ФрекенБок• 31 января 2025
что ваши подростки делали, после чего вы были в шоке?
Слоник-тоник• 31 января 2025
Ответ дляМоре Щастя
Я не пробовала. Не тянуло вообще. Курило пол класса и подруги в том числе. Попробовала намного позже, один раз, чуть не стошнило. Не курила больше никогда, вхожа была в разные компании. Муж тоже не курил, точнее пробовал, но не на постоянной основе. Рада, что курения нет в нашей жизни. Моей 13 и про курение отзывается крайне негативно. История та же, подружки курят, кто-то предлагал, но пока не захотела. Я никак не комментирую. Потому что нравоучениями не повлияю
ну вот вы как раз - те самые единицы, а полкласса попробовало. Классика жанра. Но про некурящий класс читать - смешно
У меня, кстати, была в универе подруга - умница, красавица, отличница и спортсменка, категорический противник курения. А через пару лет неожиданно созналось, что несколько раз в году берет сигарету и курит )))) Чего скрывала - непонятно ))) Но вот на нее 100% бы никто не подумал
Бла бла бла• 31 января 2025
Ответ дляЯ погнала
В один день просто прокинувся іншою людиною.
Людина до : оцінки нижче середнього, в кімнаті як в конюшні срач, коли немає навчання сидів до 2-3 ночі за компом , прокидався о 2-3 дня і знов за комп.
Людина після: встає о 6-й ранку; щодня бігає і купається в крижаному басейні, в кімнаті ідеальний порядок завжди , тричі на тиждень тренажерний зал; почав читати книги ( багато ) , вже зібрав власну невеличку бібліотеку, оцінки лише дві 9-ки решта 10-12.
Це вже більше року триває .
Перший місяць я місця собі не знаходила , дуже переживала що щ дитиною , що у нього сталося , бо хіба люди просто так міняються так різко за день ???
А зараз уже звикла і тішуся 🤗
Це вже більше року триває .
А зараз уже звикла і тішуся 🤗
Дівчина може з´явилася?
Але неважливо.
Я б була щаслива лише з порядку в кімнаті. А в такому наборі це взагалі дарунок долі.
В свій час ми кімнату сина називали синарник.
Але неважливо.
Кидстаффовна• 31 января 2025
Ответ дляМой завтрак
1) В 15 лет с парнем угнала машину мужа, пока тот спал. Хорошо, что все закончилось благополучно.
2) В те же 15 лет ушла из дому потому что, ей запретили встречаться с парнем ( с тем же который помог угнать машину). Искали вместе с полицией 4 дня
Співчуваю, а зараз як?
Кидстаффовна• 31 января 2025
Ответ дляАнонимарик
Працюю в школі. Два 10-х класи. Київ. Палять всі. Наркотики вже спробували 80 відсотків. Алкоголь- ’детский лепет’. Періодично ’палимо’ 6-11 класи з алкоголем в туалетах та дудками. Батьки нічого не можуть зробити. Сумно.
Який номер школи?
Я погнала• 31 января 2025
Ответ дляБла бла бла
Дівчина може з´явилася?
Але неважливо.
Може хтось подобається таємно, не знаю.
Але ні з ким не зустрічається. Дівчата є в компанії , бачу що деякі йому симпатизують, але вони спілкуються якось більше як «братани» якісь 🤣
Сину 17. Може і добре було б якби вже дівчина якась була але поки нема .
Кидстаффовна• 31 января 2025
Ответ дляЯ погнала
Це вже більше року триває .
А зараз уже звикла і тішуся 🤗
Це вже більше року триває .
А зараз уже звикла і тішуся 🤗
Чому такі кардинальні зміні, щось прояснилось?
Бла бла бла• 31 января 2025
Ответ дляЯ погнала
Може хтось подобається таємно, не знаю.
Та вони взагалі інші зовсім.
В мого сина подружка з´явилася. Іноді ночує в нього. Недавно літали на вихідні в Мілан, жили разом. Але нам каже, що вони просто друзі і ’нічого такого’.
Я б і половину цього, мабуть, не знала, якби мені донька по секрету інстаграм тої подруги не показала
.
Я погнала• 31 января 2025
Ответ дляКидстаффовна
Не можу сказати напевне. Я зробила припущення що вплинули якісь прочитані книги. Він захоплюється футболом. Спочатку прочитав біографію Мессі потім Роналду. Там багато написано про шлях до успіху , самодисципліну, наполегливість . Після цих книг почали зʼявлятися інші мотивуючі книги « Атомні звички» ( цю я теж читала , чудова книга! ), потім прочитав книгу Девида Гоггінса - американського « морського котика» ультрамарафонця , вона його дуже вразила . А після було вже купа подібної літератури . Я думаю саме це вплинуло. Але точно не знаю . Зараз читає 👇
Отчебучкина• 31 января 2025
Коли був дома один випив пів чтакана домашнього вина, дуже не сподобалось, так він його підсолодив. Розлив на скатертину, самостійно зняв її сховав у себе в кімнаті, замінив на свіжу. Я через пів року її знайшла в його іграшках. Коли запитала навіщо ти пив вино відповів що по приколу пояснити не зміг. У нас в родині ніхто не випиває та не курить.
