Без комплексів• 30 января 2025
Як зробити брускети зі смаженою рибою?
Хочу брускети, маю заморожену форель. Якщо її приготувати на грилі, порізати та змішати з вершковим сиром, буде смачно? Планую викласти на брускети обсмажені на олії з часником руколу, а потім ту суміш, полити бальзамічним соусом для салатів.
Чи йти за солоною рибою? Я трохи економлю зараз.
Виннипуховна• 30 января 2025
Думаю буде смачно, але ви ж можете її засолити самі. Все на ваш смак.
Повелитель бітка• 30 января 2025
вам ее надо разморозить, поджарить, охладить и только потом порезать либо порвать кусочками, смешивать с сыром не надо, сыр, а сверху рыба
Без комплексів
• 30 января 2025
Ответ дляВиннипуховна
Я не вмію солити, і боюсь, що зроблю щось не так, що може зашкодити.
Виннипуховна• 30 января 2025
Ответ дляБез комплексів
Це дуже просто, подивіться багато відео є.
Без комплексів
• 30 января 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Смажену рукколу?
Белочкой зови• 30 января 2025
Ответ дляБез комплексів
Хлеб просто подсушите на сухой сковороде или в духовке
Зачем в масле жарить?
Обжарьте рыбу, разберите на кусочки\слайсы и положите на подсушенный хлеб с сыром и рукколой
Зачем в масле жарить?
Без комплексів
• 30 января 2025
Ответ дляВиннипуховна
Дякую, але не зможу, мабуть, їсти її.
Трохи тривожна я )
ВерСаСе• 30 января 2025
Не смешивайте с сыром, будет непонятное месиво, сыром брускету намажьте, на него рукколу, не будет спадать.
Без комплексів
• 30 января 2025
Ответ дляБелочкой зови
Зачем в масле жарить?
Може й так. Я взагалі планувала одну сторону змастити олією з часником і приправами, посмажити, а іншу сторону без олії.
Белочкой зови• 30 января 2025
Ответ дляБез комплексів
Вы для себя готовите или гостям?
Если для себя - пробуйте, экспериментируйте
Масло и чеснок лишние, как мне кажется
Леопардові панчохи• 30 января 2025
Ответ дляБез комплексів
Форель і без часника, буде впевнено себе почувати
Без комплексів
• 30 января 2025
Ответ дляБелочкой зови
Вы для себя готовите или гостям?
Масло и чеснок лишние, как мне кажется
Мама приїде, це буде закуска за кілька годин до вечері.
Белочкой зови• 30 января 2025
Ответ дляБез комплексів
Маме понравится)
Делайте без чеснока, масла. Хлеб, сыр, руккола, рыба и соусом полейте, будет вкусно
Но идеально было бы с соленой