Бла бла бла• 02 февраля 2025

Що мені робити. Хочу до психітра. Ситуація в сім‘ї і дитина.

У мене було все чудово +-. Але на третій рік дитини, самі розумієте, міг статися відкат. Чи як його..
Тригернуло мабуть мене те, що почалася удальонка у чоловіка. З відомих причин. Дитина, для якої папа в дефіциті, постійно йде «а я хотю працюати», до нього на голову, без кінці. Моя задача дати чоловікові попрацювати на його десяти роботах з 9 до 01, бо це наші гроші і тд. Я це все розумію. Я +- готова, убррку готовку супер-мега - він не просить, все ок.
Но є одно но. Кілька годин дитина +- радісна, і грає чи сама, чи як тільки «лізе» до чоловіка, я позву завліку - йде.
А боижче до обіду я ій вже не дуже треба, вона вже до ньогг. Він іі отстраняє, типу іди до мами, папа працює ітд, я параоельно каду ой а шо тут у мами, ой давай те і те.
Але вже бєстолку. І щодня він псіхує, я тоже вже зриваюся мол вдома - не офіс. Як не модемо - то є інша кв два метри, туди. І так другий міс.
Мене відвкрнуло від дитини. Я все роблю бо треба. Як обов‘язок. Якщо чоловік наоре, дитина стає, ясно, збуджена, обржена що він іі не бере. І веде себе пагано.Укласти неможливо. Почала мене за волосся тягать. Битися.
Я , скажу по чесному, кричу на дитину. Бо я не можу стриматися, бо злюся. А це - ненормально і я не можу допустити щоб це прогресувало.
Чол працює 24/7 умовно, якщо я в душ - вона до нього=наближається скандал.
З чол компроміс навряд знайдем. Бо роботи дійсно треба зробити. Там великі доходи. І в офіс не можна, потвідомим причинам.
Тобто ні душ, ні посидіть, ні вийти самій (ну це ще ладно), ні-чо-го. Я аніматор .
Бо коли були самі, то дитина то сама, то їсть, то поліпимо. Ну не аніматор прям, а 50% часу я іі розважаю, 10% нв рутину, 40% хвині справи чи чай/душ.
А тепер я просто аніматор. З чоловіком день норм, два дні я в обідках. Настрою нуль. На дитину ору, а що далі.
Питання куди мені звернутися за псих.допомогою.
Біфрен я купила, вранці прийняла.
Дякую
Потішаюся• 02 февраля 2025
Вы нормальная, просто устали. Вам нужны две прогулки очень активные по два часа. И садик рассмотреть. И кризис трёх лет никто не отменял. Папе закрыться и не трогать в рабвремя его
Директриссимо• 02 февраля 2025
Ответ дляВ курсі діла
он сам с ними играл - а не орал, каждую свободную секунду
от того вы не понимаете как это вообще может быть
и на вас не орал днями, правда же?
Ну если бы дети такое творили, то подозреваю, что орала бы я. Но детей воспитывать надо, это да
Всюди влазю• 02 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Я так ходила
Варіант норм
Крім того що мене тоже тригерить що саме сама з дитиною з ДОМУ мають піти. А не чоловік. Це теж одна з моіх «обідок»

