ФрекенБок• 31 января 2025

что ваши подростки делали, после чего вы были в шоке?

Эт вернячОк• 31 января 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Город ?
Киев 10 класс , не курит ни один ребенок , наркотики и подавно.
Святая наивность....
Море Щастя• 31 января 2025
Ответ дляСлоник-тоник
ну вот вы как раз - те самые единицы, а полкласса попробовало. Классика жанра. Но про некурящий класс читать - смешно
У меня, кстати, была в универе подруга - умница, красавица, отличница и спортсменка, категорический противник курения. А через пару лет неожиданно созналось, что несколько раз в году берет сигарету и курит )))) Чего скрывала - непонятно ))) Но вот на нее 100% бы никто не подумал
Это не про меня. До сих пор противно даже смотреть на курящих
Зоркая Зорро• 31 января 2025
Ответ дляСлоник-тоник
Мені за 40. Я з 14 палити почала. В 10 класі у нас курили майже всі, на шкільних дискотеках алкоголь пили майже всі. І взагалі, багато чого ’цікавого’ було. Хлопці повально траву курили.
Зараз донька-підліток. З 32 учнів палять 3 дівчат і десь 5 хлопців. Точно не пам´ятаю, вона розповідала. Моя пробувала палити, декілька разів, бо цікаво було. Не сподобалося. Сама мені про це розповіла. Алкоголь вдома пробувала, я дозволила. Сказала, що дорослі - чудні створіння, бо хіба можна таке пити, воно ж гидке.
З друзями часто збираються, навіть енергетики не беруть. Грають в настолки часто (згадую, що в моїх підліткових роках настолки то фу було, для дітлахів).
І взагалі, зараз дивлюся на неї, її друзів, її однокласників, і думаю, що це прекрасні діти, прекрасне покоління. Винятки, звісно, бувають, завжди були, але загалом мені дуже подобається, яка у нас молодь зараз.
Бла бла бла• 31 января 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Нам на зборах одна вчителька теж заливала, що ВСІ діти в класі п´ють, курять, вживають наркотики і займаються анальним сексом
На етапі розповіді про секс батьки спочатку ржали до істеріки, а потім одна мама включила запис і на камеру повідомила, що буде скаржитися, і заяву напише про наклеп. Решта батьків її підтримали. І сталося диво, завуч, яка теж на зборах була, почала казати, що ми всі не так зрозуміли, і взагалі, то у вчительки з юмором погано. І одразу вже й не весь клас курить, а тільки декілька. А про алкоголь і наркотики нам взагалі почулося.
Ой, мене у вчорашній топовій темі про двійку яжмамки засрали по повній.
То діти невиховані (не буду навіть писати епітети, якими їх називали). А вчителі самаритяни, які несуть знання і просвітління. Правда індивідуально і за гроші. Але то таке)))
Слоник-тоник• 31 января 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
мне тоже современная молодежь нравится, с ними интересно общаться
Зоркая Зорро• 31 января 2025
Ответ дляБла бла бла
Мене взагалі вчителі набагато більше лякають. Це настільки нещирі цинічні люди, що я не розумію, навіщо воні йдуть з дітьми працювати. У доньки з усіх вчителів тільки одна (!) сприймає учнів, як людей. Прекрасна вчителька. І дисципліну тримає, і до принижень не вдається. І діти її люблять і слухають. Решта - то жах. Наорати на дітей, принизити їх - то святе. Одна вчителька побила хлопця з класу, шишка на голові була навіть. Інша ледь не матом дітей криє, навіть батьки розбиратися ходили. І всі поголовно щодня розповідають дітям, що вони тупі, невиховані, і нічого путнього з них не виросте. А потім верещать, що діти їх не поважають.
А вже минули ті часи, коли ’вчитель завжди правий’. Я й доньку вчу, що повагу треба заслужити - всім. Що поважати тільки за вік чи посаду безглуздо. Максимум - ввічлива дистанція. Все. Але вчителі схоже дуже сумують за тої безкарної вседозволеності, яка за часів совка була.
Зоркая Зорро• 31 января 2025
Ответ дляСлоник-тоник
Згодна. Вони багато чого цікавого знають. А ще вони вільні, незашорені, мають свою думку і вміють її відстоювати. Ми такими не були. Ми набагато більше були залежні від чужої думки. Та й зараз залежні.
Телепузик• 31 января 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Я б тоже взяла свои слова обратно
Курит травку- пусть Курит

