Біток чи ефір?• 31 января в 19:55

Хочу оформити раннє бронювання на тур: куди поїхати влітку з дитиною?

Минулого року були в Греції, але розчарувала турагенція. Купили all inclusive, а вже за добу до приїзду (були вже у Варшаві) виявилось, що ресторан у готелі зовсім не працює і нам просто повернуть частково гроші. Нервів було багато, бо мені важливо було це, так як їхала з дитиною. Але мова не про це))

Хочу знову в червні летіти кудись, але не знаю куди і через кого. Щоб трансфер був, багаж був, тепленько і не Турція з Єгиптом. Написала кільком агенціям, а вони страшно бісять - надсилають пропозиції з великим доплатами за багаж або без трансферу до готелю.
Цирк на дроті• 31 января в 19:57
.
Сколько_мне_лет?• 31 января в 19:57
Почему не Турция? По соотн цена/ качество на все включено - это лучшиц выбор. Посмотрите ещё Черногорию, но все включено там дорого
автор Біток чи ефір? • 31 января в 19:59
Ответ дляСколько_мне_лет?
Та мені можна не все включено вже) хоча би сніданки
Але шоб виліт з Варшави чи Кишинева
А в Туреччині була 3 рази, хочу нового))
Лиса Патрикевна• 31 января в 19:59
В чому проблема самому резервувати ?
Сколько_мне_лет?• 31 января в 20:00
Ответ дляБіток чи ефір?
Але шоб виліт з Варшави чи Кишинева
Тогда опишите критерии, чего вы хотите?
Весела моль• 31 января в 20:06
Смотрите сами на польских сайтах к примеру туи или итака
С вылетом из Польши.
Не знаю бюджет, советую Майорку
Весела моль• 31 января в 20:07
Ответ дляБіток чи ефір?
Але шоб виліт з Варшави чи Кишинева
Хорватия Черногория Италия Испания....
В принципе что угодно курортное.
ФрекенБок• 31 января в 20:18
Ответ дляБіток чи ефір?
Але шоб виліт з Варшави чи Кишинева
Черногория !!!! Канарские острова !!!! Мадейра !!!
автор Біток чи ефір? • 31 января в 20:22
Ответ дляЛиса Патрикевна
В чому проблема самому резервувати ?
Боюсь) резервувати через Польщу? Щоб і трансфер був і все таке
Турагенція Tourdream• 31 января в 21:01
Автор, так а бісячі турагенції до яких країн вам надсилали пропозиції?
З доплатами за багаж це ж мабуть з перельотами з Польщі лоукостами, кудись до Іспанії чи Кіпру наприклад. На чартерах доплат за багаж не має.
Оговорюйте відразу при запиті туру, що Вам потрібна вартість, до якої вже все включено, багаж, трансфер, страховка.
Лиса Патрикевна• 31 января в 22:40
Ответ дляБіток чи ефір?
Чого боятись?
Я літаю з Кракова / Катовіце.
Спочатку дивлюсь, що літає звідти і куди.
Наприклад, Боглгарія. Туди літає Візз ейр з Катовіце і до Бургасу.
На букінгу гуглю курорти +-30-40 км до Бургасу.
Задаю свої критерії і шукаю готель .
Готелі мають свої трансфери ( платні і безплатні). Резервую через Букінг.
Все .
Страховку купляю онлайн .
Що тут складного?
Наездница• 01 февраля в 10:26
Ответ дляЛиса Патрикевна
Чого боятись?
Я літаю з Кракова / Катовіце.
Задаю свої критерії і шукаю готель .
Все .
Страховку купляю онлайн .
Що тут складного?
А какой смысл ехать в Болгарию через Польшу? Пока до того аэропорта поедешь, то автобусом уже в Болгарии будешь. И не переживаешь с этими пересадками, что опоздаешь на самолет.
Mariia_touragent• 01 февраля в 10:34
Так, зараз вистачає подібних пропозицій, де можливі доплати по авіа/не включений багаж/трансфер. Якщо потрібен повний пакет з остаточною вартістю, ці варіанти абсолютно не інформативні, оскільки при фінальному підрахунку ціна може змінитися суттєво.

Ми з постійними туристами навіть свій умовний термін придумали для звичних пакетних пропозицій- ’тур по-людськи’🙂. І нам одразу зрозуміло що шукати/складати/рахувати, і людям наочніше- є конкретний орієнтир по цінах.

Для вас, наприклад, ТОП-3: Греція, Іспанія, Чорногорія...Ну, а далі вже по вподобаннях/бажаннях/бюджету- курорт, готель і т.д. Вдалого подальшого пошуку!