И_В_офигительных_штанах• 30 января 2025

З цим треба щось робити? Чи це нормально.

Доньці 14 років. Помітила що в неї після засинання десь серед 1-2 години, що в неї волога шия. Не мокра але волога..
Тіло нормальне.
Волосся довге, може то від нього, але сама голова не мокра, волосся теж.
В кімнаті зараз 23 градуси без опалення.
Подушка штучна, ковдра також.

Є збільшена щитовидка, гормони в нормі, атпо також збільшене, але на 15 одиниць , тому ендокринолог говорив з цим нічого не робити.
В чому може бути причина вологості шиї, чи взагалі забити і це може бути варіант норми ?
Бараболька• 30 января 2025
оставьте ребенка в покое, мамаша
13чудоСВЕТА• 30 января 2025
Ага. А потім всі совєтчтці в темі про потію в ночі і не миюсь зранку, пишуть що ти хвора і тобі до лікаря, бо не маєш потіти під час сну
Natalia505• 30 января 2025
Тиск і лімфовузли перевірте... Я в такі температурі вже задихаюсь. Для мене комфортна 19 градусів. Постіль також штучна поліестер?
автор И_В_офигительных_штанах • 30 января 2025
Ответ дляNatalia505
Ні постіль натуральна. Але менше бути не може , це й так без опалення. Літом буде ще більше. Бо західна сторона і високий поверх
Ответ для13чудоСВЕТА
От і я про те, не знаю чи то нормально
Natalia505• 30 января 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
То чому ви вирішили, що дитині не може бути просто жарко, під штучною ковдрою?
Тихомандражная• 30 января 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
ого у вас ташкент ! я при такой темпе да еще под одеялом мокрая, как плющ, была бы.
Ответ дляNatalia505
Я не знаю коли то почалось. Може то й так було завжди.
Просто приходжу її поцілувати наніч а шия волога і так помітила кілька разів вже. Каже що не жарко
Natalia505• 30 января 2025
Ответ дляТихомандражная
Сто відсотків. А якщо повітря немає, гарної вентиляції, взагалі треш.
Ответ дляТихомандражная
І це без батарей. Дуже тепла квартира. + Це в зимі, ну але й літом тут ташкент
Ответ дляNatalia505
Ну але більше ніхто з нашої сім´ї не мокрий при такій температурі.
Natalia505• 30 января 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Вона підліток. В мене син потів як кінь в цьому віці. Мився по три рази на день. Все минуло.
Тихомандражная• 30 января 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
летом то понятно, везде жара, но чтобы зимой без отопления 23- не слышала даже.
Ответ дляNatalia505
Дякую. Після активностей, або коли жарко також футболка під пахами мокра, миється, але от начиталась що саме вночі не має такого бути і вирішила ще когось спитати тут
Ответ дляТихомандражная
На вулиці зараз супер тепло. Квартира західна. Тому світить сонце в другій половині дня і дуже добре її нагріває.
Natalia505• 30 января 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
За бажанням, консультуйтесь з лікарем але я особисто, якщо інших змін немає, в цьому нічого страшного не бачу.
Ответ дляNatalia505
Ясно. Дякую.
За ким я буду?• 30 января 2025
Ответ дляNatalia505
Не начинайте за лимфоузлы, пожалуйста))
сладкий_ноябрь• 30 января 2025
Дитина з вами спить, що ви знаєте її стан шиї в 1-2 години ночі,?
Самоучка• 30 января 2025
Ответ дляТихомандражная
У мене теж 23 при вимкнених батареях. Термо будинок. Так всю зиму і у нас і у сусідів.
Вмикаємо опалення коли на дворі -10° і нижче.
Так в багатьох нових будинках
Тихомандражная• 30 января 2025
Ответ дляСамоучка
Так в багатьох нових будинках
из чего же их строят, интересно ?
Самоучка• 30 января 2025
Можете ще здати аналіз на вітамін Д
Називається 25(ОН)D
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні, коли йду спати вже то завжди цілую їх наніч. Спить в іншій кімнаті.
Самоучка• 30 января 2025
Ответ дляТихомандражная
из чего же их строят, интересно ?
Монолітно каркасний будинок з ’шубою’.
У мене такий.
Це більшість новостроїв
Тихомандражная• 30 января 2025
Ответ дляСамоучка
Монолітно каркасний будинок з ’шубою’.
У мене такий.
Це більшість новостроїв
супер ! у нас частный дом. утеплен и снаружи и внутри и топить нужно.
Самоучка• 30 января 2025
Ответ дляТихомандражная
Це різні речі.
Одна справа утримати температуру в коробці з багатьма ячейками і інша просто в коробці, всі стіни якої зовнішні.
Тихомандражная• 30 января 2025
Ответ дляСамоучка
Це різні речі.
это да. зато у нас летом классно. кондиционер не нужен.
Самоучка• 30 января 2025
Ответ дляТихомандражная
Так, в нас це проблема. Особливо коли вікна західні, як у автора.
Без кондиціонера жарко
Жменятко• 30 января 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Мне тоже не жарко,но шея мокрая, в квартире 24
Невидимка• 30 января 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Ви не в Україні?