У мене там мама живе. Вона пн-пт на роботі, ми от один тижд походили, норм було.
Субота норм
А неділя от уже був срач.
так же муж пойдет, если его тцк поймают? он же из-за этого дома прячется? подумайте головой, а не обидками, трезво
ПоЗиТиВнАя• 02 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
І питання - а треба «могти» (прагнути) чим більше ухайдохаться? Я ж не няня, я ЖИВУ з дитиною, тобто має бути ВСЕ. А не тільки скакать як петрушка. Ну, принаймні я б так хотіла. Може це «ажидание и рєальность», звичайно
Раніше була у мене і готовка, і уборка. І чай, і душ по-биріку. Хай з дитиною над душою. А зараз я схожа на кусок лайна, може і пахну десь так. Депіляція відсутня. Брови як у мавпи. П‘ятки як у самого старого діда. Ноль догляду. Дитина зараз вийшла з якогось графіка, садок/срачі/грві. Ляже в 00…ну який мені догляд вже. Лягаю і сплю.
Типовий сценарій,коли «виходиш не за того»,чи «ви не були готові ставати мамою»
Далі тільки гірше.
Без яду совєт:делегуйте дитину і виходьте на роботу/заводьте хобі,бо якщо так жити,то психолог вже не допоможе.
В курсі діла• 02 февраля 2025
Ответ длятянитолкайка
Ну надо же все как то в ковиды дома работали и объясняли , а автору сложно? В чем проблема перенести офис в спальню? Папа утром покушал поцемал и все ушел на работу) а мама с ребенком позанималась и ушла гулять ) пришла обедом покормила и на 1.5 - 2 часа ребенок уснул, можно и выделить себе 30 минут на душ и брови ) Было бы желание у мамы ) ну и сейчас столько мультипечей, мультиварок, духовок ,что даже не представляю как готовка может занимать весь день . Чисто не там где убирают, а там где приучили все класть на место в детстве . Ну и ладно в саду ребенок болеет можно на развивашки водить в чем проблема ?
поцемал
утро начинается с ора и заканчивается поздно вечером
почему этот придурок орет когда к нему подбегает ребенок..
ладно в два года не понимают, но он же взрослый
почему он вечно орет на автора?
может его пора к психиатру сначала, а потом к психологу...
Потішаюся• 02 февраля 2025
Если у человека работа до 18, то силы есть на семью. Пока так ситуация сложилась. Сад вполне уже возможен. И разговор что у вас одна линия воспитания, а не один разрешает а второй запрещает.
осень харашо• 02 февраля 2025
Автор, ну организуйте как то свой день. Папу в спальню, дверь закрыли, все, папа ушел на работу, его нет и точка. Если ребенок активный, то сад, либо гуляйте на улице по 2 раза. 3 года это уже достаточно осмысленный ребенок, что так себя вести. Нужно помыться - включите мульт на 15 минут и мойтесь. От этого еще ни один ребенок не умер.
В курсі діла• 02 февраля 2025
Ответ дляДиректриссимо
у всех детей, почти, бывают истерики..
мне кажется что в такие моменты муж на вас не орал, да или нет?
тянитолкайка• 02 февраля 2025
Ответ дляВ курсі діла
и на вас не орал днями, правда же?
В семье все зависит от женщины. Поэтому только от автора зависит как часто папа будет играть с ребенком, помогать по дому и ТД и ТП. А если в семье истеричная злая женщина то и ребенок такой и муж бедный ко орые все время переживает что с работы уволят за то, что не успеет проект закончить или тцк загребе . У Вас к слову нет детей. Вам не дано знать как работает здоровая и гармоничная атмосфера в нормальных семьях.
Да_Я_ТакаЯ_• 02 февраля 2025
Ответ длятянитолкайка
Ну конечно странно почему мама которая сидит дома устает с ребенком, а папа который мантулит на работе и обеспечивает семью тот должен после работы или во время работы заниматься с ребенком потому что маме надоело? Ну ок мама идёт на работу ,работает и папа работает, а с мелкой няня ) а по выходным все тусят как дружная семья
Тому що він тато. Має приділяти дитині увагу щодня. Обов´язково. А те що він працює а вона нє, не значить що він має право не проводити з дитиною час.
Стрекоза любви• 02 февраля 2025
Ответ дляВ курсі діла
а мне автора жаль
то что он работает еще не значит что по 200 тысяч зарабатывает
хотя если так няню нанимать аж бегом
4-5 часов 5 дней в неделю
Важко сказати, автор пише, що «багато», плюс якийсь нічний графік, тому виникла думка, що скоріше за все щось повʼязане з IT сферою, а там доходи не малі. Навіть з зарплатою 100 тисяч, умовно, можна вивільнити час на няню, хоча б 3 години в день.
В курсі діла• 02 февраля 2025
Ответ длятянитолкайка
да да да
придурок орет - она же в этом и виновата
В курсі діла• 02 февраля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
я то согласна
но вот он - не знаю
для автора пока это единственный выход
тянитолкайка• 02 февраля 2025
Ответ дляВ курсі діла
да да да
А Вы с автором живёте? Или Вы автор )))
Да_Я_ТакаЯ_• 02 февраля 2025
Садок не вирішує проблеми, бо дитина почне хворіти, яка там робота так щей доведеться сидіти вдома, тільки ще гірше з хворою дитиною.
Вихід. Гуляти по більше на вулиці. Закрити тата в спальні. Домовитися про те що не можна дозволяти те, що ви заборонили. Одна лінія виховання. Тато має виділити час на дитину щодня. Вихідні активно дитина на ньому ( на вулицю їх на години дві три). Вам відпочити поки вони гуляють.
Розберіть домашні справи, щоб полегшити побут. Дозволяє дохід. Найміть людину для повноцінного прибирання раз в тиждень. Готувати просте, використовувати мультиварку, духовку, мультіпіч. Напівфабрикати як варіант. Встановити ПММ. Сушильну машину. Це якщо є фінанси.
Лялька в колисці• 02 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Не зовсім. Зал - це кухня+телік і диван (там і іграшки іі, і істи там же, і стіл робочий, і тєлік, і відповідно, чоловік із його роботами); і спальня одна на всіх окрема. Окремі ванна і туалет
То пусть работает в спальне. И вообще почему ребенок в 3 года не в саду ? Пишете, что доходы у вас большие, то отдайте в частный и хорош уже страдалицу изобразить.
тянитолкайка• 02 февраля 2025
Ответ дляВ курсі діла
да да да
А кто виноват? Человек явно а Ай Ти работает и ему нельзя отвлекаться. Автор хочет и дома сидеть и бабло иметь и чтоб мелкая с папой тусила))) Про то, что муж автора тоже человек и ему нужен о дых автор не думает)
В курсі діла• 02 февраля 2025
Ответ длятянитолкайка
А Вы с автором живёте? Или Вы автор )))
конечно я автор
вы же видите возле моего ника (автор)

