Раді рекомендують відсторонити Порошенка від пленарних засідань.“Регламентний комітет рекомендував ВР прийняти рішення про відсторонення П. Порошенка від пленарних засідань на півроку. На всю 13 сесію. За це проголосували слуги і ОПЗЖ… 6 за, 3 утрималися, 1 проти,” - написала Геращенко у Телеграм у четвер.Вона переконана, що народні депутати з фракції “Слуга народу” створюють парламентську кризу і ставлять під зрив європейську інтеграцію України."Банковій і "слугам" заважають Порошенко, "ЄС", військові, всі, хто здатні критично мислити, вимагати від влади відповідальності і справжньої, а не фасадної боротьби з корупцією. Влада, яка стрімко втрачає підтримку суспільства, замість займатися питаннями війни готується до виборів і почала із зачистки політичного поля та своїх конкурентів, якими бачить військових і опозицію в особі Порошенка та "Євросолідарності", - резюмується у заяві.
Результат:
вже голосів:
11 (73.33%)
Зеленський будує корею
3 (20%)
Рішення незаконні
1 (6.67%)
Правильно,буде як при совку
’Радий зустрічі!’: генсек НАТО емоційно привітався з Петром Порошенком у штаб-квартирі НАТО.’З генсеком НАТО Марком Рютте знайомі вже дуже давно. Ми завжди знаходили спільну мову, зокрема в питаннях інтеграції України до західного світу. І навіть тоді, коли все видавалося складним, а інколи неможливим, ми знаходили виходи, надто щодо Угоди про асоціацію з ЄС. Певен, що знайдемо їх і зараз щодо інтеграції України до НАТО. Радий зустрічі, Марк Рютте!’ – написав Петро Порошенко у Facebook.
’Очевидно, що це ще одна ланка в серії дій влади щодо системної дискредитації і перешкоджання діяльності лідера опозиції. Спочатку блокували міжнародні відрядження і контакти, зривали зустрічі з військовими і перешкоджали передачі зброї та техніки підрозділам Сил оборони.Тепер хочуть заблокувати парламентську діяльності і можливість виступів та роботи в сесійній залі’, - зазначено у заяві.
Ответ дляМанула
Ось вам і потужний наступ ...
Заводять людей на позиції, до окоп по коліно, хоча позаду побудовані нормальні фортифікації. Наказу відходити нема, позиції забирають кацапи, а потім заходять на пусті підготовлені. Дуже багато таких історій чую. Відчуття, що Донбас по договорняку здають.
Що було в Омані?Просто совпадєніє, що там же росіянець Патрушев був у той же час.
Головні вороги для презедента Зеленського чомусь це армія і Порошенко.Якби,з таким завзяттям боровся з росіянами.
А так...
Екскомандира 46-ї бригади ЗСУ звинувачують у втраті Вугледару. Галушкін, Горбенко, Лапін, Рюмшин. Це не весь перелік прізвищ командирів, які опинилися на лаві підсудних. Здається, скоро до них може долучитися і полковник Віталій Золотарьов. Побратими кажуть, йому вже надходять попередження та поради шукати адвоката. Це колишній командир 46-ї окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗС України, яка досі захищає околиці Курахового.Спочатку Золотарьова усунули з командування бригадою, бо нібито він винний у втраті Курахового, а тепер його нібито хочуть публічно покарати.Тобто, спочатку армія втрачає Вугледар, бо нікому з верхнього командування не було цікаво, що там понад два роки стоїть стерта 72-га ОМБр ім. Чорних Запорожців бригада, і її не можуть адекватно вивести. Потім стається ще й Успенівський мішок, де затискають підрозділи 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади. Потім піхота тікає цілими ротами з міста Селидове і ми втрачаємо Гірник — ключову висоту на напрямку. Фронт навколо Курахового, яке утримує 46-та бригада понад рік до цього, складається як картковий будинок за лічені дні. Але винен у втраті міста — саме командир 46?Хто такий Золотарьов? Це командир, який від початку служить у 46-й бригаді. Ще під час боїв за Соледар, де підрозділи 46-ї виявилися в оточенні, бо піхота з інших підрозділів тікала так, що їх ловили аж десь в Краматорську. Він став комбригом у розпал боїв на Курахівщині. За цей час боїв лише одна 46-та відправила на відновлення 7 противникових бригад. Вони стояли в місті навіть тоді, коли залишалася лише одна дорога.
Більше інформації на порталі Антикор:
Я так розумію,почалася чергова посадка ’ворогів народу’.
От чомусь Баканова і Портнова не судять.
Ілі,єто другоє?
А так...
Більше інформації на порталі Антикор:
Ілі,єто другоє?
Ответ дляfishcka
руки опускаються
Як і комбату ’Дике поле’замість Героя України,нагорода-СІЗО.
Так всім хто не здався і мав сміливість боротися за Україну.
Вже якась масова боротьба з українськими військовими.Та опозицією,яка намагається допомогти армії з бюджету.
Це повинно бути пріоритетом влади.
Але ні.
Це повинно бути пріоритетом влади.
Але ні.