Оно мне надо - эти разборки с родителями, в глазах которых дети святые

Пусть потом будет 🎁
Prervana• 31 января 2025
Ответ дляБарабасиха
Ваши тоже поверили, что вы любимку могли подарить?
Ну да, я же щедрая, добрая по жизни. Еще и втык получила за это
Красота неземная• 31 января 2025
Трава, алкоголь, селф-харм, брехня всім і про все, постійні прогули, крадіжка великоі суми грошей, крадіжки в супермаркетах. Зараз 21, прийшов до тями.
Ждушечка• 31 января 2025
Ответ дляРяженка
Ну так у нее что-то с психикой началось,этот возраст часто дебют,Вы водили к психиатру?
Реально сразу к психиатру?
Есть ещё психологи.
К психологу обращались, не особо помогли его рекомендации.
СкрипяСердцем• 31 января 2025
Ответ дляСлоник-тоник
сказал, что будет поступать в универ и вообще не вечно же ему фигней заниматься
який лапочка!
Экспертиза• 31 января 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Якщо окупували в 22 році, то там ще наші люди лишились, нажаль.
Якщо з 14 року, то мізки промиті кацапнею в повному обсязі.
Скажу за себе. Не дай Боже, була би ймовірність окупації, все кидала би і виїжджали би.
Не змогла би жити під кацапнею, занадто вони мені мерзенні та небезпечні.
В лютому 22 року виїжджали з Києва до родичів в Черкаську область. Ми тоді не знали, що буде, але в травні повернулись.
Я з Чернігівської області, чесно? У мене батько був історик, купа літератури вдома, яку я всю перечитала. Я не любила кацапів ще з юності, і фільми їхні, в книги, от ще не могла сформулювати, чому, але були противні. Чи виїхала б я за умов окупації? Швидше ні, немає сил і здоров´я ні на що, крім простої щоденної рутини, у мене РА, інваліднісність. Живу на пенсію. Сподіваюся, що знову до мого міста не дійдуть.
Муууумие• 31 января 2025
Нечаянно с друзьями сжег чужой сарай, игрались спичками, приезжали пожарные. Но в шоке я была от того, что узнала об этом не от него, а от полиции.
Птица секретарь• 31 января 2025
Ответ дляЧавонадо
Это что за школа? Моя выпускница 21 года и такого и близко не было.
Моя 11 класс сейчас. В классе 22 чел. Не курит максимум человек 7. Такое же количество и не бухает. Половина из куряще-пьющих уже ведут активную половую жизнь. Поднимали вопрос выпускного, дети говорят хотим дом за городом в аренду - я представляю что там будет . Родители утверждают что все будет прилично, потому что их дети не курят и не пьют и вообще самые золотые
Экспертиза• 31 января 2025
Ответ дляЯ погнала
В один день просто прокинувся іншою людиною.
Людина до : оцінки нижче середнього, в кімнаті як в конюшні срач, коли немає навчання сидів до 2-3 ночі за компом , прокидався о 2-3 дня і знов за комп.
Людина після: встає о 6-й ранку; щодня бігає і купається в крижаному басейні, в кімнаті ідеальний порядок завжди , тричі на тиждень тренажерний зал; почав читати книги ( багато ) , вже зібрав власну невеличку бібліотеку, оцінки лише дві 9-ки решта 10-12.
Це вже більше року триває .
Перший місяць я місця собі не знаходила , дуже переживала що щ дитиною , що у нього сталося , бо хіба люди просто так міняються так різко за день ???
А зараз уже звикла і тішуся 🤗
А не питали, що ж все таки його спродвигло? Поділіться з нами, таке чудо багато хто захоче собі вдома)
Форсия• 31 января 2025
Ответ дляТень льва
Что с котёнком в итоге?
Растет.
Тень льва• 31 января 2025
Ответ дляФорсия
Растет.
Фух)))
Круто что оставили
Слоник-тоник• 31 января 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
який лапочка!
то вы просто ту лапочку не видели полтора года назад, когда он сказал, что все обдумал и решил, что учеба ему больше не нужна, а нужна физическая подготовка, потому что его ждет Азов
СкрипяСердцем• 31 января 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Ой, много чего. Селфхарм, социофобия, тревожно-депрессивное расстройство, на фоне ввода антидепрессанта попытка суицида. С ориентацией тоже непонятки: то лесбиянкой себя считает, то агендером. Это все в 14-15 лет.
сил вам!
СкрипяСердцем• 31 января 2025
Ответ для90x60x90
Селфхарм( шрамы остались). Депрессия, довела себя почти до анорексии. Еле вытащила ее с помощью специалистов и АД из того состояния.
ой, тримайтеся
Форсия• 31 января 2025
Ответ дляТень льва
Фух)))
Круто что оставили
Ну а как иначе? Понятно, что совершенно не ко времени, понятно, что мог всех заразить, лечили 2 месяца. Но дочка его отняла у уродов, которые пинали ногами и ржали, а там весь котенок был с ладошку. Теперь еще и документы на выезд ему делать на всякий случай, у нас у всех животных есть.
Чавонадо• 31 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
Ну по курение да, сейчас почти все курят, а вот про бухают странно, ’наши’ реально особо не бухали, выпускной тоже норм прошел, без полиции и видео оргий в инете))))

