Ms. При теле• 01 февраля в 21:39
Дівчата а я не раджу звʼязувати життя з військовими
Хай на мене не тримають зла , але я дівчатам кажу щоб не лізли туди . Мій другий чоловік військовий, я сильна жінка але поруч з ним довелося ще одні металеві яйця вдягнути . Постійно немає дома( і це офіцер) постійно в дорозі їде додому чекаємо в дорозі розвертають їде знову на роботу, коли дома багато дзвінків груп смс і всього, розмови тільки про службу. Вдома зовсім нічого не робить , бо хоче спати і їсти , пожаліти це не його, за дітей я мовчу …Проблеми ваші він не вирішує бо в нього робота там проблеми , а ти сама …І ще куча жінок які служать і беруть багато на себе , а ще якщо приходять малолітні на службу то починають пригати перед ним. Довіра є але з такою кількістю важко все одно. Робіть висновки дівчата ніякі гроші не вартують такого …
Оцененная• 02 февраля в 08:17
Ответ дляПомидорина
Багато чоловіків так ведуть себе: робота, відпочинок після роботи, побут та діти на дружині. Або, взагалі, не працюють, щоб на війну не забрали. Тут була тема, жінки згодні їх утримувати.
А Ваш ще й країну захищає. Майте повагу.
Велика дяка та шана чоловікам, які захищають нашу країну❤️🇺🇦
Або розлучайтеся, якщо так важко. Чи Вам стане легше після того? Хтось Вас підтримає чи з Вашими дітьми буде займатись?
Повага до тих що чесно не морочать голову жінкам і не беруть не себе сім´ю , а автору дійсно треба розводитися , нехай чоловік знаходить ту що буде терпіти , поважати , навіть якщо він їй голову відіб´є, він же військовий . А людиною треба бути хоч у формі , хоч без І ті у кого гарні військові , Вам пощастило 👍❤
Оцененная• 02 февраля в 08:18
Ответ дляСнежнакомка
Ще задовго до війни я вибирала чоловіка не заплямованого навіть срочкою. От вони мені всі здавалися з псих травмами, якось та армія їх робила відбитими. Рохуміла що серед них могли бути і нормальні, але грати в лотерею не збиралась.
А зараз то взагалі навіть не знаю за кого тим дівчатам заміж виходить...
То не армія робить , то такий склад розуму . Хтось іде захищати а хтось хоче домінувати і бути крутим
Оцененная• 02 февраля в 08:20
Ответ дляПозаземний розум
А не пішли би ви в ...? Значить як захищати вас, то чоловіки повинні, а як заміж за такого, то ні. Гидко
Ну якщо Ваш військовий гарна людина , то це дуже добре , чого одразу ображати . Ситий голодному не вірить !
Оцененная• 02 февраля в 08:21
Ответ дляEmm11117
Я б сказала, що справа у психології цих людей, бо багатьом жінкам не проблема, що чоловіка нема постійно вдома
Точно , знайома , каже скоріш би відправили кудись , сама вдома , що хочу то і роблю....любов 🙃😃
Снежнакомка• 02 февраля в 08:21
Ответ дляДобра, коли сита!
Удалено администрацией...
Оцененная• 02 февраля в 08:23
Ответ дляВареничніца
Это и так было понятно, что военные не лучший вариант для семейной жизни. А во время войны вероятность стать вдовой вообще очень велика. После войны, у многих тех кто служил, психика будет разрушена.
Скажу по секрету , тыловые в свое время сделали себе участников ..Вы бы видели как они этим прикрывались до 2022 ....Я контуженный ,Я воевал ! Вы думаете им это помогало ? В пвтрульку и в РОВД, никому эти истерики не нужны , видать понимают , что реально воевавшие не такие ! Или еще до войны с прибабахами
Оцененная• 02 февраля в 08:25
Ответ дляДобра, коли сита!
Удалено администрацией...
Хуваються не хуваються , працюють , я таких прямо ховаючись не бачу 😃
Помидорина• 02 февраля в 08:44
Ответ дляОцененная
З тими чоловіками, що можуть побити жінку чи розбити голову, в жодному разі не можна звʼязуватись, незалежно від професії.
