Платья Всем• 30 января 2025
Київ. Де обстежити астегматизм , сосуди , хрусталік після травми голови?
Дівчата, підкажіть, хто стикався, де краще обстеження є?
В спеціальній офтальмологічній клініці і якій чи можна в загальній приватній типу Добробут?
Підкажіть, хто знає, будь ласка!
Ответ дляtereska
В державній по запису або так, наобув, якщо буде вільним час.
В приватній теж по запису, в Медмістечку теж по запису. А так майже у кожного лікара офтальмолога є все обладнання.
Дякую!
Ответ дляElani
Чернигов, клиника Шевчика
Дякую! Алк шукаю в Києві
Ответ дляЦідило правди
у меня муж в Эксимере обследовался
Дякую!
Ответ дляtereska
Дякую!
Ответ дляSantander
Раджу британський офтальмологічний центр
Дякую!