Планшетница• 02 февраля 2025
Страшные рассказы бабушек в детстве
Бабушка закрыла дверцу шкафа и легла спать.
Ночью она проснулась.
Шкаф был открыт.
На полу — следы босых ног.
Маленьких.
Мокрых.
Кровать скрипнула.
Кто-то залез к ней под одеяло.
Ночью она проснулась.
Шкаф был открыт.
На полу — следы босых ног.
Маленьких.
Мокрых.
Кровать скрипнула.
Кто-то залез к ней под одеяло.
Качка в тапцях• 02 февраля 2025
Про бабушек не знаю, помню про гномиков, и черную руку под кроватью)))
Ленне-Рейма• 02 февраля 2025
Война, хата сгорела, бабушка с 4-мя детьми босиком зимой в другое село. Хотя мы тоже в таком живём...
Морская свинка• 02 февраля 2025
В моєї.бабусі батько у війну пропав безвісти вже в 45 у чехії. Все життя чекала, думала може попав у Європу і гарно зажив. Приїде і її забере. У моєї дитини теж пропав безвісти, але тут і надії не має...
Завжди з рушником• 02 февраля 2025
В моєї бабусі були дещо інші страшні історії. Про те, як німці ледь палець не відрізали і вона змогла втікти.
Про те, як у війну дід (солдат червоної армії) з побратимами харчувався на смітнику німців, їли голови оселедців, бо не забезпечували їх нічим.
Ну і моє улюблене: про те, що коти - то страшні істоти. Якщо помреш з ними в одній кімнаті і трохи полежиш, вони тебе почнуть їсти. В бабусі так сусідка вмерла.
Але ніколи не розповідала вона тільки єдину страшну історію: як втратила первістка, будучи в окупації. Голодала, молока не було - дитинка померла....
КокошинЭль• 02 февраля 2025
Бабушкиных сверстников-подростков немцы побросали в колодец и утопили
я Кукарача• 02 февраля 2025
Ответ дляEmm11117
Ваші бабушки росіянки?
Моя да. И что?
Причём история её детства страшная. В 16 лет попала в плен к немцам, всю семью расстреляли, брат воевал - пропал без вести, она всю жизнь надеялась, что жив, искала его.
Но, потом уже не страшно, а красиво: её освободили из плена, в числе освобождавших был дедушка, когда увидел её сказал женюсь, добился женился, привёз к себе домой в Украину уже с ребёнком (моей мамой). Так бабушка стала украинкой.
Всміхайлик• 02 февраля 2025
Ответ дляя Кукарача
Моя да. И что?
І моя росіянка, а дід етнічний німець. Під час другої світової, коли він був дитиною, його з мамою німкенею угнали до Німеччини, після війни обидва повернулися до України.
я Кукарача• 02 февраля 2025
Ответ дляEmm11117
Ночью она проснулась.
Шкаф был открыт.
На полу — следы босых ног.
Маленьких.
Мокрых.
Ночью она проснулась.
Шкаф был открыт.
На полу — следы босых ног.
Маленьких.
Мокрых.
Так а к чему про бабушек россиянок вопрос был?
ГендиреХтор• 02 февраля 2025
Ответ дляя Кукарача
Бо по змісту і стилю уривок, взятий авторкою теми, то якась муйня типу з пікабу в стилі писульок Петрушевської про бабушку і тупого внучка Кузю.
я Кукарача• 02 февраля 2025
Ответ дляГендиреХтор
Не пойду гуглить кто такая петрушевская и её кузя)
Я просто такое не читаю и пикабу тоже, поэтому даже примерно не поняла причём тут бабушки росиянки)
ГендиреХтор• 02 февраля 2025
Ответ дляя Кукарача
А і не треба читати. Ця ’ вишуканість’ російської естетики перла і пре століттями в медіа. Дивно, що ви не відрізняєте.
А коли ще і маєш таку ’емпатичну #ачётакова?’ з телевізором замість мозку, то , взагалі, питань не виникає. І це не тільки про війну і укронацистів.
я Кукарача• 02 февраля 2025
Ответ дляГендиреХтор
Це ж ви таке читаєте, тому і відрізняєте. Я такий мусор не читаю навіть російською.
Тут ще питання у кого телевізор замість мізку😀 у тих, хто його не дивиться більше 10 років чи у тих, хто марафоном живе з дня на день
ГендиреХтор• 02 февраля 2025
Ответ дляя Кукарача
’Сміття’, з вашого дозволу.
Ви не можете знати, що я читаю, тому впевнено стверджувати, то не є ознакою вихованності, як мінімум.
Коли на всі наведені аргументи звучить одне : ’ Так , по телевизору ж вон грят, чо...’, то в росії то єдина обитель правди, духовності і культури (з префіксом - не, звичайно).
Марафонщиці наші впізнавані - це факт, але вони більш по політологам, типу Портнікова, бо знають, що згадувати телевізор у нас - знак недалекого розуму ( за виключенням деяких областей).
я Кукарача• 02 февраля 2025
Ответ дляГендиреХтор
’Сміття’, з вашого дозволу.
На оце перечитайте своє повідомлення, на яке я відповіла, це ж ви діагнозів понаставили людині, котру ви взагалі не знаєте😂
ГендиреХтор• 02 февраля 2025
Ответ дляEmm11117
Дякую) не знала як це правильно висловити
Навзаєм! Ми в тут одному човні
.
ГендиреХтор• 02 февраля 2025
Ответ дляя Кукарача
Якій людині конкретно і які діагнози я поставила? Хочете змагатися в дотепності, переходьте до фактів і переконливих зрозумілих аргументів, а не пусте ´ лиття води´.
Ви спитали, до чого тут російські бабушкі - я вам відповіла. Ви ж вчепились за іншу тему, хто і що читає чи читав. Да хоч, взагалі не читайте. Your chair, your problem ( на випадок читання англомовної літератури).
я Кукарача• 02 февраля 2025
Ответ дляГендиреХтор
Тоді ще раз перечитуйте ось це своє повідомлення:
ГендиреХтор• 02 февраля 2025
Ответ дляя Кукарача
Перечитала, і про кого там з діагнозами?
Пишу, що російське цілеспрямовано і не треба вам читати, якщо не хочете, бо їхнього ’типично- русского слога’ скрізь, нажаль, багато. І наші не гидують цей шлак переварювати.
А далі я писала про свою свекруху ( бувша українка на Камчатці
), тому по темі обізнана. То синдром пересічного росіянина, який треба виділити окремо і офіційнно ввести у вжиток.
Все, гарної вам дня!
), тому по темі обізнана. То синдром пересічного росіянина, який треба виділити окремо і офіційнно ввести у вжиток. Все, гарної вам дня!