Ms. При теле• 01 февраля 2025
Дівчата а я не раджу звʼязувати життя з військовими
Хай на мене не тримають зла , але я дівчатам кажу щоб не лізли туди . Мій другий чоловік військовий, я сильна жінка але поруч з ним довелося ще одні металеві яйця вдягнути . Постійно немає дома( і це офіцер) постійно в дорозі їде додому чекаємо в дорозі розвертають їде знову на роботу, коли дома багато дзвінків груп смс і всього, розмови тільки про службу. Вдома зовсім нічого не робить , бо хоче спати і їсти , пожаліти це не його, за дітей я мовчу …Проблеми ваші він не вирішує бо в нього робота там проблеми , а ти сама …І ще куча жінок які служать і беруть багато на себе , а ще якщо приходять малолітні на службу то починають пригати перед ним. Довіра є але з такою кількістю важко все одно. Робіть висновки дівчата ніякі гроші не вартують такого …
Оцененная• 02 февраля 2025
Ответ дляПомидорина
Багато чоловіків так ведуть себе: робота, відпочинок після роботи, побут та діти на дружині. Або, взагалі, не працюють, щоб на війну не забрали. Тут була тема, жінки згодні їх утримувати.
А Ваш ще й країну захищає. Майте повагу.
Велика дяка та шана чоловікам, які захищають нашу країну❤️🇺🇦
Або розлучайтеся, якщо так важко. Чи Вам стане легше після того? Хтось Вас підтримає чи з Вашими дітьми буде займатись?
Повага до тих що чесно не морочать голову жінкам і не беруть не себе сім´ю , а автору дійсно треба розводитися , нехай чоловік знаходить ту що буде терпіти , поважати , навіть якщо він їй голову відіб´є, він же військовий . А людиною треба бути хоч у формі , хоч без І ті у кого гарні військові , Вам пощастило 👍❤
Оцененная• 02 февраля 2025
Ответ дляСнежнакомка
Ще задовго до війни я вибирала чоловіка не заплямованого навіть срочкою. От вони мені всі здавалися з псих травмами, якось та армія їх робила відбитими. Рохуміла що серед них могли бути і нормальні, але грати в лотерею не збиралась.
А зараз то взагалі навіть не знаю за кого тим дівчатам заміж виходить...
То не армія робить , то такий склад розуму . Хтось іде захищати а хтось хоче домінувати і бути крутим
Оцененная• 02 февраля 2025
Ответ дляПозаземний розум
А не пішли би ви в ...? Значить як захищати вас, то чоловіки повинні, а як заміж за такого, то ні. Гидко
Ну якщо Ваш військовий гарна людина , то це дуже добре , чого одразу ображати . Ситий голодному не вірить !
Оцененная• 02 февраля 2025
Ответ дляEmm11117
Я б сказала, що справа у психології цих людей, бо багатьом жінкам не проблема, що чоловіка нема постійно вдома
Точно , знайома , каже скоріш би відправили кудись , сама вдома , що хочу то і роблю....любов 🙃😃
Снежнакомка• 02 февраля 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Удалено администрацией...
Оцененная• 02 февраля 2025
Ответ дляВареничніца
Это и так было понятно, что военные не лучший вариант для семейной жизни. А во время войны вероятность стать вдовой вообще очень велика. После войны, у многих тех кто служил, психика будет разрушена.
Скажу по секрету , тыловые в свое время сделали себе участников ..Вы бы видели как они этим прикрывались до 2022 ....Я контуженный ,Я воевал ! Вы думаете им это помогало ? В пвтрульку и в РОВД, никому эти истерики не нужны , видать понимают , что реально воевавшие не такие ! Или еще до войны с прибабахами
Оцененная• 02 февраля 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Удалено администрацией...
Хуваються не хуваються , працюють , я таких прямо ховаючись не бачу 😃
Помидорина• 02 февраля 2025
Ответ дляОцененная
З тими чоловіками, що можуть побити жінку чи розбити голову, в жодному разі не можна звʼязуватись, незалежно від професії.
Правильно, перш за все чоловік мусить бути людиною.
Добра, коли сита!• 02 февраля 2025
Ответ дляОцененная
Ну ви не бачите, а я бачу. Навіть по цьому сайті. І да, вчить мову, а то пишете як рагуль якийсь. Або ви думаєте що заберуть всіх крім вашого?))) ще одна 🤦♀️
Добра, коли сита!• 02 февраля 2025
Ответ дляСнежнакомка
Удалено администрацией...
Снежнакомка• 02 февраля 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Удалено администрацией...
КинДза• 02 февраля 2025
Ответ дляІстеріомама
цікаво, чи питав у вас хто поради
А тут з дозволу постять? Я пропустила нові правила?
Добра, коли сита!• 02 февраля 2025
Ответ дляСнежнакомка
Удалено администрацией...
Добра, коли сита!• 02 февраля 2025
Ответ дляСнежнакомка
Удалено администрацией...
Снежнакомка• 02 февраля 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Удалено администрацией...
Добра, коли сита!• 02 февраля 2025
Ответ дляСнежнакомка
Удалено администрацией...
Снежнакомка• 02 февраля 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Удалено администрацией...
Добра, коли сита!• 02 февраля 2025
Ответ дляСнежнакомка
Удалено администрацией...
Снежнакомка• 02 февраля 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Удалено администрацией...
Добра, коли сита!• 02 февраля 2025
Ответ дляСнежнакомка
Удалено администрацией...
Снежнакомка• 02 февраля 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Удалено администрацией...
То може покажіть де я поливала їх брудом?
і про сраку вгамуйтеся, я при владі не працюю, мене не захищають.
Добра, коли сита!• 02 февраля 2025
Ответ дляСнежнакомка
Вашу сраку захищають воєнні яких ви поливаєте брудом. Валіть з України. І чекаю публічних вибачень
Снежнакомка• 02 февраля 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Удалено администрацией...
Добра, коли сита!• 02 февраля 2025
Ответ дляСнежнакомка
Удалено администрацией...
Чучало яблуні• 02 февраля 2025
Ответ дляВесела моль
Для хуже=зло? Ну я реально хочу понять, почему мужчина который занимается детьми и бытом для кого-то не ок? Разве это плохо, что он умеет и хочет это делать?
Я Вам уже отвечала, а Вы снова спрашиваете. Я снова отвечу : лично я не могу уважать мужчину (и в принципе воспринимать его как мужчину), если он не работают. Что он будет делать, когда дети подрастут? Дальше писать мне «скинь на карту»? Или баристой пойдет работать?
О серьезной карьере или росте речь в этом случае идти не будет, иначе он бы просто не смог 3 года просидеть с детьми дома, за это время конкуренты обойдут, наемные работники уже через месяц начнут косячить.
Это лично мое мнение и не стоит пытаться меня переубедить в обратном.
Снежнакомка• 02 февраля 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Удалено администрацией...
Добра, коли сита!• 02 февраля 2025
Ответ дляСнежнакомка
Удалено администрацией...
Просериарила молодость• 02 февраля 2025
Ответ длянаКоблучках
Мій чоловік військовий.
Так дома частіше буваю чи ні, але все по дому робить. Ландшафний дизайн на ньому) весь двір на ньому.
Коли народилася донька , щоночі коли він був дома - забирав її від мене , коли донька прокидалася, щоб я виспалася.
Загалом , я раджу звʼязувати життя з військовим
Непростой значит , обычные годами вдали от дома - нет возможности по ландшафтам шариться