Секс-Бомба• 01 февраля 2025
Чи підтримуєте ви ідею розвантажувальних днів
Наприклад, день на воді.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 февраля 2025
как-то вырвано из контекста вашего мыслительного процесса и непонятно
ДолькиКабана• 01 февраля 2025
Ви маєте на увазі якесь голодування?
Чи просто у вас не має можливості пообідати?
Бо в мене в робочий тиждень майже кожен день - на воді.
Сніданок о 8-9 ранку - запарена водою вівсянка з медом та чашкою кави.
І до 16-17 годин - тільки вода. Потім перекус. О 19 годині вечеря.
В гости звали?• 01 февраля 2025
На воді - це на човні плавати? Цілий день? Дивитись на річку і небо?
Крапипопка• 01 февраля 2025
Чтобы разгрузочные дни были эффективны, нужно в эти дни разгружать уголь, цемент, щебень.
Хочу на Балі• 01 февраля 2025
Так, мені подобається 24 годинне голодування на воді. Відчуваю прилив енергії у цей день, єдине, якщо день важкий та п´ю мало води, то може спричинити головний біль.
Директриссимо• 01 февраля 2025
Хочу попробовать фмд диету( имитация голода), но там 5 дней. Нравится ощущение лёгкости во время голода и при выходе обычная еда в разы вкуснее