Чтооооооооооо?• 01 февраля 2025
Електросамокат для хлопця 8 років
Порадьте будь ласка який взяти краще самокат на 8 років. Бюджет до 15 тис)
Або може розкажіть який у вас + і - його
Чтооооооооооо?
• 01 февраля 2025
Ответ дляДуболом
А где он будет на нем ездить?
В кварталі, по дорозі)
Кумедна• 01 февраля 2025
регулярно бачу малолітніх довбойобів, які ганяють на електросамокатах по дорогах, і проти руху, і по діагоналі на перехрестях. Ще й ввечері в чорному одязі. Мені їх геть не жалко, це еволюційний відбір, а от проблеми з законом будуть, якщо такого довбня збити
А вот недавно• 01 февраля 2025
До 15 тысяч они все примерно одинаковые. Готовьтесь к частому ремонту.
Мадам Подлинник• 01 февраля 2025
Ви не бачили, що вони виробляють на цих самокатах?? Таке дитині купувати-безвідповідально.
Дуболом• 01 февраля 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
В кварталі, по дорозі)
Это самый опасный вид транспорту для такого возраста, а ещё опаснее для чуть старших, они как начинающие лыжники чувствуют себя королями гор и летят по склону, так и эти мелкие и умелые несётся и выскакивают и пытаются проскочить там, где хорошо бы остановится.
Дона Ко Ко• 01 февраля 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
В кварталі, по дорозі)
Він пасинок ваш? Ви швидкість електро знаєте? З відсутністю закону про ці електро теж в курсі?
Чтооооооооооо?
• 02 февраля 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Я не питала тут думку кожного!
Кому що не подобається проходьте далі!
Прошу відповідати суто по ділу!!!!!
Кому що не подобається проходьте далі!
Прошу відповідати суто по ділу!!!!!
Дона Ко Ко• 02 февраля 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Я не питала тут думку кожного!
Кому що не подобається проходьте далі!
Прошу відповідати суто по ділу!!!!!
Кому що не подобається проходьте далі!
Прошу відповідати суто по ділу!!!!!
Доброго ранку, мамо!
Я нагадаю вам, що створюючи тему на цьому форумі під анонімом, готуйтеся до відповіді від кожного зареєстрованого учасника.
А краще, відкрийтеся, я вас заблокую і не буду бачити ваші теми.
Чтооооооооооо?
• 02 февраля 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Доброго ранку, мамо!
Насолоджуйтесь вечором неділі 🤣пропоную вам просто взагалі сюди не заходити і не псувати настрій собі і іншим 🤣🤣🤣🤣🤣
Дона Ко Ко• 02 февраля 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ви з самокатом для дитини розібратися не в змосі, що вже казати за інше...
Чтооооооооооо?
• 02 февраля 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Я хоча б можу його собі дозволити, а ви мабуть ні 🤣 якщо така зла