Скорая помощь• 31 января в 06:10

Стоматолог хоче вирвати зуб, щоб встановити імпланти( Порадьте ліаря київ

У мами 6 зуб нормальний
Імплантолог хоче його вирвати щоб встановити імплант мостовидний (на декілька зубів)
Порадьте лікаря, хочу ще думку почути
В неї і так мало зубів(
МаринаХ28• 31 января в 06:31
Ви впевнені що 6 зуб нормальний?
Тобто лікар хоче видалити здоровий зуб для того щоб встановити імплант? Для чого? Здерти кошти?
Точно треба ще до одного лікаря.
автор Скорая помощь • 31 января в 06:37
Ответ дляМаринаХ28
Ви впевнені що 6 зуб нормальний?
Точно треба ще до одного лікаря.
Нормальний
Я перед тим спілкувалась з іншим лікарем який лікує зуби
Але в мене там так що треба імплантиставити
Немає 2 зуба- є зуб- немає зуба
І імплантолог хоче вирвати той здоровий зуб щоб встановити 2 імпланта а між ним мостик
Бавовнятко• 31 января в 07:13
Ответ дляСкорая помощь
Нормальний
Немає 2 зуба- є зуб- немає зуба
Свекрусі теж влітку здорові рвали, щоб встановити містковий імплант. І там був не один зуб.
Майор Медуза• 31 января в 08:42
Ответ дляСкорая помощь
Нормальний
Немає 2 зуба- є зуб- немає зуба
Так пусть все вырвет и накладную челюсть сделает. Идите к другому
Блакитна устриця• 31 января в 09:23
Ответ дляСкорая помощь
Нормальний
Немає 2 зуба- є зуб- немає зуба
В Одессе очень хороший есть врач Совранчук Олег Иванович, на Таирово принимает, он и лечит и ставит, при этом врач который наоборот отговаривает от глупостей и спасает свое, он у нас как семейный врач от моей мамы ставил ей мосты до моей малой лечит ей зубы удалял без уколов и так что малая ничего не поняла