Леннон_Жив!• 02 февраля в 17:59
Опрос для пар 43-46 л
Как часто у вас секс, кто бОльше инициатор?
Результат:
вже голосів:
42 (34.15%)
Свой вариант ответа
36 (29.27%)
1-2 р в неделю
27 (21.95%)
1-2 р в месяц
18 (14.63%)
1-2 р в 2 недели
Отжигающая• 02 февраля в 18:26
Ответ дляЧу Ча
ні, то зовсім інше. Коли ви вдвох не можете зупинитися, бо гормони так і пруть, збудження нереально. То зовсім не про того, хто кончити не може (в мене таке непорозуміння лише 1 раз було)
Пишіть іще. Шо мається на увазі?
Вся така шо куди там• 02 февраля в 18:32
Ответ дляУдачная
3-4 рази на тиждень, у вас дивне опитування. Он скільки ще відповідей різних)) Ініціатор переважно чоловік, але і я можу)
і головне дивні реакції
когось прямо смішить що у дюдей за 40 частий секс
ми в середній школи чи що
Смажена полуничка• 02 февраля в 18:45
Нам по 43, в рабочие дни может и месяц не быть секса, в выходные и на отдыхе бывает и по несколько раз в день.
Удачная• 02 февраля в 18:48
Ответ дляВся така шо куди там
і головне дивні реакції
ми в середній школи чи що
Мабуть, якісь юні пані думали, що після 40 треба лише до землі готуватися
Їжак в панчохах• 02 февраля в 18:49
Ответ дляЧу Ча
до цього був партнер-секс супер. майже кожен день та годинами. Реально перепробували все. Але як людина-нестерпний.
Зараз дууже гарний в мене чоловік во всьому, але в сексі то капець-раз на місяц пару хвилин..Не знаю як далі буде-поки що все інше переважує той мінус в сексі.. Рятуюся вібраторами, але ж то не те:(:(
А вам скільки років
Леннон_Жив!
• 03 февраля в 13:24
Ответ дляУдачная
мені 44
Україна понад усе!• 06 февраля в 12:59
Ответ дляЛеннон_Жив!
Оба хотите 3 р?
У мужика нет выбора иметь секс без желания, так что оба
Україна понад усе!• 06 февраля в 12:59
Ответ дляЛеннон_Жив!
Это перед работой и после работы?)))
Вместо
Язикувата Хвеська• 06 февраля в 20:32
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Я б хотела б и чаще но и так нормально
Я своего насилую,нам по 43, раньше он хотел,а это меня прорвало почти год назад, вместе 22 года
Язикувата Хвеська• 06 февраля в 20:33
Ответ дляAllemagne
Мне 86, я и то чаще любовью занимаюсь.
100 раз в неделю?
Язикувата Хвеська• 06 февраля в 20:36
Ответ дляЧу Ча
Ого,я бы сума сошла