Маркушин вивів 500 мільйонів на відбудову Ірпеня на фірми свого кума, якому організував виїзд до США
Підозрюють Маркушина у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 332 КК України (організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України). На посаді мера Ірпеня він підробив документи благодійного фонду «Рідне село», забезпечивши виїзд з України своєму куму Сергію Росстальному - головному підряднику з відбудови Ірпеня, фірми якого отримали 500 млн грн на відбудову постраждалого житла.
Використовуючи службове становище, Маркушин систематично здійснював тиск на свідків, відсторонивши двох заступників міського голови, які дали свідчення у кримінальних провадженнях. Він звільнив заступницю міського голови, а іншим свідкам нараховував завідомо меншу зарплатню. При цьому мали місце погрози свідкам, демонстрація їм матеріалів кримінальних проваджень та «побажання» відмовитися від свідчень з натяками свідкам, що «все під контролем у прокуратурі».
Хтось вірить що у цій країні колись щось налагодиться? З такими "патріотами" росія з´їсть нас з потрохами
Romashka5577• 03 февраля 2025
Ну, это сложно, То ли дело яйца по 170 грн или мины, которые не взрываются закупать, или директору госпредприятия миллионные оклады выплачивать.....
я вже давно не вірю, що в нашій країні щось налагодиться :( Таких масштабів корупції, навіть. за часів Януковича не було. Зараз вже у відкриту ворують і при чому за це фактично ніхто не несе відповідальності. Порушників відпускають під застави, вони не приходять до суду, виїджають за кордон. Зате наша влада обдирає до останної копійки малий бізнес :(
Veronika_100k• 03 февраля 2025
У меня и не было иллюзий. Всегда с удивлением смотрела на тех, кто с пеной у рта оправдывает действия государственных деятелей и их вонючих околокабинетных приспособленцев.
В Ірпіні давно махачі за кошти, багато фондів зайшло. Багато давали на відновлення.
А тепер питання ’старий мер’, ’новий мер’, той що типу допомагав у моста з вивозом, інший. Я думала розібратися хто прав, і хто замовник, чи то боротьба з корупцією, чи то в паранжі. але там тьма.
Ви що не бачите що це? Це жабогадюкінг перед виборчою. Всіх все задовільняло і тут....
До речі, Кличка теж ’ валять’ змі Банковоі.
Ще та ’фіалка’ , але ж вони між собою або діляться, або чубляться.
І це не тільки в нашій країні, хоча у війну все тригерить. Нормально до держави всі згуртувалися тільки короткий проміжок часу.
Ответ дляLudaSHS
там не розібратися) там два кращих друга посварилися і тепер мочать один одного
думаєте, чого йому інкримінують переправлення осіб через кордон, бо якшо інкримінувать шось інше, то можна вийти на самих себе
Sova splushka• 03 февраля 2025
Ответ длязавитушка
Та там вся влада - суцільне монпасьє. Якщо глибоко копнути будь-яку першу ліпшу справу, то зачепить всіх.
Саме тому й не саджають. Це лише таке показове покарання для неслухняних або для тих, хто не поділився.
якась нова група лізе до корита Ірпіня і дістає все з загашнику, то ж мочилово
Якщо буде таки вибори, сумніваюся канечно.., 50-50% , але джинса і закази і інструменти роздмухування полізуть зі всіх щелей, тут буде тема на темі , теж.
Ми самі знаємо в якій системі живемо, там ще мафія забудовників є нехила, у них свої змі, канали. Памʼятаєте про чого Р Ратушний боровся? Вони всі голови піднімають
Ответ дляLudaSHS
Мене їх жабогадюкіег не хвилює. Хай хоч повбивають друг друга. Але в озвучених сумах чомусь сумнівів нема
Ответ дляLudaSHS
Та тої держави скоро не стане з такими хазяйствєнніками. Конечно трамп нікуя не дасть, дивлячись на це все
Новая администрация США планирует расследовать деятельность украинского Центра противодействия коррупции, на основании сведений которого бывшие американские чиновники влияли на судебную и правоохранительную систему Украины и установили контроль над Высшим советом правосудия и Высшей квалификационной комиссией судей.
