Виниловая пластинка• 30 января 2025

Сильный кашель начался у дочери

С сб принимает антибиотик( обструктивный бронхит ) ,
сейчас дочка как зашлась это просто капец аж до рвоты .
Что сейчас делать не знаю .
Радостина• 30 января 2025
Автор, які інгаляції робили ?
З чим ?
автор Виниловая пластинка • 30 января 2025
Ответ дляРадостина
Автор, які інгаляції робили ?
З чим ?
Пульмікорт беродуал
Радостина• 30 января 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Пульмікорт беродуал
Ну от, від пульмікорту і кашель.
Моя спочатку його нормально сприймала.
Але раз після інгаляції так кашляла, що рот не закривався 2 години. Я теж тоді сильно настрашилась .
З тої пори пульмікорт не даю.
Тут потім багато читала в темах, що від пульмікорту так є.

Лише вентолін і антигістамінні.
220В• 30 января 2025
Постійно пити щось тепле - чай, компот, просто воду. Але обов´язково тепле!!! Краще добавити сироп від кашлю, тут вже будь-який, від ціни не залежить. Запитайте в лікаря якщо ви за його призначенням щось приймаєте вже, щоб сироп не нашкодив. Бо ліки від кашлюь які блокують кашльовий синдром, а є які навпаки розжижають мокроту і виводять.
Швидкого одужання!

Якщо молоко тепле донька п´є, то зробіть какао (молоко + какао порошок), можна ложку меду або цукру якщо більш солодке. Краще перед самим сном випити хочаб просто теплого молока и бігом намагатися заснути, поки кашель не напав...
ЗновЗдоров• 30 января 2025
Во сколько ингаляцию последний раз делали?
Анютины ласки• 30 января 2025
При сухом давящем до рвоты ношпа(дротаверин ) ,чтоб хоть ночью спать
220В• 30 января 2025
є ще древній рецепт народний, але не хейтіть одразу.
Мед + масло в ложці столовій розтопити + трошки горілки або коньяку туди, або інше спитне яке є вдома. По горлу йде зігріваючи, може пекти через спитне і теплу суміш меду і масла, але так треба. В моїй родині цим рецептом лікувалася ще моя бабусі її матір´їю і бабусею, тобто більше 100 років. Три рази на день, і через 3-5 днів практично проходить кашель. Шкода, що одразу про цей чудо метод не згадую... то не хочу ліки з алвоголем мішати, то просто якось скептично відношусь до народної медицини, але по собі знаю, коли кашель до ригачки і всирачки, то вже все перепробувала.. і ліки і ріпу з цукром..
Короче, краще незатягувати, і пробувати різні методи, але з обережністю, аби не нашкодити якщо є алергічні реакції тощо.
Задолбулька• 30 января 2025
Ответ для220В
Точно, такий засіб допомагав. Дякую❤️
Бензопирен• 30 января 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Та це вперше вона почала так вночі .
Я в шоці .
Коло неї зволожувач , дала пити.
Може молоко з медом зробити чи гірше буде .
Побить молоко с медом, мені завжди допомогає, не гаряче, а тепленьке
Фрекен бок• 30 января 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Та звичайно ,
Я знаю коли в неї пневмонія була ми ледве ранку дочекалися , кашель не спинявся , усю ніч не спали.
На коклюш перевірте
Творю чудеса• 30 января 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Я в шоке , мне казалось должно быть легче уже.
Кашель мокрый .

Школу закрыли на карантин .
Очень много больных детей.
місто?
лаМпочка• 30 января 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Кашель мокрый .

Школу закрыли на карантин .
Очень много больных детей.
посоветуйтесь с врачом, может небулайзер недорогой купить и дышать через него препаратами. иногда даже боржоми помогает.
лаМпочка• 30 января 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Это какая странная болячка , началась с горла и высокой температуры , потом подключился кашель на третий день болезни , прописали аб, ингаляции.
Уже 4 день на антибиотике .
Я тоже заболела , с температурой сейчас .
ингаляции чем прописали?
лаМпочка• 30 января 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Та це вперше вона почала так вночі .
Я в шоці .
Коло неї зволожувач , дала пити.
Масло какао из аптеки с молоком от кашля помогает.
Поліпривіт всім• 30 января 2025
Син (12 років) кашляє вже 4 тиждень. Кашляє так, що прохожі оглядаються і шарахаються. За цей час - сиропи від кашлю, ацц, льюдяники, антибіотик фромілід 7 днів, на 7-й день антибіотику температура 39 і госпіталізація в інфекційне відділення. Аналізи, ренген. Все чисто, все норм. 5 днів крапельниць. Температура пройшла, а кашель ні, взагалі! Далі - молоко з маслом какао, антигістамінні, пульмікорт. Результату нуль. Кашель жахливий. Сьогодні їдемо до пульманолога. Але особисто я почала думати на коклюш.
Донька (4 роки) кашляє майже 2 тижні. Не так страшно, як син, але результату лікування немає. Мабуть теж коклюш.
При цьому або вікна постійно відкрити або працює зволожцвач.
Пьяная вишня• 30 января 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Раніше інгаляції допомагали одразу , бачила результат .Правда інше лікування в стаціонарі.
А зараз капец якийсь .
дивно, при таких інгаляціях не має так бути. Ввечері можна дати но-шпу,а вдень антигістамінне.
Ренген робили? І ще, варто у педіатра виключити чи це не коклюш, випадково.
Пьяная вишня• 30 января 2025
Ответ для220В
добре коли добре... з дітьми працює по іншому. Та сама історія із натиранням зігріваючих мазей. Комусь краще, а хтось на наступний ранок вже в інфекційну попадає.
Крім того, варто враховувати, що супутньо після темп в малят ацетон піднімається.
Дівчата зробила все що ви казали , зволожувач , свіже повітря , тепле пиття - кашель заспокоївся
Більше не кашляла .
Кондуктор троллейбуса• 30 января 2025
А почему пульмикорт и винталин не прописали , это ингаляция
Кондуктор троллейбуса• 30 января 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Кашель мокрый .

