мегамоСГ• 01 февраля в 14:05
Висит угол подбородка и шеи после похудения на 15кг
Как понять - это лишняя кожа, жир или отек?
Чем убрать без радикальных действий?
Вес в норме, есть спорт, еще есть куда худеть
Чем убрать без радикальных действий?
18 мнеУЖЕ• 01 февраля в 14:08
Гимнастика для лицати шеи чтобы подтянуть мышцы. Это единственный вариант или операция.
Бавовнятий Пупс• 01 февраля в 14:09
В мене одна щока була обвисла після складного видалення вісімки. Лазерним ліфтингом за пару місяців підняла
мегамоСГ
• 01 февраля в 14:10
Ответ дляВстидаюся запитать
Так может уже от старости?
В 36?
мегамоСГ
• 01 февраля в 14:10
Ответ дляБавовнятий Пупс
А в чем суть процедуры? Это ожог?
Бавовнятий Пупс• 01 февраля в 14:14
Ответ длямегамоСГ
А в чем суть процедуры? Это ожог?
Обличчя ніби ’б´ють током’. Це стимулює вироблення колагену, покращенню мікроциркуляції, вирівнюється тон шкіри. Ходити раз в місяць. Перший помітний ефект через 3місяці. І мазатися постійно сонцезахисним кремом, щоб довше ефект протримався.
мегамоСГ
• 01 февраля в 14:17
Ответ дляБавовнятий Пупс
В описании процедуры пишут, что прогревают глубокие слои кожи 🤔
КрестьянинДиор• 01 февраля в 15:08
Ответ дляБавовнятий Пупс
Скажіть , яка вартість та де робили?
Ви задоволені результатом?
Бавовнятий Пупс• 01 февраля в 23:04
Я робила ще до ковіду. За курс з 5процедур (,раз в місяць) платила 5 з чимось тисяч. Перший видимий ефект десь після 3ї процедури. Всього ефект тримається десь півроку після закінчення курсу.
Petrovna after 50• 02 февраля в 22:03
Ответ дляБавовнятий Пупс
25 тысяч на полгода?и все ?потом опять?
Бавовнятий Пупс• 03 февраля в 18:13
Ответ дляPetrovna after 50
25 тысяч на полгода?и все ?потом опять?
Тоді одна процедура коштувала приблизно 1,5тис, а якщо купуєш курсом, то виходило дешевше, 5 з чимось тисяч. За півроку 5 з чимось тисяч і це було ще аж до ковідів