В рекламі російського видання ’Медуза’ були показані кадри з українцями, які постраждали внаслідок війни РФ проти України.
В рекламній кампанії для російського медіа ’Медуза’ використано кадри українців і зруйнованого будинку в Бородянці. Крім того, берлінське креативне агентство LURE, яке займалося створенням відео,показало жінку, що плаче біля будинку в Бучі, а також чоловіка – Ярослава Базилевича, який втратив дружину і трьох доньок через удар РФ по Львову.
Особливу ’нагороду’ за маркетинговий цинізм і лицемірство варто віддати агенції Lure з Берліна. Вони показали українців, які втратили родини та домівки, у рекламному ролику для російського видання Meduza. Використовувати нашу трагедію, щоби викликати співчуття до росіян, ’
Ответ дляsamataka
В Німеччині вибори
Якими конченими людьми треба бути,щоб вбивати і калічити людей в чужій країні,а потім перед світом говорити,що то вони( росіяни) жертви війни.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ой сколько можно этих причитаний. Это война и все средства хороши. В Украине тоже куча дезы и пропаганды. Я не оправдываю никого, но и и причитать о само разумеющихся вещах странно. Как вы представляете новости - мы кровожадно бомбим Охмадет - убиваем детей - мы молодцы??? Так это не работает - нужно разжигать ненависть и страх
Ответ дляsamataka
Так вони показали відео з українцями і сказали,що то росіяни
СвітланкаОК• 03 февраля в 01:04
Ответ дляL-i-s-a-92af
Точно? Я дивилась той ролік, там не було що то росіяни.