котопёс• 02 февраля 2025
Як думаєте?
Ситуація така :знайомий сам із Запоріжжя, я теж із Запоріжжя, виїхав на початку 2022 року у Францію, хоче найняти мене, щоб я йому оформила відшкодування за будинок, його розбили і ще купа питань інших вирішила. Запитує сумму оплаты, а я не знаю яку назвати. Може хто підкаже?
Светка-пипетка• 02 февраля 2025
:) якщо ви спеціаліст, беріть %від відшкодування, за інші дрібниці оплата погодинна.
Все знаю від і до• 02 февраля 2025
Посчитайте сколько стоит час вашего времени или сколько примерно на это уйдёт. И можете посчитать от средней зарплаты по местности.
Все знаю від і до• 02 февраля 2025
Ответ дляСветка-пипетка
А это ещё лучше вариант. Не слушайте меня.
НашлаПерепискуМужа• 02 февраля 2025
200грн/год
або лям баксів кажіть якщо у вас туго з матиматикою
котопёс
• 02 февраля 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
200грн/год
Ні, з математикою у мене добре. Людина хоче щоб я озвучила ціну сама.
НашлаПерепискуМужа• 02 февраля 2025
Ответ длякотопёс
і в чому проблема?
ви незнаєте скільки днів/годин не ного потратили???
котопёс
• 02 февраля 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
і в чому проблема?
Я не знаю скільки часу буде витрачено.Я зараз працюю за 490 грн /година, людина хоче одразу мені сумму всю перевести.
НашлаПерепискуМужа• 02 февраля 2025
Ответ длякотопёс
Такі гроші заробляєте но такі бурні питання задаєте!
То де такі гроші таким працівникам платять?
котопёс
• 02 февраля 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Це невеликі гроші. В айті платять такі гроші. Питання не бурне, може хто допомогав з такими питанням, , бо я хотіла озвучити сумму
50 000 грн знайомому, думаю чи не замало буде, мороки дуже багато.
НашлаПерепискуМужа• 02 февраля 2025
Ответ длякотопёс
А можна подумати тут хтось знає обєм робіт....і ввзагалі коли йому щось виплатять, я так розумію зараз то тіпа аля попередні списки/заявки
котопёс
• 02 февраля 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Об´єм робіт дуже великий, ще є дві квартири, в яких потрібно закрити всі комунальні платежі, по кожному платежу потрібно вызвати комісію і скласти акт, і ще дуже всього багато зробити.
котопёс
• 02 февраля 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Так, потрібно зараз все оформити.