Патриоточка• 30 января 2025
Кто пил хлорофилл,у вас он тоже увеличивал аппетит?
Поміркована думка• 30 января 2025
Ні. Не впливав на апетит.
І одразу відповім на 2- комент, п´ю не кожен день і сама і дітям даю. Коли починається вірус в класі, коли крутить живіт на діарею, коли перші ознаки ослаблення і може піднятися ацетон. От тут він мені завжди допомагає
Мозговая пилочка• 30 января 2025
Ответ дляПоміркована думка
Ні. Не впливав на апетит.
Ви який купуєте?
Поміркована думка• 30 января 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Ви який купуєте?
На айхербі той, який дорожчий. Але по факту він вигідніший, бо його треба 1 ч.л. а того дешевого 1 ст.л. банки вистачає на 2 роки на сім´ю. Навіть чоловік любить її пити на другий день після гостей )
No problems• 30 января 2025
Не помітила ніякого ефекту після двотижневого вживання. Крім зелених к...ок. Апетит не збільшився.
Бегущаяпо• 30 января 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Не в тему спрошу. Чувствуете от него какой-то эффект ?
Апетит не збільшується, у мене перестав загострюватися гастрит, менше стала хворіти застудами. Я приймаю по 3 місяці через 3, той що і в коментарі вище є, з айхерб по 1 ч.л. зранку на склянку води.
Огірок та Помідорчик• 30 января 2025
Ответ дляПоміркована думка
Ні. Не впливав на апетит.
Спасибо
Огірок та Помідорчик• 30 января 2025
Ответ дляБегущаяпо
Благодарю. Надо присмотреться. Тоже для желудка желательно
solnse2602• 30 января 2025
Ответ дляПоміркована думка
NOW Foods - цієї торгової марки берете чи Natures Way ?
Бегущаяпо• 30 января 2025
Ответ дляsolnse2602
Можу я відповісти, перший, бо теж його приймаю, банки вистачає на 3 місяці прийому, якраз на курс.
Патриоточка
• 30 января 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Да, прошли прыщи и метеоризм
Поміркована думка• 30 января 2025
Ответ дляsolnse2602
Ось цей
Огірок та Помідорчик• 30 января 2025
Ответ дляПатриоточка
Да, прошли прыщи и метеоризм
Здорово
смотрю ,что вещь универсальная прям . Надо пробовать )