Кукарачка• 31 января 2025

Урсофак скільки місяців ви приймали? Як лікар визначає коли досить пити?

Бо мені написала 2 місяці його пити
Що має бути? В мене жирова печінка збільшеного розміру
Я просто купила собі більше тих таблеток. Якщо я випʼю ще 1 міс додатково це зашкодить?
Tatyana_1975• 31 января 2025
Донька півроку чи й бiльше пила. Камінь в жовяному в 3 роки. Результату не було
Счастье_же_вот_оно• 31 января 2025
Дитині 10 років назначали на 3 місяці
Смурфетта• 31 января 2025
Мне назначили на 3 месяца, по узи еще нет камней, но густой консистенции, не лечить будут камни
100%• 31 января 2025
менше, ніж пів року взагалі нема сенсу пити
Отжигающая• 31 января 2025
Год пила, каждые три месяца узи.
Пейте, его длительно принимают, правда он сейчас дорогой такой ((
Мэри Попкинс• 31 января 2025
Моему сыну на 1 месяц всего приписали