Доброго дня! Дівчата цікавлять відгуки про офтальмологічне відділення в лікарні на харківському шосе в Києві, чи є там лікарі які оперують катаракту? можливо когось порадите або навпаки не радите бо є негативний досвід? Дякую.
Дюйм оф о4ка• 24 января в 10:37
Я не в Київі. Але в нас, знайомий пробував лікувати зір, то майже повністю втратив на одне око, і гроші...
Тому, це питання, як на мене двояке(
Анонім Завгосп• 24 января в 10:38
Ответ дляДюйм оф о4ка
Тому, це питання, як на мене двояке(
Не несите чушь.Катаракта это замена хрусталика.
Дюйм оф о4ка• 24 января в 15:38
Ответ дляmargo_i
Він лікував зір в цій лікарні і втратив зір? чи що Ви маєте на увазі?
Ви читаєте поміж строк. Написала: не в Київі.