Лукава Кішка• 30 января в 10:24

У вас стрес впливає на когнітивні здібності?

Сплюшка• 30 января в 10:27
Що це
А я нівроку• 30 января в 10:29
Пишете диссертацию на эту тему?)
Цигарний шланг• 30 января в 10:30
Очень влияет. Я последнее время в хроническом стрессе. Как овощ стала.
Виннипуховна• 30 января в 10:31
Звісно впливає
осень харашо• 30 января в 10:32
Да, безусловно
Булку Дай• 30 января в 10:33
Так, звісно. Більшість людей не взмозі приймати виважені рішення під час паніки або коли вони починають себе накручувати. В той момент відшибає мізки і людина впадає в ступор. Постійно спостерію це в старшої доньки. Менша навпаки, в екстренним ситуаціях вирулює, а потім вже стресує і панікує опісля.
Млинці зі смайликом• 30 января в 10:35
Да
Когда я в сильном стрессе, я начинать суетиться и делать ошибки. Но обычно сильный стресс у меня без повода, а если есть повод, я наоборот с холодной головой
Бензопирен• 30 января в 10:36
Можно загуглить что он абсолютно на всех так действует кроме чата GPT
Флюорография гуся• 30 января в 10:40
У всіх впливає.
Не всі це усвідомлюють.
Найщасливіша• 30 января в 10:43
Так
Olga_72• 30 января в 10:46
Так впливає. Як і у всіх інших. З початку війни не можу читати художню літературу. Сільмарілліон лежить, чекає мене і плаче.
Щастя-здоровля• 30 января в 10:53
Автор, Вы кто и зачем спрашиваете?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 января в 11:23
в стрессе невозможно придумывать..
Лукава_Кiшка• 30 января в 11:33
Через стрес знизилась концентрація
Последний вагон• 30 января в 11:38
Так, не можу концентруватися, важко зосередитися на роботі, забуваю деякі елементарні речі, знижується критичне мислення (наприклад, дійшло до того, що попалась на схему шахраїв)
ВільнаНазавжди• 30 января в 11:46
У всіх впливає
Раздражевская• 30 января в 14:42
у всіх впливає, просто з різною інтенсивністю
Чаклунка-ведунка• 30 января в 22:12
Ответ дляЦигарний шланг
І я. А робота творча. З мене ту творчість зараз нічим не видавити.