Бутербродница• 30 января 2025
Чому ви не працюєте?
Додам опитування, але цікаво про це поговорити. Ну типу, я сиджу з дитиною вдома це ж таке собі. Можна працювати в онлайні. Або чоловік утримує, але чи дає це впевненість що так буде завжди? Ну короче… тема заїжена, втім, пропоную поговорити.
Всім добра 😀
Результат:
вже голосів:
68 (26.46%)
Працюю
52 (20.23%)
Не хочу і не працюю
38 (14.79%)
Діти на мені, хз як працювати
31 (12.06%)
Інше
27 (10.51%)
Не можу знайти роботу
22 (8.56%)
Утриманка
13 (5.06%)
Хвороба, хз як працювати
6 (2.33%)
Мені ок на соціалі
ХвостПистолетом• 30 января 2025
Ответ дляСплюшка
Дети, быт и прочее здесь даже второстепенны. Если их нет - женщине нельзя не работать? Вы испытываете необходимость работать, чтобы иметь возможность заказать и оплатить клининг и доставку, а я тоже самое заказываю и оплачиваю не работая
Я испытываю необходимость не работать, а иметь свои деньги, я уже написала. Я с удовольствием приму из безвозмездно, от родителей, или лотерею, но не за секс. У меня сильно развито чувство гордости, на грани с гордыней даже, я не претендую что она должна быть у всех, все люди разные. И да, я работаю удалённо если что
Сплюшка• 30 января 2025
Ответ дляХвостПистолетом
У вас какая травматизация на вопросе секса?
ХвостПистолетом• 30 января 2025
Ответ дляСплюшка
Никакой. Была кстати и у психолога, сказали психотип личности такой, считаю унижением продавать тело за деньги, я слишком уважаю своё тело)
Сплюшка• 30 января 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Вы в семейной жизни видите из общего только секс? То есть она ему дома секс, он ей зарплату? Многие мужчины бы наверное с этой позиции не заводили бы семью вовсе. Заплатить где-то за секс или получить его вовсе бесплатно не есть проблема вообще.
ХвостПистолетом• 30 января 2025
Ответ дляСплюшка
Ну не все же мужчины готовы всю жизнь ходить в холостяках без семьи, хотя опять таки, в моём окружении есть богатые мужчины, они содержат жён т.к им нужен статус семейного человека, а так же дети. Но извините, я не верю что у содержанки есть такое же право голоса и она тоже может позволить себе быть лидером в отношениях, как независимая в финансовом плане женщины (хотя это от психики всё зависит конечно, можно жить с нищебродом и ублажать его и так и сяк лишь бы не ушёл), но я говорю про обратную ситуацию. Женщины готовы терпеть всё, лишь бы не работать и не потерять кошелёк, а если даже не всё, то закрывать глаза на что-то. Как одна знакомая мне говорила ’ну не знаю изменяет он или нет, меньше знаешь крепче спишь’, содержит, балует, ну и ладно))) Хотя я думаю эта тема уже изъедена, каждый из нас всё равно будет доказывать обратное
Скокмоно - стокнуно• 30 января 2025
Ответ дляШкідлива молекула
что вам дает ваша независимость?
А Вы попробуйте! Будете знать.
Шкідлива молекула• 30 января 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А Вы попробуйте! Будете знать.
простой вопрос на который никто еще не ответил
что дает работа женщине в семье?
возможность купить кофе помаду и обед? может трусы или обувь?
что дает работа женщине в семье?
Незламна Україна• 30 января 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Не мене запитуєте, але не у всіх блискуча кар´єра, власна справа чи робота мрія.
Чесно, не бачу принципової різниці - залежати фінансово від працедавця чи фінансово від чоловіка. І чоловік, і роботодавець в один момент можуть не дати грошей, ’звільнити’ і проміняти на іншу ще й не факт, що наступний чоловік і робота будуть кращі.
Якщо що, то в свої 39 ніколи одружена не була, тобто жоден чоловік мене фінансово не утримував і завжди розраховувала на власні сили і ніколи. Але зірок з неба не хапаю, з/п невелика і б з радістю проміняла таку свою ’фінансову незалежність’ і засіла б в ролі домогосподарки.
в цілому так, але шанси знайти нового роботодавця суттєво вищі, ніж нового чоловіка, який захоче посадити на шию)
тому трошки не одне і те ж саме)
ХвостПистолетом• 30 января 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Так и скажите, что в содержанки идут те, у кого не хватило интеллекта построить свою карьеру не упахиваясь по 12 часов в день) Но есть люди которые занимаются любимым делом, работают на дому, либо смогли даже настроить практически пассивный доход. Чтобы быть содержанкой много ума не нужно, это саааамый лёгкий путь, удивляет даже чём тут гордиться
БезникаЯ• 30 января 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
А кем работаете?
