Гербарія сушу• Изменено 02 февраля 2025
Goldi распродажи
Купила штаны прямые свободного кроя 50 хлопок, 50 синтетика по 199 грн., себе и дочкам. И свитшоты без утепления по 99 грн.
Зара тоже огромные распродажи.
Обувь Вито Росси тоже отличные цены.
А вот где купить куртки в этом году тоже на сейле не очень понимаю.
Зара тоже огромные распродажи.
Обувь Вито Росси тоже отличные цены.
Престидижитатор• 02 февраля 2025
Голі це одноразово до першого прання речі. В віто россі вже нічого не залишилося, а от в волкері ціни зараз прикольні,-60
Гербарія сушу
• 02 февраля 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Я нашла в вито. 3 пары
ПуГоФФка• 02 февраля 2025
А що, в Голді точно одноразове? Дивилася на штани ці. Я ось приміряла кроси на зиму. В Вітто Росі є щось схоже ?
Гербарія сушу
• 02 февраля 2025
Ответ дляПуГоФФка
Нє я купила інші. 960 грн. На байці. Ще класичні замшеві туфлі на підборах 2400. І кросівки на платформі 1600.
Гербарія сушу
• 02 февраля 2025
Ответ дляПуГоФФка
Голді діти носять по декілька років. Нормальна якість
ПуГоФФка• 03 февраля 2025
Ответ дляГербарія сушу
Треба й туди зайти