А так то родители последними узнают о таком, а так же многие просто не понимают, что их деточка выросла и ой как может чудить.
Тень льва• 31 января 2025
Ответ дляФорсия
Какие Вы молодцы с дочкой
Бла бла бла• 31 января 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Я також мрію, що покоління наших дітей буде вже не зашорене совковим ’а що люди скажуть’, вчитель завжди правий і т.д.
В нас також тільки два учителя було, яких діти слухали і поважали. І батьки також. Всі інші це просто люди, які шукали дохід за репетиторство, або просто подобалося, що робочий день годин до 15-00 і майже все літо відпустка. Або взагалі без причин, було місце в пед то й пішли....
Форсия• 31 января 2025
Ответ дляБла бла бла
Ну вы же понимаете, что это поколение без уважения к старшим и никому ничего не должное, будет нас с вами досматривать в старости? Нам стареть среди них. Вы уверены, что это хорошо? Я сильно сомневаюсь.
Птица секретарь• 31 января 2025
Ответ дляЧавонадо

Особо это как? Тут по классике «каждую пятницу я в гавно, но каждый понедельник я огурцом», ну еще и субботу. Моя бутылочку пива может выпить с девочками, но в компании ведется и позволяет себе большее - вроде и пытается контролировать, но как намешает «чуть-чуть того, чуть-чуть сего»…. Правда домой приходит всегда в адеквате - радуюсь, что тормоз все такие есть и надеюсь, что этот этап в жизни пройдет и она научится говорить нет.
С другой стороны я помню себя - тоже в 11 классе уже и курили и выпивали, но потом это развлечение уже стало не интересным. Мой пост был не о том какие подростки плохие, а о том какие родители, зачастую, слепые.
Экспертиза• 31 января 2025
Ответ дляЖдушечка
Реально сразу к психиатру?
Есть ещё психологи.
Реально. Просто сходити на консультацію, що тут такого... Будете вже точно знати, чи є проблема, чи немає.
Чавонадо• 31 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
Так я поняла, с вами согласна)

Особо это вот так без повода, они как правило или на ДР могли немного выпить вина, дома бокал. Одна беда была это рево, иногда его пили, это такая дрянь, что он него перегар как у алкаша.
Она то у меня и на последнем звонке налакалась потому, что пить они не умеют, им бутылка вина на 1.5 и уже окосели)
вентиляторная• 31 января 2025
мой старший напился в зюзю в 16 лет, сейчас ему 21 вообще к алкоголю равнодушен, и еще в 9 классе подрался с одноклассником и разбил ему бровь, зашивали, но мама оказалась адекватная, обошлось без разборок и скандалов. Младший, ему 13, года 4 назад скрутил нипеля на чужом авто, был пойман владельцем и передан в руки мужу, была проведена беседа и с тех пор больше таких моментов не было..