Весела бджілка• 30 января 2025
А причем онлайн ? Там тоже график и отлучится нельзя. С маленьким ребенком несовместимо.
Простецкая• 30 января 2025
Працюю. Але чоловік вже майже рік виносить мозг щоб я звільнилася. Бо грошей не багато, обов´язків море. На сім´ю взагалі забила болт. Але немогу наважитись, бо робота в мене дууууууже важлива
. Я держслужбовець
Фрекен бок• 30 января 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я сиджу дома, 2 дітей, це ж таке собі автор.
Готувати, перевіряти уроки, прибирання. Хто це буде робити, якщо я піду найманим працівником?
у меня тоже двое детей и тоже уборка, уроки и прочее и я работаю. То вы так хотите работать
На жаль працюю...мушу. Колишній чоловік навіть коли заробляв - хотів, щоб я ще працювала крім побуту і дитини на мені(. Хоча заробляв в 10+ вище, чим получала б я, якби влаштувалась. Дуже б хотіла зустріти ( хоча б раді приколу, подивитись) на чоловіка, який хоче, щоб жінка не працювала і при тому забезпечує всім ( в межах розумного). Я роботі я мучусь, займаюсь не тією справою, яка по душі, а та, яка по душі - поки не знаю/ не маю можливості розвивати в прибуток. Бо не маю мат. підтримки щоб ’страдати фігнею’, як кажуть всі мої родичі. Колись, надіюсь , розправлю крила і почну получати задоволення від життя і від справи , яка буде по душі. Зовсім не лінтяйка, по дому люблю роботу, і на роботі справляюсь навіть з ненависною роботою... Але, поки життя на паузу(
Бабка-ежика• 30 января 2025
Працювати можна якщо ти дійсно ’сидиш’ з дитиною,я зі своїм сидіти не можу,я бігаю з ним. Ну,хіба коли чоловік прийде з роботи і продовжить ’сидіти’ з дитиною,а я буду працювати або вночі.
дякую аж підскакую• 30 января 2025
Ответ дляГоловний кошак
Я непрацююча сама собі в рази більше подобаюсь, аніж ота загнана коняка з язиком на плечі.
Это однозначно правда
На пів ставки• 30 января 2025
Ответ дляФіфачка
Працюю
Не працювала б тільки якби гроші на голову самі падали
не падають, тому і працюю. Дуже люблю гроші щоб були.
я так само. і хоч можу сидіти у чоловіка на шиї (або на обличчі 🤣), але люблю гроші і фінансову впевненість. тому з півтора роки дитини працюю віддалено. важко, бо ніяких помічників і нянь немає, дитина в садок не ходить. але блін))
оце на днях нила шо хочу бути утриманкою яка «а чому дощик йде? бо хмаринка плаче?»
чоловік поржав і сказав «ти надто розумна для такого, це також треба народитися 🤣»
На пів ставки• 30 января 2025
Ответ дляРазгуляшка
Працюю, але скоро звільняюся. Нема сил (( Трохи відпочину, а далі знову щось підшукаю
я так одного разу звільнилась щоб відпочити а потім нову роботу шукати, і попала в декрет 🤣
Разгуляшка• 30 января 2025
Ответ дляНа пів ставки
Супер) Туди я вже не потраплю точно )))
ротцвеники• 30 января 2025
Не работаю очень давно. Живу за пассивный доход от сдачи недвижимости. Работала много и тяжело в свое время для этого.
Раз в 5 лет подкупаю еще.
База_птеродактилей• 31 января 2025
Корисної, престижної кар´єри мені не збудувати, немає мозку і амбіцій, йти продавцем по 10 годин батрачити на ногах- немає бажання, мені багато не треба, чоловікової зп нам вистачає на скромне комфортне життя.
Скокмоно - стокнуно• 31 января 2025
Ответ дляШкідлива молекула
что дает работа женщине в семье?
Возможность иметь свой собственный бизнес, купить хорошее авто и недвижимость, иметь возможность качественно проводить отпуск и досуг вообще, делать любые покупки не оглядываясь на цену и что-то или кого-то еще. Плюс чувство собственной значимости, успешности, свободы во всем.
Вам достаточно?;)
Аристократка-тунеядка• 31 января 2025
Ответ дляНезламна Україна
тому трошки не одне і те ж саме)
Теж хотіла про це написати
І НЕ працюючи, не будете мати пенсії.
Як показує досвід моїх родичів, це суттєвий момент.
І НЕ працюючи, не будете мати пенсії.