Аннуитет• 03 февраля 2025
Допоможіть, будь ласка, з амазоном розібратися
Щось дуже туплю.... Знайшла косметику, якою користуюся по вигідних цінах але коли заходиш в позицію, то немає кнопки "додати в кошик" Як взагалі ціну зрозуміти? Замовляти буде баєр в Україну. Але ж треба з ціною якось розібратися... Перші 2 фото ціна інша, якщо вибрати. Крем в оранжевій банці взагалі неможливо замовити чи як?
Малая Налегке• 03 февраля 2025
Вам надо адрес, наверное, выставить той страны что и продавца, если на склад почты получать. Или через впн зайти, если там не меняется..
Аннуитет
• 03 февраля 2025
Ответ дляВ курсі діла
А посередник що , не може розібратись ?
ну мені ж треба розуміти що за ціна, я не буду за кожну позицію питати, це не зручно
Коли мовчу- приємна жінка• 03 февраля 2025
Адресу в США встановити, щоб ціни відображалися або замовити самостійно з Iherb, до середи код FEBBEAUTY25 на 20% знижки на весь догляд
Аннуитет
• 03 февраля 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
нап айхерб значно дорожче виходить навіть зі знижками, зараз спробую ще адресу змінити
А я кумедна• 03 февраля 2025
На амазоне в левом верхнем углу измените страну на США и тогда будут видны все цены.
Ответ дляАннуитет
Комісію посереднику та за вагу оплатите, вийдете те саме)
Аннуитет
• 03 февраля 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
не вийде. Я крем замовляла всього вийшло 650 грн, на хербі зараз 1170, -20% = 936
Аннуитет
• 03 февраля 2025
Ответ дляА я кумедна
Что то не вижу USA, или оно тут как то по другому будет?
А я кумедна• 03 февраля 2025
Ответ дляАннуитет
в этом списке США нет, над списком есть окошко ’or enter a US zip code’ - туда нужно ввести любой американский индекс
Аннуитет
• 03 февраля 2025
Ответ дляА я кумедна
Спасибо!!!!!!! разобралась!