если серьезно просто понимаю ее и мне жаль что так бывает
вины ее не вижу абсолютно
В курсі діла• 02 февраля 2025
Ответ длятянитолкайка
он имеет семью и имеет обязательства
он не банкомат всего лишь...
Да_Я_ТакаЯ_• 02 февраля 2025
Ответ длятянитолкайка
А їй відпочинок не потрібен?!
тянитолкайка• 02 февраля 2025
Ответ дляВ курсі діла
конечно я автор
вы же видите возле моего ника (автор)

вины ее не вижу абсолютно
У Вас нет детей)) как Вы можете ее понимать )))
В курсі діла• 02 февраля 2025
Ответ длятянитолкайка
да да
дети только у вас
что еще обо мне расскажите, из вымышленного
Пишу з калідору• 02 февраля 2025
Хай іде на фронт
В курсі діла• 02 февраля 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А їй відпочинок не потрібен?!
нет, она за два года не устала еще
так.... с ума начинает сходить по тихоньку, что в принципе логично, но отдых ей не положен
тянитолкайка• 02 февраля 2025
Ответ дляВ курсі діла
он имеет семью и имеет обязательства
он не банкомат всего лишь...
Ну если автор бриться что мужа заберут в ТЦК то можно ж сесть и поговорить? Сделать перестановку дома? Обеспечить мужу рабочее место и зону . Поставить условие,что рабочий день до 19 , дальше семья . В субботу или воскресенье семейный день?
В курсі діла• 02 февраля 2025
Ответ дляПишу з калідору
Хай іде на фронт
вот это поворот
В курсі діла• 02 февраля 2025
Ответ длятянитолкайка
Поставить условие,что рабочий день до 19 , дальше семья . В субботу или воскресенье семейный день?

тут согласна полностью
но проблема в том что ему это совершенно не интересно и не нужно, как мне кажется
иначе проблемы бы и не было
Да_Я_ТакаЯ_• 02 февраля 2025
Ответ дляВ курсі діла
нет, она за два года не устала еще
Так отож святі штани. Чоловік бідолаха, а жінка в Декреті ж відпочиває... В садочку ж хворіти не буде. А в автора буде дві зміни, робота+ хатні справи і дитина після, щоб ще більше стомитися, геніально!!!
Добротная• 02 февраля 2025
Дитину в садок, вам на роботу
Лялька в колисці• 02 февраля 2025
Ответ дляБла бла бла
Еще раз спрошу. В чем проблема в спальне закрыть батю вашего и пусть там работает ?
Пишете, что ребенок ложится в 12 ночи и что днем не спит ? Не поверю. Запустили вы себя из-за лени, а не ребенка и не воспитываете ребенка тоже из-за лени, что он у вас уже на голове сидит. А дальше, что из дома выгонит ?
Вы там все как маугли, такое впечатление.