Секретница• 30 января в 07:58

Чим зняти біль в горлі ?

Ангіна. Антибіотик другий день, температура вже 37-37,5 , дякую що не 40 як до цього.
Але горло дуже сильно болить, прям воду пити каже навіть боляче, мигдалики величезні і болючі.
Гексаліз , полоскання , не помагає.
Що можна запшикати чи посмокиати? Щоб полегшити стан дитини? І коли стане краще після антибіотика?
Чарочка діда• 30 января в 08:00
Після антибіотика може ставати краще до 3 днів. Стрепсилс інтенсив, тантум верде, т-септ, лізак, декатилен. Це все для зменшення болю в горлі.
автор Секретница • 30 января в 08:01
Ответ дляЧарочка діда
Дякую.
Катастрофа• 30 января в 08:02
Якщо болить горло дайте ібупрофен. Він знімає запалення. Ще морозиво допомагає.
автор Секретница • 30 января в 08:04
Ответ дляКатастрофа
Дитина нурофен пила від температури 4 дні по 2-3 рази, не буде забагато його, якщо ще ним буду обезболювати?
Катастрофа• 30 января в 08:04
Ответ дляСекретница
Якщо не перевищує добову дозу ні.
Свекруня• 30 января в 08:42
Т-септ таблетки рассасывать
З бісиками• 30 января в 08:55
Синька водный раствор есть с распылителем 30 грн но лечит моментально два дня и все
Глубоководная селедка• 30 января в 08:57
Тандум верде спрей.
Качка в тапцях• 30 января в 08:57
Ви вирішили тет вести щоденник хвороби? Це хто зараз хворіє? Любимий синочок, чи дочка зі сколіозом?
автор Секретница • 30 января в 09:35
Ответ дляКачка в тапцях
Яка дочка який сколіоз?