Ответ длязавитушка
Я ж теж думала зрозуміти.
Думаю йопсель, що воно таке
Бачу змі одних одне травлять, тг канали інших - інших,
Хто з Ірпінь, цікаво думка
І вишенька на торті - просування в тилу, цивільним яка гадка держава. А в нас наче були у владі не рішали, хоть колись.
Ми на шляху були, і ось, війна відкинула, читала історичні статі що у війну корупція росте, там приклад харчування в Британіі у 2 світову і пошив форми. Своїм віддавали. Але ж суспільство більш розвинуте
Думаю йопсель, що воно таке
Хто з Ірпінь, цікаво думка
Ответ дляlilu1990
Не репетуйте
Це завжди було
Перша приватизація при кучмі становила перших олігархів. Суми там млд
Рекет
Рейдерство
Взяти ту ж мафію забудовників, суми там колосальні. І навіть не пригород, а Місто, в зараз ще фонди
Зараз знову в грі
Це завжди було
Рекет
Рейдерство
Зараз знову в грі
Ответ дляLudaSHS
Не репетуйте
Це завжди було
Рекет
Рейдерство
Зараз знову в грі
Це завжди було
Рекет
Рейдерство
Зараз знову в грі
Приватизація після розпаду ссср і приватизація американських грошей то трохи різні речі
Ответ дляlilu1990
При демократах. Ревізор маск подивиться на них і пошле накуй з їх наглими жирними мордами
Я знаю, ви вірете в трампа і масика, хоч би вони в розслідуванні не вийшли на самих себе, тобто респів спонсорів передвиборчої Трампа.
Кошти usai заводикам респів,з бюджету.
Стрекоза любви• 03 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Я ж теж думала зрозуміти.
Думаю йопсель, що воно таке
Хто з Ірпінь, цікаво думка
Думаю йопсель, що воно таке
Хто з Ірпінь, цікаво думка
О, я теж це помітила. Особливо з вуст «патріотів» україномовних - не знаю, чи це боти, чи ні, стверджувати 100% не буду.
Тези «все попало», «України не буде» і тд.
У автора теми теж майже завжди такі меседжі.
Безперечно, проблем повно, всі їх помічають. Але чомусь тут не створюють тем, як щодня ми знищуємо/руйнуємо НПЗ і тд, як чоловіки-військові втомлені, але тримаються….
Шматочок хмарки• 03 февраля 2025
О, Маркушин вже й до форуму потрапив) Всі при владі такі, а що хтось не знав? Конкретно цього мера за ручку минулий приводив і розповідав, який він класний. Не захотів ділитися і відгрібати за Карплюка потім і має тепер розваги) Хай гризуться від цього хоч користь мешканцям є. Якщо якісь проблеми в місті, то один на одного швидко рота відкриває і той змушений бігати, і робити щось. А крадуть у нас всі і будуть красти. Ну зміниться Маркушин на Карплюка знову, той ще й ліси вирубає під нуль і все своїми багатоповерхівками затикає+ вкраде ще більше разів в 5.
Ответ дляlilu1990
Американський аудит вияве? Подивимося
Наші гниди грабують нас , а не американців, по докам буде, шито крито.
Чи цапа відбувайла знайдуть, не думаєте що американський бізнес і лобі то другое?
Почитати як снаряди шцкали в Ес і скільки фірми прокладки ’ партнерів ’ заробляють.
Не має чародея, справедливого і що всіх знайде і накаже.
Ответ дляСтрекоза любви
Втомлені чоловіки тримаються. Коли їх відпустять, після таких новин - тут накуй нікого не буде. Вибачте за песимізм
Sova splushka• 03 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Не репетуйте
Це завжди було
Рекет
Рейдерство
Зараз знову в грі
Це завжди було
Рекет
Рейдерство
Зараз знову в грі
Це завжди було в мирний час.
Під час війни - це в рази страшніше.