Язикувата Хвеська• 31 января 2025

Потойбічне. Чуйка

Чи була у вас чуйка/попередження перед відходом в інший світ близької для вас людини? Наприклад у мене були сни, я бачила тіні, постійне відчуття присутності невідомого поруч себе.
Дюагональ• 31 января 2025
Не было
Хома з пастою• 31 января 2025
Була чуйка, але було і так відомо, бо людина хворіла. Думаю то у вас не чуйка, а підсвідомість.
Хлопаю ресницами• 31 января 2025
Да, задолго знала когда 2 бабушки умрут. У одной год знала
Со второй день
Сяду на шию, дорого!• 31 января 2025
Нет никакого іншого світу. Когда человеку врачи сьавят неутешительный диагноз, то и так все ясно без всяких чуек.
автор Язикувата Хвеська • 31 января 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Со второй день
Як?
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Ну це зрозуміло. А от якщо нещасний випадок чи раптова смерть?
Радуга-дуга• 31 января 2025
Батько хворів на рак. Було очевидно, що видужання не буде.
Снилася моя покійна бабуся (теща мого батька), яка вся в чорному (як одяг монахинь) сидить і дуже сумно дивиться на батька, який сидить на тому ж дивані.
Не скажу, що це ’чуйка’ чи ще щось, але сон неприємний, неприємне відчуття весь день після пробудження.
Ответ дляХома з пастою
Не знаю. Але не одна я бачила тіні. Також деякі дивні речі відбувалися. Начебто якесь попередження було, але звісно думаєш що все мине.
Хлопаю ресницами• 31 января 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Як?
Вижу как линейку. И когда она кончится
Сейчас тетю так вижу и маму
буреЛОМКА• 31 января 2025
Да было, для моей семьи это норм, мы чувствуем друг друга
Ответ длябуреЛОМКА
Як саме відчувається?
Умничка-помощничка• 31 января 2025
Видела не во снах, а на яву, перед тем как человек уйдёт из жизни у него меняются глаза, но не их цвет, а что-то другое.
Это было, как с молодыми людьми, так и с пожилыми. За мою жизнь такое случилось семь раз, трое молодых и четверо пожилых людей ушли из жизни, именно когда я увидела что их глаза поменялись.
Зубная фея• 31 января 2025
Было, я на ночной не могла спать, крутилась и вся мокрая проснулась, а в это время мама умирала в реанимации, пока папа ее пешком по всему Киеву искал....
буреЛОМКА• 31 января 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Як саме відчувається?
Тревога, вещие сны, и время смерти - чувствуется
Зубная фея• 31 января 2025
Ответ дляХома з пастою
Моя мама не болела вообще, так что чуйки бывают
Зубная фея• 31 января 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А если не ставят и все неожиданно? А если постоянно чувствуешь что то плохое заранее?
Зубная фея• 31 января 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Неначасі• 31 января 2025
Не-а, мене на ці речі як перемикає, смерті рідних не відчуваю. Але нав´язала мама прикмету, що як зачешеться раптом переносиця, то почуєш про покійника, такого, що не байдужий, знайомий наприклад. Працює 100ка.

А ще була на конференції в іншому місті. І під кінець почало мені нав´язливо пахти кладовищем. От як на сонці запах від могил, оградок. І одна думка, що не треба сідати в автобус, який відвозив додому.
В підсумку, десь об 11й вечора в сільскій місцевості, де проїжджали, вискочила на дорогу п´яна жінка. І якраз під наш автобус. Добряче нас довбануло, але і її відкинуло далеко назад. З усім цим: поліція, скора і т.д. додому повернулась аж під ранок.
Ответ дляУмничка-помощничка
Так згодна. Очі змінюються
Ответ длябуреЛОМКА
Тривога та сни - в мене теж було
Чесно брешу• 31 января 2025
Ні
Бойцовская• 31 января 2025
Постоянно. Тени душат, или другие уже мёртвые родственники приходили. Ещё зубы выпадают. Начинается болезнь и кто-то умирает.
Зачем оно мне, не знаю. И помочь ничем не могу
Роздратована шкіра• 31 января 2025
У меня было ночью два года назад, случай, ночью, не помню почему и как, встала, пошла, и упала на полу. Разбила губу, проснулась с полным ртом крови уже на полу. Если что, я была абсолютно трезвая, здоровая, и не было такого никогда. Отмылась. Утром мне позвонили, сказали, что папа ночью встал, упал инсульт. Больше папа не ходил, через полгода умер
Как объяснить моё падение не знаю (
Неначасі• 31 января 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
О! Я колись в 2000х читала ОШО, то він писав, що у тих , хто помре, десь днів за 40 очне яблуко, зіниці починають наче закочуватись назад.
Деякі люди і відчувають свою смерть. Тому в очах туга.
От моя бабуся в літній кухні, пам´ятаю, весною після Пасхи щось там біля столу дорізала, сало солила наче. І при мені від стелі ( а там була свіжа стяжка і побілка) якраз над нею відвалюється добрячий кусок і б´є їй по плечу. Вона повертається до мене і каще, що’ скоро я помру’.
Померла раптово від інсульту на початку вересня😔.
Ответ дляБойцовская
О так, коли зуби випадають
Неначасі• 31 января 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Так згодна. Очі змінюються
Це та пелена, яку візуально не видно, але очі наче під нею.
Умничка-помощничка• 31 января 2025
Ответ дляНеначасі
Многие предчувствуют свою смерть потому что, скорее всего видят её в отражении зеркала когда в него смотрятся.
Не хотелось бы мне увидеть так свой уход по правде говоря😢
Тантрический кекс• 31 января 2025
Не знаю. Возможно и было. А может сама себе надумала. Но совершенно случайно мне дали дополнительный выходной после новогоднего корпоратива(за 10 дней до нового года) и я ни с того ни с сего решила поехать к родителям на эти выходные, хотя в планах было приехать на сам новый год. И это была последняя встреча с моим дедулей. Через неделю он попал в больницу, а сразу после нового года его нестало
Перемелица• 31 января 2025
Мама знала, що помре, а я не хотіла вірити. І сон їй ’страшний (не страшний, а приємний, як вона сказала, приснився і вона трчно знала , що він до тогр, що помре). А я побоялась почути той сон
Леди_в_ночи• 31 января 2025
Мені колись років 5 назад наснився сон, в якому жіночий голос неясно свідки сказав 38. Назвав цифру. Я прокинулась відразу і була впевнена, що цей мій вік, коли я помру. От мені зараз 35, подивимось чи правда...страшно