Ms. При теле• 01 февраля в 21:39
Дівчата а я не раджу звʼязувати життя з військовими
Хай на мене не тримають зла , але я дівчатам кажу щоб не лізли туди . Мій другий чоловік військовий, я сильна жінка але поруч з ним довелося ще одні металеві яйця вдягнути . Постійно немає дома( і це офіцер) постійно в дорозі їде додому чекаємо в дорозі розвертають їде знову на роботу, коли дома багато дзвінків груп смс і всього, розмови тільки про службу. Вдома зовсім нічого не робить , бо хоче спати і їсти , пожаліти це не його, за дітей я мовчу …Проблеми ваші він не вирішує бо в нього робота там проблеми , а ти сама …І ще куча жінок які служать і беруть багато на себе , а ще якщо приходять малолітні на службу то починають пригати перед ним. Довіра є але з такою кількістю важко все одно. Робіть висновки дівчата ніякі гроші не вартують такого …
Из Кукуева я• 01 февраля в 22:27
Ответ дляMs. При теле
Тему тут побачила
У мене чоловік військовий, з 17 років. Найкращий чоловік і тато, і господар теж.
Вдома допомагає в усьому, навіть після роботи. Підтримує, розуміє.
Єдине, робота займає багато часу. Але я знала за кого виходила заміж.
Звичайно війна внесла корективи щодо відсутності вдома, але в іншому претензій немає.
месяцкие• 01 февраля в 22:28
Ответ дляСамавиховуюКота
Заробітчани закордонні
Навіщо закордонні, і вдома є заробітчани ((((. У мене такий ((
Из Кукуева я• 01 февраля в 22:29
Ответ дляПочтальЁнша
Ну так разведитесь, в чем проблема? Или все таки денежки не пахнут и стоят того?
Денежки))))))
Ото ви пошуткували. Військові - це не про ’денежки’.
СамавиховуюКота• 01 февраля в 22:29
Ответ дляВесела бджілка
Так автор не про ротації пише. Ті ротації, ну хай по пів року. Чого за чоловіком їздити? А як робота в жінки, діти вчаться, теж шурувати?
У автора чоловік в іншу частину перевівся , по якійсь своїй причіні. Мабуть щось не задалося.
В нас зазвичай 2 тижні через 2. А за чоловіком їздимо, бо куди частина - туди й ми.
СамавиховуюКота• 01 февраля в 22:30
Ответ дляКаляка маляка
Нет. Среди моих знакомых военных нет такого. Максимум неделя отпуск...
Є різні роди військ і різні ротації.
Грабля• 01 февраля в 22:30
Ответ дляMs. При теле
Зря вы девочки так , не знаете сколько было слез и нервов , а сколько ездила на линию войны , броники каски и много чего, а потом легла от нервов .
Я Вам сочувствую, но... в стране война. Не понимаю, почему Вы удивлены и разочарованы. От него зависят жизни кучи людей. И каждый день может быть последним. Во время войны женщины в тылу берегут детей и ведут хозяйство.
Так в Украине испокон веков было, пока казаки на Запорожскую Сечь скакали или за солью в Крым ходили. А женщина (мать, свекровь или теща) оставалась дома и заправляла всем хозяйством, огородами, детьми.
Отсюда и столько произведений про то, как сильные украинские женщины всеми в семье вертели и всем просраться давали ))) Даже мужики в шинок тайком от жён ходили, побаивались разборок дома.
Сіточка• 01 февраля в 22:30
Ответ дляMs. При теле
Ні я шкодую що вийшла заміж , треба було почекати так як ми дорослі вже , то за пів року одружилися
Автор согласна полностью. Никогда не хотела мужа военного, при этом дед мой военный и свекр тоже. И дочкам своим не рекомендую.
Из Кукуева я• 01 февраля в 22:31
Ответ дляMs. При теле
Мой муж уже 20 лет имеет стажа службы
Авторе, вислуги, а не ’стажа служби’.
Весела бджілка• 01 февраля в 22:32
Ответ дляСамавиховуюКота
А я працюю, а діти вчаться. Та і їхати в Суми це така собі дурість.
Чи у вас частина пересувається по кордону з Польшою?
СамавиховуюКота• 01 февраля в 22:32
Ответ дляИз Кукуева я
Авторе, вислуги, а не ’стажа служби’.
І вислуга теж є різна
Из Кукуева я• 01 февраля в 22:34
Ответ дляMs. При теле
Дівчата а як вам змінювати постійно міста?
А чому ви їх змінюєте?
Наче не совок, коли кидали з частини в частину.
Малая Налегке• 01 февраля в 22:34
Ответ дляMs. При теле
Автор, скажите честно, вы из раши? Потому что в нашей стране на крайний север служить не засылают, военные по гарнизонам не мотались 20 лет. Что-то не сходится в ваших попытках говорить и об Украине, и на украинском
Из Кукуева я• 01 февраля в 22:34
Ответ дляСекс-Бомба
Женились быстро, немолодые уже, дети, 20 лет военный, 11 лет воюет. Шо творится в этой истории? Когда дойдём до инопланетян?