Вишнёвая Леди• 31 января 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Про наркотики вы откуда знаете?
У меня знакомая есть, психотерапевт в детском отделении на Кирилловской… очень много в дурке детей после спайса (синтетическая типа трава) с паранойей, галлюцинациями и тд, симптомы по типу шизофрении
Верочка 100%• 31 января 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Это вроде истории бедной девочки из Бц?
Тоже подростки, да
Чавонадо• 31 января 2025
Ответ дляБарабасиха
Ну родителям трудно принять, что ребенок просрал свою жизнь.
Ну почему просрал? Жить с любимым человеком не такая уж плохая жизнь.
Ряженка• 31 января 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Якщо окупували в 22 році, то там ще наші люди лишились, нажаль.
Якщо з 14 року, то мізки промиті кацапнею в повному обсязі.
Скажу за себе. Не дай Боже, була би ймовірність окупації, все кидала би і виїжджали би.
Не змогла би жити під кацапнею, занадто вони мені мерзенні та небезпечні.
В лютому 22 року виїжджали з Києва до родичів в Черкаську область. Ми тоді не знали, що буде, але в травні повернулись.
Говорить и делать разные вещи.Когда есть жилье,десятилетиями жить на сьеме,не зная,сможешь ли заработать на следующий месяц...Украина никак не поддерживает выехавших,от слова совсем
inneska-85• 31 января 2025
Ответ дляНеВРотик
Син, 15 років без спросу, через криптообмінник вклав всі заощадження, знайшов в домі ( думала надійно сховано, сейфу немає)в крипту(, все спустив на фьючерсах, якби з благою метою(((- примножити, тепер немає нічого. Відійти до сих пір не можу
багато грошей спустив?
Тень льва• 31 января 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Наверное вы меня не так поняли. Я не хочу , чтоб она болталась неизвестно где , но какая-то жизнь, кроме уроков должна быть.
Все хорошо у нее , наоборот. Поверьте.
Ряженка• 31 января 2025
Ответ дляЖдушечка
Разбила камеру в телефоне по ’совету’ виртуальной подруги.
Делает дикий макияж. Выбеливает кожу,рисует красные клыки помадой. Ходит словно в маске.(
Порезала одежду , которая не нравится.
Сама обрезала себе волосы криво.
Размещает шок контент с нецензурной лексикой в тик-ток, на Ютуб. Ее видео блокируют,предупреждают про блокировку аккаунта, она все равно продолжает.
В школе выбила дверь.
Пошла на областную олимпиаду, вышла через час с нарисованными крестами на фалангах пальцев, олимпиаду завалила, она ее просто не решала , а разрисовывала руки.
Список длинный. Домашняя девочка после 13 лет... Я скоро сойду с ума от выходок своего ребенка.
Порезала одежду , которая не нравится.
Сама обрезала себе волосы криво.
В школе выбила дверь.
Ну так у нее что-то с психикой началось,этот возраст часто дебют,Вы водили к психиатру?
Хата на мати• 31 января 2025
В 15 лет началась выпивка, курение, наркота.
Селфхарм. Попытки суицида.
Разгромил всю квартиру, мебель, стены, двери.
Потом 7 месяцев рехаба.
Скоро 19 ему.
Не пьёт совсем, ничего, не курит, запрещёнки не употребляет. Больше трёх лет в трезвости.
Волонтёрит в рехабе, но уже в Германии. Вернулся в спорт.
Селфхарм. Попытки суицида.
Потом 7 месяцев рехаба.
Скоро 19 ему.
Радість моя• 31 января 2025
увлекся выпечкой в 16 лет. у меня не получается такая пицца. про булочки с корицей вообще молчу.
Життє Бентежне• 31 января 2025
Ответ дляЧавонадо
Ну живут же люди и возвращаются туда, значит не все так печально?
от безысходности... в свои дома возвращаются.. наскитались
Бла бла бла• 31 января 2025
Ответ дляХата на мати
Селфхарм. Попытки суицида.
Потом 7 месяцев рехаба.
Скоро 19 ему.
Селфхарм. Попытки суицида.
Потом 7 месяцев рехаба.
Скоро 19 ему.