Правильно, перш за все чоловік мусить бути людиною.
Добра, коли сита!• 02 февраля в 08:51
Ответ дляОцененная
Ну ви не бачите, а я бачу. Навіть по цьому сайті. І да, вчить мову, а то пишете як рагуль якийсь. Або ви думаєте що заберуть всіх крім вашого?))) ще одна 🤦♀️
Добра, коли сита!• 02 февраля в 08:55
Ответ дляСнежнакомка
Удалено администрацией...
Снежнакомка• 02 февраля в 09:09
Ответ дляДобра, коли сита!
Удалено администрацией...
КинДза• 02 февраля в 10:28
Ответ дляІстеріомама
цікаво, чи питав у вас хто поради
А тут з дозволу постять? Я пропустила нові правила?
Добра, коли сита!• 02 февраля в 10:30
Ответ дляСнежнакомка
Удалено администрацией...
Добра, коли сита!• 02 февраля в 10:33
Ответ дляСнежнакомка
Удалено администрацией...
Снежнакомка• 02 февраля в 10:34
Ответ дляДобра, коли сита!
Удалено администрацией...
Добра, коли сита!• 02 февраля в 10:35
Ответ дляСнежнакомка
Удалено администрацией...
Снежнакомка• 02 февраля в 10:36
Ответ дляДобра, коли сита!
Удалено администрацией...
Добра, коли сита!• 02 февраля в 10:37
Ответ дляСнежнакомка
Удалено администрацией...
Снежнакомка• 02 февраля в 10:39
Ответ дляДобра, коли сита!
Удалено администрацией...
Добра, коли сита!• 02 февраля в 10:39
Ответ дляСнежнакомка
Удалено администрацией...
Снежнакомка• 02 февраля в 10:41
Ответ дляДобра, коли сита!
Удалено администрацией...
То може покажіть де я поливала їх брудом?
і про сраку вгамуйтеся, я при владі не працюю, мене не захищають.
Добра, коли сита!• 02 февраля в 10:44
Ответ дляСнежнакомка
Вашу сраку захищають воєнні яких ви поливаєте брудом. Валіть з України. І чекаю публічних вибачень
Снежнакомка• 02 февраля в 10:45
Ответ дляДобра, коли сита!
Удалено администрацией...
Добра, коли сита!• 02 февраля в 10:47
Ответ дляСнежнакомка
Удалено администрацией...
Чучало яблуні• 02 февраля в 10:48
Ответ дляВесела моль
Для хуже=зло? Ну я реально хочу понять, почему мужчина который занимается детьми и бытом для кого-то не ок? Разве это плохо, что он умеет и хочет это делать?
Я Вам уже отвечала, а Вы снова спрашиваете. Я снова отвечу : лично я не могу уважать мужчину (и в принципе воспринимать его как мужчину), если он не работают. Что он будет делать, когда дети подрастут? Дальше писать мне «скинь на карту»? Или баристой пойдет работать?
О серьезной карьере или росте речь в этом случае идти не будет, иначе он бы просто не смог 3 года просидеть с детьми дома, за это время конкуренты обойдут, наемные работники уже через месяц начнут косячить.
Это лично мое мнение и не стоит пытаться меня переубедить в обратном.
Снежнакомка• 02 февраля в 10:53
Ответ дляДобра, коли сита!
Удалено администрацией...
Добра, коли сита!• 02 февраля в 10:57
Ответ дляСнежнакомка
Удалено администрацией...
Просериарила молодость• 02 февраля в 11:15
Ответ длянаКоблучках
Мій чоловік військовий.
Так дома частіше буваю чи ні, але все по дому робить. Ландшафний дизайн на ньому) весь двір на ньому.
Коли народилася донька , щоночі коли він був дома - забирав її від мене , коли донька прокидалася, щоб я виспалася.
Загалом , я раджу звʼязувати життя з військовим
Непростой значит , обычные годами вдали от дома - нет возможности по ландшафтам шариться