Та прям багіня• 02 февраля 2025

Тупой вопрос про копии паспорта

Паспорт книжечка. Собираю документы для приватизации. Написано что надо сделать копии паспорта ВСІ сторінки.
Подскажите ксерить надо даже пустые страницы?)
Кундалина• 02 февраля 2025
И обложку снаружи.
автор Та прям багіня • 02 февраля 2025
Кому там смешно?)
Блин ну это тупо ксерить пустые страницы
Всех в сад• 02 февраля 2025
Ответ дляТа прям багіня
Кому там смешно?)
Да. Все. Я тоже была удивлена.
автор Та прям багіня • 02 февраля 2025
Ладно сделаю все, а то потом будут ганять, они ж любят издеваться и просить сделать справку про справку о справке
Нічого вдягти• 02 февраля 2025
И пустые тоже когда-то у меня просили
Оцененная• 02 февраля 2025
Сторінки,які несуть певну інформацію про вас .
А не всі підряд. Це так важко здогадатися?
Оцененная• 02 февраля 2025
Ответ дляТа прям багіня
Кому там смешно?)
Не повірите -; усім 🤣🤣🤣
Нагайна• 02 февраля 2025
Ответ дляОцененная
Не повірите -; усім 🤣🤣🤣
То ви просто не були в паспортному) тому і смієтесь
А потім біжите як ошпаренамшукатт
Оцененная• 02 февраля 2025
Ответ дляНагайна
А потім біжите як ошпаренамшукатт
Да канєшна. Так і є😅
В одному ви праві - по паспортним не ходжу, з причини їхньої відсутності 🤣
А у вас є ’ паспортні столи’?
Тролю як можу• 02 февраля 2025
Ответ дляОцененная
Да канєшна. Так і є😅
А у вас є ’ паспортні столи’?
И паспортные стулья
Локшина на вухах• 02 февраля 2025
Автор, сделайте все. Это проще, чем приходить 100 раз и доносить. Теоретически, о том, что у вас, например, прописка на 2 страницах, ане на 5, они не знают, поэтому и все страницы нужны. Наверное🤭
Оцененная• 02 февраля 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Є один секрет - якщо людина знімається з реєстрації,то їй про це роблять ( робили) відмітку. Тому , якщо стоїть про реєстрацію ,там є також дати, то це означає,що зареєстровані за цією адресою станом на момент подачі копії паспорта
Локшина на вухах• 02 февраля 2025
Та, знаю. В мене всі сторінки вже заповнені . Не звертала увагу, чи зняття на тій же сторінці чи на наступній. Але логічно, що реєстрація та зняття повинні бути поруч. Да.