І контрольне ’стрж служби’
Не пишуть так дружини військових
Из Кукуева я• 01 февраля в 22:36
Ответ дляMs. При теле
А что вам не ясно ? Ему 40 в 20 пошел в военное и всю жизнь служит + 2 войны.
А чому 2 війни?
Наче ж писали з 14-го
СамавиховуюКота• 01 февраля в 22:36
Ответ дляВесела бджілка
Для вас дурість, бо ви можете жити вдома.
А ми - ні. Тому їздимо , підлаштовуючись під навчальний рік .
ПочтальЁнша• 01 февраля в 22:38
Ответ дляИз Кукуева я
Денежки))))))
Я при чем, это автор в посте пишет, что никакие деньги не стоят ее ’мучений
Весела бджілка• 01 февраля в 22:39
Ответ дляСамавиховуюКота
Ну то не пішіть, що таке життя у всіх військових. Ротації по 2 тижні і зриватися всією родиною і сунуии кудись, що тут нормального?
І де ті ротації , в якій частині України? Бо мій 3 роки пересувається там, де каби долітають, аж бігом. Туди тільки родину везти.
Из Кукуева я• 01 февраля в 22:40
Ответ дляСамавиховуюКота
Я не автор, але відповім. Про ротації щось чули?
В війну так, але слідом їздити не обов´язково.
До війни ні, не чули.
Я з військового містечка. Після совка всі служать на місці, окрім керівного складу. Але це комдиви і т.п.
До війни ні, не чули.
Из Кукуева я• 01 февраля в 22:41
Ответ дляМалая Налегке
Один вопрос: что такое линия войны?
У вас один.
А у мене, як у дружини військового, вже штук 5-6 питань. І це я на 3 сторінку лише перейшла
Из Кукуева я• 01 февраля в 22:42
Ответ дляСамавиховуюКота
Ви не працюєте, діти не вчаться?
СамавиховуюКота• 01 февраля в 22:43
Ответ дляВесела бджілка
Ні ми живемо на місці, де базується частина. Чоловік два тижні в ротації/два тижні на місці. Але частина вже декілька разів переїздила по Україні.
СамавиховуюКота• 01 февраля в 22:45
Ответ дляИз Кукуева я
Ви не працюєте, діти не вчаться?
Я дистанційно. Донька вчиться в школі по місцю.
Из Кукуева я• 01 февраля в 22:46
Ответ дляСамавиховуюКота
І так часто міняє школи?
Ще й поблизу фронта?
Чи де ви переміщаєтесь?
Ще й поблизу фронта?
Чи де ви переміщаєтесь?
Весела бджілка• 01 февраля в 22:47
Ответ дляМалая Налегке
Скоріш за все її чоловіка попросили, і він шукав собі інше місце, куди і перевівся сам. Так буває. Або, ще поганий приклад. Є в нього штабна подруга, її мотнуло кудись і він за нею. А для дружини легенда: переводять в інше місто.
Ну видно, що автор недавно заміжня. Щось її чоловік бреше, а вона вважає, що такі всі військові. Не витримує вона (автор) . Ну так треба було виходити за якогось офісника, який дома заспіль по вечорах і у вихідні.
А в мене батько лікар і мати. Ми їх с сестрою взагалі бачили по вихідних. А нас виховувала бабуся і няня. Дід геолог, бабуся не бачила місяцями, але як вони любили один одного, капець любов. Багато професій таких, а погані військові.
Малая Налегке• 01 февраля в 22:47
Ответ дляИз Кукуева я
У вас один.
Да это 100% руснявая пишет
Весела бджілка• 01 февраля в 22:51
Ответ дляСамавиховуюКота
Де це в нас така мобільна частина, яка пересувається , та ще і по таких містах, де безпечно родині? Риторичне питання, відповіді не треба, звісно. По ЗУ пересувається? Чи прифронтові напрямки? Тоді трохи в шоці, як другий варіант. Бо другі пересуваються точно. І родинам там нічого робити.
СамавиховуюКота• 01 февраля в 22:52
Ответ дляИз Кукуева я
І так часто міняє школи?
Ще й поблизу фронта?
Чи де ви переміщаєтесь?
Ще й поблизу фронта?
Чи де ви переміщаєтесь?
Ні, не поблизу. Три рази переїхали, ну і звісно змінили школу стільки ж.
Це не тільки ми так - 90% частини так.
Весела бджілка• 01 февраля в 22:53
Ответ дляСамавиховуюКота
Це не тільки ми так - 90% частини так.
90% з частини возить за собою родини?
Приму в дар• 01 февраля в 22:54
Нууу автор, бизнессменов , депутатов 😂, хирургов , полицейских, всех видов руководителей, моряков и дальнобойщиков туда же , эмм, кто еще остался? Ну айтишники те что на фрилансе и из дома не выходит , ничего так варик , менеджеры всякие низжего звена тоже ничего ответственности ноль и другим дамам не особо интересны , безработные наверное самый верный выбор -с дивана не слазит , дома , и главное никому такое счастье и даром не надо ни молодым ни старым , хотя…. Могут быть и здесь варианты 😂