На границе• 02 февраля 2025

Кто крестил ребенка в 1 год, как всё прошло?

Кто крестил ребенка в возрасте 1 года, как всё прошло? Как малыш реагировал?
Чупокабра• 02 февраля 2025
Я була хрещеною у 1річної дитини. Нормально пройшло, забавляла дитинку. Бажано щоб мами не було в полі зору, бо буде проситися до мами.
бювет_в_обед• 02 февраля 2025
Сину весело було. Батюшка не стримався і теж почав сміятися))
На пів ставки• 03 февраля 2025
Моему было около года и три совсем малыша в несколько месяцев. Они спали, а мой плакал. И мамки тех стояли и говорили - наши молчат, а этот взрослый и плачет😂
автор На границе • 03 февраля 2025
Ответ дляНа пів ставки
А сколько по времени длится сам обряд крещения?
На пів ставки• 03 февраля 2025
Ответ дляНа границе
Это давно было. Не знаю, как сейчас
Дона Ко Ко• 03 февраля 2025
Хрестили в рік і три дні. Ох син і кричав, даже мене (маму) звали, але не допомогло. Плакав, коли водичкою обтирали/мочили, не окунали.
автор На границе • 03 февраля 2025
Ответ дляДона Ко Ко
А скільки часу триває обряд?
Капризуля• 03 февраля 2025
шипел от святой воды
Дона Ко Ко• 03 февраля 2025
Ответ дляНа границе
А скільки часу триває обряд?
Вже не пам´ятаю, пройшло 5 років. Менше години. Думаю, Ви можете уточнити в церкві чи храмі, де плануєте хрещення. Там, зазвичай, все по часу розписано, бо в порядку черги. От наприклад, коли я була хрещеною мамою, то під час хрещення заповнювала книжечку з іменем дитини, днем ангела. А коли мого сина хрестили, то ми чекали після служби, поки зробили всі записи... Короче, кругом свої нюанси і час може відрізнятись...
автор На границе • 03 февраля 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Дякую!
Без комплексів• 03 февраля 2025
Ми хрестили в 9 місяців, але доня вже так важила 8кг, ледь втримали її хресна з хресним, а священник такий куций і малий був то як взяв її на руки то чуть не підірвав живота певне)
Своего не предлагать• 03 февраля 2025
нормально у всех проходит.
Своего не предлагать• 03 февраля 2025
Ответ дляБез комплексів
8 кг чуть не підірвав живіт? Що це хлюпіки у вас усі?
Ane4ka-9cee• 03 февраля 2025
Ми хрестили сина в 2 роки, то крутився на руках, інколи хотів заплакати, але ми відволікали. Добре, що не довго було по часу, хв до 30