Школу закрыли на карантин .
Очень много больных детей.
Значит коклюш у кого то есть, поэтому и закрыли, у меня ученица с коклюшем и у нее все прививки
Кондуктор троллейбуса• 30 января 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Уже 4 день на антибиотике .
Так болеют всегда как вы описали странного нет
Кондуктор троллейбуса• 30 января 2025
Ответ дляРадостина
Ну от, від пульмікорту і кашель.
Моя спочатку його нормально сприймала.
З тої пори пульмікорт не даю.

Лише вентолін і антигістамінні.
Не правда это не от пульмикорта, вентолин это другой препарат типо беродуала, но моя дышит вентолином через 15 мин пульмикортом, при таком кашле один пульмикорт не поможет , поэтому вам и не помог, нужно было вентолин а потом пульмикорт
палка-копалка• 30 января 2025
Інгаляції з беродуалом і пульмікортом не виписували? Це перша допомога при обструктивному бронхіті
Ответ дляпалка-копалка
Так 4й день вже і нічого
Радостина• 30 января 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Прочитайте дію пульмікорту, його побічки, а тоді вже пишіть дурниці.
Пульмікорт не від кашлю, він цей кашель і стимулює.
палка-копалка• 30 января 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Так 4й день вже і нічого
Пневмонії не може бути? В мене в дитини двічі була, і тільки рентген показував. Лікарі виключали
Якось так і живу• 07 февраля 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Підкажіть як кашель у сина, пройшов? Моя донька (декілька років тому) кашляла кілька місяців підряд, не було жодного дня без кашлю, але так діагноз і не знаю. Лікувались всім чим можна, навіть бронхоскопія була(( Пройшов кашель з настанням теплої пори.
Поліпривіт всім• 08 февраля 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Ні не пройшов(( вже другий місяць кашляє. І донька теж 3 тижні, ніякі сиропи не допомагають.
Тиждень тому їздили в обласну дитячу лікарню на обстеження. Результат у сина - хронічний фарингіт, рецедивуючий бронхіт, гастродуоденіт, позитивний тест на хелікобактер. Тобто, лікарі кажуть, що проблема подвійна, яка постійно накладається одна на другу і маємо постійний кашель - це проблема ЖКТ і запалення в окремих бронхах. Я в першому повідомленні не уточнила, що окрім цього син має постійне покашлювання вже протягом року. Теж дивилися лікарі і аналізи здавали, але причину тоді не виявили.
Пульманолог та гастроентеролог призначили лікування. По пульмонології лікування вже завершилось, а кашель ні((
Планую дітей цього року на море відвезти, може воно допоможе.
Якось так і живу• 08 февраля 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Ох розумію ваш стан, було подібне.. Якщо не велике постійне покашлювання, то не можуть бути це тіки (нервове), вночі є? А син в школу ходить з кашлем?
Поліпривіт всім• 08 февраля 2025
Ответ дляЯкось так і живу
В школу зараз не ходить, бо вже два тижні карантин, а до того три тижні вдома був на лікарняному.
А так, під час цього покашлювання ходив постійно і в школу і на футбол. Бо, вцілому, він здоровий, ніяких інших симптомів немає і лише я помічаю це покашлювання у нього, бо найбільше часу проводжу з ним разом. Вночі не кашляє зовсім, тільки вдень. Теж думала на нервове, бо він коли плаче сильно, то починається кашель майже до блювоти. Але щоб впевнитись, що це нервове, потрібно виключити всі інші можливі причини. А у нього, як виявилось, - проблеми по гастроентерології, хоча окрім гучної відрижки, яка і спонукала зробити гастроскопію, інших проблем немає. У нього не болить живіт, немає печеї чи нудоти. Також не перевіряли алерголога.
Причини можуть бути різні, але коли не знаєш, що саме є причиною, то це найгірше. Постійно накручуєш себе((