Та никада в жизни• 02 февраля 2025

Як hr перевіряють рівень англійської

Про що вони питають? Розповісти про свій день, минуле місце роботи і тд..?
Про що у вас запитували? Як ви взагалі готувались до такої співбесіди, коли, наприклад, документацію можна перевести з перекладачем, а говорити по роботі не треба, але все рівно хочуть почути ваш рівень?
Дякую за відповіді)
Кофе в лобби• 02 февраля 2025
Т е как сделать вид что вы знаете язык?
бифидобактерияЖоржик• 02 февраля 2025
90% HR-юшек знает английский на уровне This is the table. Так что, если сможете рассказать о себе на уровне пятиклассника, это норм.
АнтиТанкист• 02 февраля 2025
Ну підготуйте кілька оповідей англ мовою про місце, обовязки минулої роботи, як ви провели літо))
КаваЗМолоком• 02 февраля 2025
Проводят собеседование на английском. Могут дать что-то перевести, если важен навык письменного перевода.
Потринділиця• 02 февраля 2025
А вы впевнені, що це HR буде перевіряти? В мене не при прийомі на роботу, а при зміні позиції була перевірка. Тестував спеціаліст з англійської. Був письмовий тест + зовсім коротка бесіда. Мені теж по роботі саме спілкуватися не треба.
ГейСюда• 02 февраля 2025
Питають про хоббі або most challenging task - це вже мем у моєму колі спілкування, тільки про ці дві теми питають у всіх)
Незнакомлюся• 02 февраля 2025
От интервьюера зависит. Бывает и такое: давайте отбросим формальности и поговорим о жизни! Как вам последние события в мире? Как бы мне научить разговаривать моего попугая?
Понятно, что это всё на английском))
Бокс-орун• 02 февраля 2025
«по роботі» не кажуть.
КвартираЧья• 02 февраля 2025
Мені просто дали письмовий тест з різними завданнями
Сарафанное радио• 02 февраля 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Понятно, что это всё на английском))
Ви так написали, наче це якісь такі складні теми
Радостина• 02 февраля 2025
Просто під час співбесіди з якогось моменту переходили на англійську. Перед тим запитували, чи буде це зручно для мене.
Молчавочка• 02 февраля 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Понятно, что это всё на английском))
Респект. Якби усі так говорили, то дійсно можна було б побачити реальний рівень кандидата. А не завчать текст на одну тему, а потім в роботі ні без, ні ме.