Не будь КакСвета• Изменено 02 февраля 2025
У кого чоловіки згенерували направлення на ВЛК через резерв+?
Скажіть, як швидко прийшла відповідь куди в який заклад йти проходити ВЛК? І через який проміжок часу направили йти на ВЛК від дати генерування направлення в резерв+?
Не будь КакСвета
• 02 февраля 2025
Ответ дляНічний дожор
А так можна було?
З 31 січня вже запустили. Ви не знали?
Нічний дожор• 02 февраля 2025
Чоловік проходив той квест десь місяць+.З одного закладу в інший направляли.На роботі були раді.Прикол був з хірургом в ТЦК.Сказав чоловіку-даю вам направлення на обстеження в якусь лікарню,чи клініку.
Приходить чоловік туди,а там той хірург сидить))Дав направлення сам до себе.Виписав заключення,і чоловік пвшов в ТЦК знов до нього .Показувати йому,його ж писанину
Самі до себе направляють.Кіно.
Не будь КакСвета
• 02 февраля 2025
Ответ дляНічний дожор
Самі до себе направляють.Кіно.
Я питала про направлення, оформлене через резерв+
Бюст Березуцкого• 02 февраля 2025
Ответ дляНічний дожор
Самі до себе направляють.Кіно.
Тільки кіно не комедія, а театр абсурду
Нічний дожор• 02 февраля 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Я зрозуміла.Не знала що так вже можна.
ЧукИГеки• 02 февраля 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Авторе, а у якому розділі Резерв+ ви знайшли це направлення?
Нічний дожор• 02 февраля 2025
Ответ дляЧукИГеки
Тиснете на три крапки
ЧукИГеки• 02 февраля 2025
Ответ дляНічний дожор
Тиснете на три крапки
Дивно,але нема. Можливо тому, що ВЛК було менше року тому
Нічний дожор• 02 февраля 2025
Ответ дляЧукИГеки
Оновіть додаток.
Правда і це може не допомогти.Чоловік колись повністю видаляв,і заново встановлював і реєструвався,щоб запрацювали деякі функції
Накладні мюслі• 02 февраля 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
А ваш чоловік обмежено-придатний чі яка причина для проходження влк?
Попразендовна• 02 февраля 2025
Ответ дляНакладні мюслі
С первого февраля брони поснимали и возобновят далеко не всем
Нічний дожор• 02 февраля 2025
Накладні мюслі• 02 февраля 2025
Ответ дляПопразендовна
И? Я не об этом спросила.
Не будь КакСвета
• 02 февраля 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Обмежено придатний через хворобу. І маємо дитину з інвалідністю через таку ж хворобу, яку вона успадкувала від батька. Без влк йому не подовжать відсрочку.
Накладні мюслі• 02 февраля 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Зрозуміло, дякую.
Нагайна• 02 февраля 2025
Ответ дляНічний дожор
Самі до себе направляють.Кіно.
І там і сям грошей заробив, чого дурно втрачати.
Стриптизерка• 02 февраля 2025
Ответ дляПопразендовна
А хіба не з 28.02?