж інвалід, я так розумію? 4 рази ухилянт поки не збіг на піст президента завдяки всій масі, що за нього голосувала і досі підтримує?
Наш президент тогда постоянно на сцене был и что то его военкоат не ловил.Он не прятался по заграницам
Ответ дляТА7НЯ7
Ну если б другая власть было то да, а так же команда на 0 отправит. Смотрите 3й год войны... Порошенко не трогали....как только през в США поменялся , политика поменялась и сразу повестки начали слать.....
А не всем сразу повестки пришли,они и сейчас идут людям.
Ответ дляМама Никитки-2
Я не в курсі що в них там і хто чим хворіє. Просто відповіла, що не завжди якщо людина з інвалідністю, то це видно зовні.
Інше питання - чому син Альоша покинув Україну коли йде війна, коли його батько займає керівні посади в державі. Навіть якщо Альоша має на це право…
Ответ дляMALINA_M
Ні в якому разі не виправдовую Петра, але інвалідність може бути, а зовні цього може не видно бути, не всі інваліди зовні з вадами. У Петра ж діабет, то може й сину передався. А може і інше аутоімунне.
Согласна.
Он вполне может быть действительно инвалидом.
У нас в стране презумпция невиновности ещё пока действует.
Мама Никитки-2• 29 января 2025
Ответ дляMALINA_M
Якщо офіційно інвалід, то чого боїться в Україні жити?
Мама Никитки-2• 29 января 2025
Ответ дляTranquila
Согласна.
Канєшна 🤣
Ответ дляfaiyna
А 4 повестки военкомат ему отправлял.
Одну из них он даже зачитывал на камеру.
Зеленский и весь его 95 квартал такие же ухилянты, как и оба сына Пороха.
Мама Никитки-2• 30 января 2025
Ответ дляPole
А чого ви з Нікіткою боїтеся?
А моєму Нікіті 40 років? Він екс-нардеп? І має батька, якій дуже хоче знов до найбільшого корита?
Чи Нашо ти мою дитину згадала? Шоб що? За льошеньку болить?