Щоб зрозуміти ваш пост я деякі слова гуглила.
Пояснює якось свою поведінку? Під препаратами розгромив квартиру?
Хата на мати• 31 января 2025
Ответ дляБла бла бла
Конечно, под препаратами.
Непозбувна Бентега• 31 января 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ооо, схожа ситуація, 21- почала жити з хлопцем. Живе за кордоном вона навчалася там, з силою закінчила універ, не хотіла вже той диплом захищати, насилу вмовили.
Тепер- ми не так жартуємо, говоримо, думаємо, в сімʼї того хлопця по іншому, вони багатші, розумніші, добріші.
Може місяць не писати не дзвонити. Не дивлячись на те, що ще отримувала від нас кошти на оренду житла. Як почала працювати, додався психолог і стало ще гірше.
В підлітковому віці ми були жорсткі ( бо заставляли вчитися). Ще ми токсичні і занудні.
Кожна сім´я індивідуальна. І у кожної дитини свої травми, навіть якщо батьки були праві. Мені 44 і мені складно спілкуватися з мамою, вона ображається.
Ответ дляВ гости звали?
Почему он убирает за деньги?
Історія трохи в цьому є: раніше син допомагав прибирати завжди, чоловік ні, займався іншими хатніми справами (поремонтувати там щось, автівкою, звозити, принести/віднести, заказати). Якийсь перелом трапився в голові сина, йому це набридло, почав звинувачувати тата, що він не допомагає в прибиранні. Тато накупив пилососів (робот, вертикальний та звичайний вакуумний, модні швабри) та почав потроху приймати в цьому участь або зовсім самостійно прибирав.
Я ж така раденька, в душі прям свято, ну не довгоо його вистачило правда.
Щоб сина якось до роботи привернути та щоб допомагав на своєму рівні, запропонував йому за прибирання повної хати платити 100 дірхамів і він погодився. Тепер син сам пропонує прибирати, я в їхні торговельно-економічні відносини не лізу бо моєї вкладеної долі там немає.
Всім добре, ніхто не ображається, що не допомагають і ми маємо вже свій вільний час.
ЭмчЭндЭм• 31 января 2025
Ответ дляМанкоголік
Значит скоро вернется в Черновцы) рай в шалаше долго не бывает
да ладно, судя по некоторыс темам так некоторые всю жизнь живут
Непозбувна Бентега• 31 января 2025
Ответ дляБла бла бла
Тема тут була, де дівчина звинувачувала маму, що не навчила доглядати за собою, водила до неправильних лікарів. Ой, там така купа претензій була. Я просто в шоці.
А мама звичайна жінка, що працювала на якомусь звичайному підприємстві і події відбувалися в дев´яності-нульові.
Завжди є інші батьки. З ними і порівнюють і не завжди справа у грошах.
Зоркая Зорро• 31 января 2025
Ответ дляКому там слова не давали
Про наркотики вы откуда знаете?
Мабуть, вона їх дітям продає
Бо звідки б ще про це вчитель могла знати. Не діти ж розповіли.
Зоркая Зорро• 31 января 2025
Ответ дляАнонимарик
Майже не бачила вчителів, щоб хвалили дітей. Який клас не дай - всі погані, хлопці наркомани, дівчата проститутки. Одні вчителі бубочки.
Зоркая Зорро• 31 января 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Напишу еще раз. Класс руков. моя подруга. При чем она была подругой , а в 5 классе я свою перевела , чтоб она попала к ней в класс. Поэтому знаю все и за всех )
Нормальные дети. Бывают конечно нюансы , но курить , пить и тем более наркота - вообще никто .
Нам на зборах одна вчителька теж заливала, що ВСІ діти в класі п´ють, курять, вживають наркотики і займаються анальним сексом
На етапі розповіді про секс батьки спочатку ржали до істеріки, а потім одна мама включила запис і на камеру повідомила, що буде скаржитися, і заяву напише про наклеп. Решта батьків її підтримали. І сталося диво, завуч, яка теж на зборах була, почала казати, що ми всі не так зрозуміли, і взагалі, то у вчительки з юмором погано. І одразу вже й не весь клас курить, а тільки декілька. А про алкоголь і наркотики нам взагалі почулося.
Я_и_моя_собака• 31 января 2025
Ответ дляХата на мати
Селфхарм. Попытки суицида.
Потом 7 месяцев рехаба.
Скоро 19 ему.
Селфхарм. Попытки суицида.
Потом 7 месяцев рехаба.
Скоро 19 ему.
От цього теж боюсь( зараз старшому 15,золота дитина) ліцей,спорт,шахи,вчить іспанську, готує
а я ніяк не можу розслабитися,що ось-ось почнеться ((