Переполох у світі тварин влаштував метелик, що живе один день.
Він узяв іпотеку, напився, перетрахав усіх гусениць, обматюкав метеликів, від…ив жука — і здох.
НЕ ЧЕКАЙ НА ПЕНСІЮ, БУДЬ ЯК МЕТЕЛИК😂
Звёздонька• 31 января 2025
Гарно , як казка. Компанія сестри вчора прийняла рішення про скорочення, усіх 72х працівників філії сьогодні звільнили. Вона жила одним днем. Ніяких заощаджень немає, а кредит на телефон є. Зарплата була більш ніж гідна. І все. Плюс що живе з мамою, тобто на вулиці не залишиться, як могла б , якщо була б на оренді. Декілька років пропонувала купити житло, маленьке, але своє. Говорила, що так довго жити не збирається і не буде.
Ответ дляЗвёздонька
Ну їй мають вихідне в розмірі 3 окладів виплатити!
А по темі, я так не живу, бо не вмію. Завжди є хороша подушка безпеки, але і не відмовляю собі в бажаннях.
Просто розмішив прикол зранку😂
Ответ дляЗвёздонька
Згадаю болгарську казку з дитинства.
Чоловік помер, А дружина собі думає, собака десь за біжить, донька заміж вийде, а я якось перебьюсь на печі.
Але собака не забіг, донька заміж не вийшла і зовсім скрутно стало
Ответ дляА.р.і
Просто розмішив прикол зранку😂
Я думаю тут фраза ’ скоротили’ звучить формально
Сказали просто з першого лютого на роботу можете не приходити
Color never seen before• 31 января 2025
Судя по всему главное быстро вовремя умереть молодым. Весело чо
Ответ дляТанюша
Згадаю болгарську казку з дитинства.
Дочь на работу, пусть пашет на мать, молодым дорога
Ответ дляЗвёздонька
Більш ніж гідна зарплата і немає заощаджень, і телефон в кредит?
Ніколи таке не зрозумію. Хай вчиться жити і думати. Якби мінімалка, то зрозуміло. А так, сама винна.
Звёздонька• 31 января 2025
Ответ дляTori1602
Це її вибір. Віддати за телефон 1600 дол чи 160 дол в місяць то є різниця. Ті 160 дол не відчуваються. Ну і як би вона нікому нічого не винна, все життя сама і усім допомагала, її донати кожного місяця з початку великої війни від 30000 грн кожного місяця були. Вона справиться. Я б так не змогла. А воно молодець і хай все буде добре. То новий виток в житті, благо не на вулиці
Marinamariana• 31 января 2025
Ответ дляЗвёздонька
Ну так с мамой живет , никакого конца света нет . Работу новую найдет